Полезные материалы

Дитячий велосипед. Де купити, що вибрати, який краще?

Час летить непомітно, недавно ще катали дитини на   дитячому велокріслі   , Але ось уже пора подумати про придбання для нього власного велосипеда Час летить непомітно, недавно ще катали дитини на дитячому велокріслі , Але ось уже пора подумати про придбання для нього власного велосипеда. Звичайно, про дитячі каталки з ручками та інші пристосування для самих маленьких ми говорити не будемо, мова піде про вже справжніх велосипедах, точніше маленьких дитячих велосипедики, з розміром коліс від 12 "і більше. Крім питань: де купити дитячий велосипед, як і будь вибрати велосипед для дитини, виникає ще й найголовніше питання - як навчити дитину кататися на велосипеді, що потрібно знати, щоб вчитися їздити на велосипеді дитині було в радість і, ні в якому разі, не на шкоду здоров'ю. Ну а тепер по порядку.

Звичайно, якщо ви самі досвідчений велосипедист, то, швидше за все, великої проблеми з покупкою велосипеда для дитини у вас бути не повинно Звичайно, якщо ви самі досвідчений велосипедист, то, швидше за все, великої проблеми з покупкою велосипеда для дитини у вас бути не повинно. В цьому випадку не повинно бути питання, купити в дитячому магазині китайський «noname» сумнівної якості або витратити трохи більше, але придбати велосипед відомого бренду на кшталт Author, Trek, Giant, GT, Orbea, на худий кінець Stels і т.д. Для людей, які не зовсім «в темі», скажемо відразу, що купувати той самий «noname» в дитячому магазині - зовсім не кращий варіант. Якість комплектуючих таких велосипедів, як правило, дуже низька і велика ймовірність, що дуже швидко він вийде з ладу і ви будете шукати в магазинах неіснуючі для нього запчастини. З цього робимо висновок, що краще трохи переплатити, але придбати дитячий велосипед відомої марки. Тому купувати велосипед для дитини ми йдемо не в дитячий магазин, не в магазин на кшталт О'кей, Стрічка, Ашан і т.п., а в спеціалізований велосипедний магазин, де садимо дитини і вибираємо велосипед по зростанню і кольором.

Для початку давайте визначимося з розміром коліс
Для початку давайте визначимося з розміром коліс. На відміну від дорослих велосипедів, де вибір відповідної моделі здійснюється по ростовці, дитячий велосипеди, в першу чергу, розрізняються за розміром коліс. Найпоширеніші - 12 ", 16" і 20 ". Велосипеди з 12" колесами підходять для малюків з 2-х років, коли триколісний велосипед вже стає малий, 16 "- приблизно з 3-3.5 років, ну а 20" вже років до 5. Звичайно, все індивідуально, дитина може бути великим і 16 "підійде і в 2.5 року, а може бути, що і в 3 роки 12" буде досить. У будь-якому випадку потрібно садити дитину на різні велосипеди і при можливості давати трохи покататися по магазину. Малюкові повинно бути зручно сидіти, він не повинен тягнутися до педалей і до керма, при цьому повинен бути певний запас для підйому сідла. Велике значення має і забарвлення велосипеда. Якщо за розміром все підходить, але колір дитині не подобається, не варто наполягати, враховуйте смак малюка, в іншому випадку радості від катання не буде, для дітей це дуже важливо.

Також окремо хочеться виділити так звані беговелосіпеди (run bike) Також окремо хочеться виділити так звані беговелосіпеди (run bike). На перший погляд апарат може здатися дивним, що це за велосипед та без педалей. Втім, згадавши як вчився кататися на велосипеді сам, я зрозумів, що не такий вже він і даремний, навіть навпаки, дуже корисний. Першим моїм двоколісним велосипедом був Мишко (дутик) з 12 "колесами. Приставні коліщатка мені не ставили, тому доводилося вчитися їздити так. На самому початку я їздив навколо будинку на дачі відштовхуючись ногами від землі і намагаючись проїхати якомога довше протримавши рівновагу. При цьому , звичайно, педалі мені тільки заважали. На беговелосіпеде ніяких педалей немає, виходить, що нічого не заважатиме. Крім того - це корисне навантаження для ніг.

Настійно рекомендуємо вам при покупці дитячого велосипеда відразу ж придбати і велошлем для дитини
Настійно рекомендуємо вам при покупці дитячого велосипеда відразу ж придбати і велошлем для дитини. Природно, що в процесі навчання катанню на велосипеді можливі падіння, куди без них. У цих випадках шолом буде зовсім не зайвим.

Найближчим часом продовжимо дитячу велотему заміткою про навчання дітей катанню на велосипеді. Слідкуйте за оновленнями !