Полезные материалы

Витончено-акуратна обробка джемпера з трикотажу від Модною модистки. Обговорення на LiveInternet

Чергова знахідка на сторінках Модною модистки на Сезоні - як обробити всередині шитий з в'язаного трикотажу джемпер.

Перш за все - вирішила, так буде правильно - знову посилання на сторінку Анжели в Сезоні. http://club.season.ru/index.php?showtopic=18310


1.Вот такий джемпер був в роботі у Анжели. Мереживо потрапляє в тон точно, це фотоапарат трохи висвітлив мереживо.

Цитата: " http://club.season.ru/index.php?showtopic=18310&st=3100 (Це безпосередньо та сторінка, де про цей джемпер)

Ошатний трикотажний блузон. Трикотаж м'який і пухкий. І досить товстий. А ма-а-а-агкій ... прелесть! Тому: плечові шви опрацювала мереживом в тон. Розріз по спинці теж. Бічні шви разутюжіть, по низу обтачка з стрейч атласу * тілесного * кольору. "

Думка форумчанкі з приводу цього блузона: "Трикотажний блузон фантастичний, у мене теж є відріз цієї тканини, хочу сказати, що" приборкали "Ви її чудово. Справа в тому, що виріб з цієї тканини в процесі експлуатації без цієї нижньої обтачки стовідсотково втратило б форму. Дозвольте скористатися Вашою ідеєю? і мереживо надзвичайно доречно - образ ніжний і теплий вийшов. ".

І тепер технологічні особливості шиття - особисто для мене ця виворіт стала одкровенням, відкриттям, подивом, шоком - загалом, все, що завгодно, тільки не "звичайність" ....

Анжела нерідко обробляє шви вузьким мереживом замість оверлока. Прямо ось цитатою не знайшла інформацію-пояснення від неї, але з того, що прочитала на 216 сторінках на Сезоні, зрозуміла: мереживо дає не тільки витончену обробку і шик кравецькі, але і зміцнює шви - особливо на трикотажі. Тобто зазвичай трикотажні шви рекомендується сточувати разом з прямою тасьмою-смужкою тканини, щоб шов не розтягувався. Анжела робить ось так - мереживом закриває і зрізи, і одночасно зміцнює шов від розтягування, і одночасно прикрашає модель зсередини. Чесно скажу: побачивши вперше, подумала: "Ну і навіщо такі збочення?" - але побачила перший раз саме на НЕтрікотажной речі, вона так само іноді обробляє шви, наприклад, жакета без підкладки, або сукні річного. А наткнувшись на пояснення ось з цього джемпер, зрозуміла: так це ж знахідка !!!!!! Мереживо береться вузьке капронові !!! і пришивається виворітного стороною на обличчя, тобто. виворіт мережива повинна бути зверху, тому що вона - виворіт - більш гладка.

З приводу мережива пояснення Анжели: "Мереживні такі тасьми купую скрізь, де буваю. Стрейчові не люблю. Вони непередбачувані і ненадійні. Звичайне копійчане капроновое мереживо використовую. Ширина найкраща для обробки 0,8 см -1 см. І обов'язкове СОТ, щоб не було "сюрпризів" після прання. по-різному кожна тасьма поводиться. На цей раз-тасьма по 1гр.30 коп за метр, років зо три тому купувала, капрон.. ОСЬ, сутюжіла рівну внутрішню частину, * повітряний * край трохи розтягла ".

Зверніть увагу: розріз на джемпері так само оброблений мереживом з вивороту - і це дає можливість зробити тоненький, акуратний шов. Про витонченість і шик - мовчу вже.

За горловині пришито обробне мереживо типу шантильї (ось ці бахромчасті вії - це ознака шантильї), а щоб закрити зріз трикотажу, теж використано все те ж вузьке капроновое мереживо.

Вид горловини повністю зсередини.

Цей же принцип використаний на рукавах:

Дуже акуратно і тонко підшитий низ джемпера. Я вже не раз шила в'язаний трикотаж, але після першого невдалого досвіду в підшивці низу намагалася брати тільки тонкий, тому що то, що виходило при подгибку, мені не подобалося.

Цей варіант - ідеальний.
Цей варіант - ідеальний
Як це робиться: підбирається тонкий стрейч - а далі фото ...

Як це робиться: підбирається тонкий стрейч - а далі фото



Цитата -поясненія Анжели на питання, як підшивати трикотаж: "ВСЕ залежить від самого трикотажу. Наскільки м'який, пухкий, тонкий (товстий), ступінь прозорості і т.д. і т.п. Якщо м'який-припуск на підшивку низу даю 5 см , фіксую краю 1 см тонкого флізеліну (проклеюємо), обметують на оверлок і трикотажної рядком (можна декоративної) отстрачіваю на 4, 5 см від краю. Якщо товстий і пухкий-роблю обтачку (5 см шириною готовому вигляді, 10 см запрасовують наполовину) з стрейч атласу в тон або тілесної сітки (якщо тканина світла). або ж, закріпивши 1 см смугою флізелін а край низу, обметують на оверлок і підшиваю вручну "

По-моєму, невимовно гарно і стильно зроблено все: від загальної ідеї до її втілення. А тому - користуючись тим, що Анжела легко дозволяє копіювати навіть свої вироби, слимаки цю ідею і зроблю подібний джемпер собі - обов'язково! Щоб перевірити всі свої нові знання - і отримати таку стильну річ ...)))))))

Php?
Php?
Дозвольте скористатися Вашою ідеєю?
Чесно скажу: побачивши вперше, подумала: "Ну і навіщо такі збочення?