Полезные материалы

Який шампунь найбільш корисними?

Вірити чи привабливим обіцянкам реклами шампунів Вірити чи привабливим обіцянкам реклами шампунів? Кожен день по радіо і телевізору нам розповідають про чудесне відновлення волосся і швидкому появі густий шевелюри. Ось що з цього приводу думають фахівці.

Експлуатування теми красивих і здорових волосся сьогодні одна з найголовніших в рекламі шампунів і бальзамів. Давайте згадаємо, кілька головних тез, які диктори озвучують в рекламі.

Ваше волосся стане густішим ...

На думку професійних трихолог (фахівців по волоссю) жоден шампунь, бальзам або маска не зробить ваше волосся густіше, якщо у вас від народження тонке волосся. Справа в тому, що ще до народження в вас генетично закладено число волосяних фолікул, їх колір і ступінь м'якості. Жоден із засобів не здатна збільшити їх кількість або потовщувати структуру волоса.

Рада експерта: Пам'ятайте: зруйновані волосяні фолікули в людському організмі не відновлюються. До подібного руйнування призводять часті стреси , Внутрішні хвороби організму, а також часте вплив лужного середовища. З жодною з перерахованих вище причин шампуні впоратися не можуть.

У складі шампуню: екстракти лікувальних трав, дорогі масла, вітаміни і протеїни ...

Шампунь необхідний для того, щоб мити голову. Головне призначення шампуню: видалення жиру, бруду, пилу і відмерлих частинок з шкіри голови.Обично ми наносимо шампунь на мокре волосся і через пару хвилин змиваємо, причому з усіма вітамінами і корисними компонентами про які нам так детально розповідали в рекламі. Важливо пам'ятати, що волосся є мертвою структурою - саме тому нам зовсім не боляче стригтися. Волосся у людини довжиною більше тридцяти сантиметрів вважаються мертвими не менш трьох років. Як в такому випадку шампунь може їх оживити? Жива тільки цибулина волосини, але вона знаходиться всередині шкіри голови.Полезние вітаміни та харчування цибулині волоса несе кров, а не намазування яким би то не було засобом.

Рада експерта: Якщо ви хочете, щоб ваше волосся краще росли, пийте вітаміни і проводите спеціальні ополіскуучі процедури. Для цієї мети можна використовувати настойки кропиви, гірчиці або червоного перцю. Дуже корисно купатися в море з головой.Морская сіль відмінно стимулює волосяні цибулини, а також вбиває бактерії і зменшує воспаленіе.Подобную процедуру можна проводити і в домашніх умовах, купивши морську сіль і розвівши її у воді.

Ви позбудетеся від лупи!

Перш ніж купувати шампунь від лупи, слід з'ясувати, чому вона у вас появілась.Нередко появу лупи виникає через занадто частого миття голови. Шкіра голови має на своїй поверхні відмирають лусочки. Коли природний захист порушується агресивними лугами шампунів, шкіра голови починає виробляти велику кількість кератину і відбувається характерне лущення.

Рада експерта: В даному випадку поступите розумно: перестаньте травмувати волосся частим миттям і проблема з лупою вирішитися сама собою. Разом з тим важливо не забувати, що за звичайною лупою може ховатися реальна хвороба - себорейний дерматит. В такому випадку доведеться звернутися за допомогою до трихолога і шампуні від лупи вам не допоможуть.

Бальзами для волосся містять: золото, сироватку, плаценту, кератину, перли та інше ...

Сьогодні вартість бальзаму може доходити до 5 тисяч рублів -чем відоміший бренд, тим вище вартість. Все, що є модним - завжди дорого! Але, по суті, сила впливу дорогого і дешевого бальзаму на волосся абсолютно однакова. Будь-які бальзами дають лише тимчасовий і зовнішній ефект. Принцип дії бальзаму заснований на парафіні і суміші масел, які не змиваються до кінця водою, а залишаються ще деякий час на волоссі. Завдяки такому ефекту волосся виглядають блискучими і гладкими.

Рада експерта: Ідеальним засобів для миття голови є дитячий шампунь, він відмінно підходить як дорослим, так і дітям. Що ж стосується відновлення кислотності шкіри відразу після митися, то кращим бальзамом стане лимонний сік або водний розчин з оцтом. Для цієї мети розмішайте в літрі води одну столову ложку лимонного соку або оцту і сполосніть голову.

Вірити чи привабливим обіцянкам реклами шампунів?
Як в такому випадку шампунь може їх оживити?