Полезные материалы

Підсумки дитячого конкурсу зі збору батарейок на фестивалі «Майстерня Чудес».

Те, що батарейки   не можна викидати в загальний контейнер   зі сміттям, напевно вже знають багато Те, що батарейки не можна викидати в загальний контейнер зі сміттям, напевно вже знають багато. на екологічних плакатах наочним чином доноситься інформація про шкоду, якої завдають всього лише 1 пальчикової батарейкою: цілих двадцять квадратних метрів землі будуть забруднені знаходяться в ній важкими металами. для дитячого сприйняття ці дані інтерпретуються трохи по-іншому: в лісовій зоні на цій території проживають кілька тисяч дощових черв'яків, один їжачок, два крота і два дорослих дерева. Кошти, виділені в процесі розкладання батарейки продукти є справжньою отрутою для живих істот, - ось і виходить, що людська безвідповідальність стає повільно разючої «косою Смерті» беззахисних організмів.

Що ж, вихід є, і він єдиний - здавати використані гальваелементи у відповідні пункти прийому. На фестивалі творчості «Майстерня Чудес» проект «Eco-boom» представив свій власний пункт прийому батарейок, та ще й не цілком звичайний - у вигляді хитромудрого будиночка з біполярними жителями.

На фестивалі творчості «Майстерня Чудес» проект «Eco-boom» представив свій власний пункт прийому батарейок, та ще й не цілком звичайний - у вигляді хитромудрого будиночка з біполярними жителями

Ось такий креативний контейнер для збору батарейок

Для діток був організований конкурс з заохочувальні призами: так, кожен відслужив джерело енергії обмінювався на льодяник, а ті, хто приніс максимальну кількість батарейок, заслужили спеціальні подарунки.

Що ж, прийшов час піднімати завісу і оголошувати найвідповідальніших юних екологів!

Переможцями дитячого конкурсу зі збору батарейок на фестивалі «Майстерня Чудес» стали: шестирічний Журко Віктор і трирічний Головко Максим! Вони підселили в чудо-будиночок цілих 103 і 62 мешканця відповідно! Ми від щирого серця вітаємо наших маленьких лідерів, і бажаємо їм не зупинятися на досягнутому, продовжуючи йти стежкою дбайливого і дбайливого ставлення до навколишнього світу.

Спасибі мамам, які приділяють увагу екологічному вихованню дітей

До речі, заодно і зраджуємо розголосу наші спеціальні призи: Віктор, який посів перше місце, отримує сертифікат на безкоштовну фотозйомку у сімейного фотографа Марини Стренадо, а Максим - екоторбу, рукодільного кота-подушку і книгу з дитячими казками.

Наостанок хочеться висловити подяку всім учасникам нашого конкурсу і, звичайно ж, його координаторам - Юлії і Олені, безпосередньо надавали гостям свята інформацію про важливість утилізації батарейок і розташування пунктів прийому в Сімферополі. Спільними зусиллями на фестивалі було зібрано 392 батарейки.

Схожі статті: