Полезные материалы

Безін'єкційна мезотерапія: що це таке, апарати

  1. Суть методики і її види
  2. Коктейлі для косметичних процедур
  3. Як проходить процедура?
  4. догляд
  5. ефект
  6. Коли процедура показана?
  7. Протипоказання
  8. Про які плюси і мінуси необхідно знати?

Практично кожна жінка стикається з такою процедурою, як безін'єкційна мезотерапія, або як її по-іншому називають - апаратна мезотерапія особи . Шкіра обличчя потребує регулярного догляду, і настає такий час, коли домашніх процедур стає недостатньо. І в цьому випадку на допомогу приходять косметологи, що пропонують різні способи, що поліпшують зовнішній вигляд і стан шкірного покриву. Чому ж представниці прекрасної статі серед безлічі варіантів вдаються саме до процедур без уколів? А ось що таке мезотерапія і як вона проводиться, зазначено тут.

Суть методики і її види

Якщо говорити про те, що таке безін'єкційна мезотерапія особи, то це використання спеціальних апаратів і вітамінних коктейлів з активних компонентів. Як вже зрозуміло з назви, процедура проводиться без уколів. Засоби наносять на шкіру, а потім відбувається апаратне вплив, яке посилює їх ефективність.

Методику відносять до традиційних процедур - безболісним і досить ефективним, однак вона все ж поступається ін'єкційним процедурам. В арсеналі професійних косметологів є ряд методик мезотерапії, які проводяться без використання уколів:

  1. Кріомезатерапія. Це комплексна дія на шкірні покриви: використовуються активні сироватки, електричні хвилі і холод. Так як діючі речовини проникають в глибокі шари шкіри, забезпечується відмінний ліфтинг: шкіра підтягується і освіжається. А ось чим відрізняється мезотерапія від біоревіталізація, допоможе зрозуміти дана інформація. Практично кожна жінка стикається з такою процедурою, як безін'єкційна мезотерапія, або як її по-іншому називають -   апаратна мезотерапія особи

    Кріомезатерапія

  2. Гідромезотерапія. Цей спосіб називають Електропорація, так як він залежить від вплив на шкіру низькочастотними струмовими імпульсами. Електропорація забезпечує високу проникність клітин шкіри, які не тільки поглинають, а й зберігають корисні речовини, що містяться в мезококтейль. А ось як робиться мезотерапія з вітаміном с, допоможе зрозуміти дана інформація.
  3. Лазерна мезотерапія. Лазер вже давно знайшов своє застосування як в медицині, так і в косметології. Подібна процедура дає відмінний омолоджуючий ефект, так як сприяє проникненню і мікроциркуляції активних компонентів в найглибших шкірних шарах. Загальний стан шкіри значно поліпшується, насичуючись корисними речовинами. А ось як виглядає і проводиться мезотерапія шкіри голови, можна подивитися тут.

    Лазерна мезотерапія.

  4. Ионофорез. Цей метод Безін'єкційна методики включає використання постійного електричного струму невисокої напруги (гальванічного), під дією якого біологічно активні речовини проникають в шкіру. Процедура позитивно впливає на кровообіг, обмінні процеси і стан судин. Також вам буде цікаво подивитися на те, як виглядає і як робиться мезотерапія для волосся.

    ионофорез

  5. Магнітофорез. У цьому випадку використовується обладнання, що володіє магнітним полем, яке і діє місцево на дерму. Магнітні хвилі покращують клітинне оновлення, зміцнюють судини, збільшують синтез колагену. А ось які препарати варто використовувати при мезотерапії волосся в домашніх умовах, можна прочитати тут.
  6. Киснева мезотерапія (оксімезотерапія) - використання чистого кисню, який під тиском «проводить» діючі компоненти коктейлів в клітини, насичуючи їх навіть в глибоких шарах. Безін'єкційна киснева мезотерапія проводиться в різних випадках: для відбілювання особи, зволоження, омолодження, зняття запалень - безболісно і без дискомфортних відчуттів.

    киснева мезотерапія

Який би прилад не використовувався для Безін'єкційна мезотерапії, ефект буде відмінним, адже речовини досягнуть певних ділянок і будуть діяти там, де це потрібно.

А ось як робиться мезотерапія для тіла для схуднення і наскільки це засіб ефективно, зазначено тут.

Коктейлі для косметичних процедур

Зазвичай для проведення процедури використовується апарат Безін'єкційна терапії і суміш корисних компонентів (так само як і для Безін'єкційна біоревіталізації ). Застосовуються вітаміни, мікроелементи, еластин, кераміди, гомеопатичні препарати, антиоксиданти. Речовини підбираються, виходячи з того, для яких цілей проводиться процедура. Для омолодження нерідко використовуються коктейлі з гіалуронової кислотою.

Фахівці можуть використовувати як готові суміші, так і створювати коктейлі самі, беручи до уваги стан шкіри пацієнта і необхідну дію. Що ж є оптимальним при апаратної мезотерапії - засіб, приготоване косметологом, або готове? Єдино вірної відповіді немає. З одного боку, готові засоби включають збалансоване кількість корисних інгредієнтів, але нерідко вони можуть викликати алергічну реакцію.

Можливо вам також буде цікаво дізнатися про те, як робити мезотерапію особи будинку і наскільки ця процедура ефективна.

На відео безін'єкційна мезотерапія:

А при самостійному змішуванні компонентів речовини, що викликають алергію, до складу не включаються. Але в цьому випадку складно передбачити те, як будуть взаємодіяти різні складові, і не знизять вони активність один одного. Тоді процедура може виявитися малоефективною і не дасть очікуваного результату. До найпоширеніших речовин, що входять до складу коктейлю для апаратного впливу, можна віднести гіалуронову, гликолевую і аскорбінову кислоти:

  1. Гіалуронова кислота (відноситься до натуральних полісахаридів) - надає стимулюючу дію на внутрішні шари шкіри, сприяє підвищенню тонусу і еластичності. Якщо хочеться більше дізнатися про те як робиться мезотерапія гіалуронової кислотою, варто перейти за посиланням.

    Гіалуронова кислота

  2. Гліколева кислота - речовина природного походження, що підвищує вироблення таких елементів, як еластин і колаген. Вирівнює і покращує структуру шкіри, розгладжуючи зморшки, пригнічуючи акне.

    гліколева кислота

  3. Аскорбінова кислота (вітамін С) - ефективне речовина, що використовується для усунення пігментації, поліпшення кольору шкіри і її відновлення. Кислота усуває прищі і висип, викликану алергією. А ось як проводиться мезотерапія живота і які кошти можна використовувати, зазначено тут.

    Аскорбінова кислота

Крім того, безін'єкційна (безголкового) мезотерапія використовується для боротьби з таким неприємним явищем, як целюліт. В цьому випадку в коктейль корисних речовин включають L-карнітин, компоненти, що містять кофеїн, і кремній органічного походження.

Як проходить процедура?

Незалежно від використовуваного апарату і суміші активних речовин, мезотерапія без ін'єкцій проводиться за наступним алгоритмом:

  1. Зона, що підлягає корекції, ретельно очищається від косметики, парфумів і забруднень. Крім того, рекомендується проводити підготовчі косметологічні процедури (пілінги, скрабування і ін.), Які видалять ороговілий шар клітин з шкірного покриву.
  2. На проблемну ділянку наносять готовий засіб або коктейль, приготований косметологом індивідуально.
  3. Далі слід вплив апарату на шкірні покриви, тривалість в середньому становить від 20 хвилин до півгодини.
  4. На шкіру наносяться спеціальні фінішні кошти, які повинні закріпити досягнутий ефект і заспокоїти шкіру.

Щоб досягти стійкого результату, потрібно курс процедур, кількість яких залежить від різних чинників: стану шкіри, загального реагування організму на маніпуляцію і ін. В середньому може знадобитися від 10 до 15 відвідувань косметолога.

Потім мова може йти про підтримують сеансах, якщо такі будуть потрібні. Проміжок між ними становить 30-45 днів. Якщо потрібно досягнення високого ефекту в більш короткі терміни, то фахівець може порекомендувати застосовувати кілька безін'єкційна методик і традиційних процедур, що проводяться одним курсом.

догляд

Існує ряд рекомендацій по догляду за шкірою після того, як була проведена безголкового мезотерапія особи і тіла. Кілька днів по закінченні процедури не варто:

У період після проведених процедур рекомендується максимально зменшити застосування декоративних косметичних засобів і інших Догляду продуктів, які наносяться на області, які зазнали дії апарату. Крім того, варто відмовитися від застосування спа-процедур, які сприяють прискоренню обмінних процесів в клітинах шкіри і виводять токсичні речовини з організму, з ними вийдуть і корисні компоненти.

ефект

Дізнавшись, що це таке безін'єкційна методика, додатково необхідно зрозуміти, яку дію вона надає на шкіру. А щоб не розчаруватися, варто ще раз підкреслити - вона все ж не дотягує по ефективності до «ін'єкцій краси». Якщо підійти до заходу грамотно, звернутися до професіонала і відвідати всі процедури курсу, можна отримати відмінний, видимий неозброєним оком, результат.

Якщо підійти до заходу грамотно, звернутися до професіонала і відвідати всі процедури курсу, можна отримати відмінний, видимий неозброєним оком, результат

Ефект від Безін'єкційна мезотерапії

Мезотерапія безін'єкційна здатна на таке:

  • покращує колір шкіри обличчя, освіжає її (кава, куріння, різні захворювання, екологія та інші негативні фактори негативно відбиваються на стані шкірного покриву);
  • надає зволожуючу дію;
  • позбавляє від дрібних недоліків;
  • омолоджує: зморшки розгладжуються, шкіра підтягується (ефект ліфтингу);
  • забезпечує тонизирование шкіри;
  • пігментні плями значно освітлюються;
  • підвищує шкірний тургор за рахунок збільшення синтезу колагену і еластину;
  • усуває набряклість і синці на нижніх і верхніх століттях;
  • робить ознаки купероза (проявляється у вигляді судинних зірочок) менш видимими;
  • бореться з розширеними порами, звужуючи їх;
  • виліковує себорею;
  • допомагає позбутися від акне;
  • робить менш помітними вади шкіри - розтяжки, шрами, рубці і інші недоліки;
  • надає чіткість і рельєфність контурам особи;
  • усуває спазми м'язів;
  • володіє відновлює дію, впливає на шкіру під час реабілітаційного періоду після хірургічних втручань, в тому числі пластичних, або серйозного косметологічного впливу.

Досить складно знайти таку проблему зі шкірою, з якої не здатна впоратися мезотерапія безін'єкційна. Але варто врахувати, що 1 процедури буде недостатньо. Природно, результат, в першу чергу, залежить від того, який апарат Безін'єкційна мезотерапії буде задіяний.

Коли процедура показана?

Безін'єкційна терапія показана в наступних випадках: Безін'єкційна терапія показана в наступних випадках:

  • коли виявляються перші ознаки старіння шкіри;
  • наявність зморшок, пігментних плям, втрата тугора;
  • при втоми шкірного покриву, коли колір стає сірим, знижується еластичність, з'являються темні кола під очима;
  • при дерматологічних проблемах: акне, вугрі, комедони, гнійні прищі;
  • для освітлення шкіри обличчя;
  • щоб прискорити обмінні процеси в клітинах епідермісу.

Безголкового мезотерапию призначають для лікування шкірного покриву голови, нормалізації волосяних фолікул, позбавлення від целюліту і розтяжок, для відновлення еластичності шкіри. Процедури досить швидко діють, не потрібно реабілітаційний період, і проміжок між сеансами невеликий. Це і робить безін'єкційна методи досить популярними серед інших способів вирішення косметологічних проблем.

Протипоказання

Насправді у безголковий процедур не так багато протипоказань. Але все ж про них слід дізнатися до заходу, щоб уникнути неприємностей. Мезотерапію не рекомендують проводити:

  • в період вагітності;
  • під час годування грудьми;
  • при запальних процесах на шкірному покриві;
  • під час загострення захворювань, викликаних інфекційними збудниками;
  • при наявності жовчнокам'яної хвороби ( «коктейлі», які використовуються для процедур, мають жовчогінну дію).

Ситуацій, коли від відвідування косметологічного кабінету доведеться відмовитися, не така велика кількість, тому найчастіше фахівці дають добро на застосування впливу даного виду.

Про які плюси і мінуси необхідно знати?

Природно, що кожна методика, що в медицині, що в косметології, має ряд позитивних і негативних сторін, і щоб не було «сюрпризів», краще знати про них заздалегідь. До плюсів можна віднести наступне:

  1. Незважаючи на те, що найбільший ефект виникає після 10-15 процедур, існує спосіб прискорення процесу. Наприклад, пройти одним курсом кілька заходів звичайної мезотерапії і стільки ж Безін'єкційна. Така дія робить методику популярною у наречених і клієнтів публічних професій, які бажають отримати результат скоріше.
  2. Для усунення більш серйозних проблем все ж буде потрібно повний курс впливу апарату. Скільки їх необхідно, вирішує косметолог індивідуально, оцінюючи загальний стан шкірного покриву.
  3. Безголкового методика підходить не тільки при наявності вікових змін, а й для молодих дівчат, які страждають від часто зустрічається акне і чорних крапок. У цьому випадку шкіра придбає сяючий вигляд, і позбудеться від вад можна за кілька процедур.
  4. Мезотерапія без уколів вирішує безліч проблем «в'яне» шкіри, причому методика відмінно поєднується з іншими омолоджують процедурами.
  5. Якщо розглядати ефективність мезотерапії в боротьбі з целюлітом і розтяжками, то ця методика дає більш дієві результати, ніж інші способи, особливо при усуненні розтяжок.
  6. У коктейлі входять найдієвіші компоненти, які застосовуються в естетичній косметології, а апарати посилюють їх ефект.
  7. Процедура безболісна, не доставляє дискомфорту.
  8. Кожна процедура займає всього півгодини.
  9. Не потребує особливої ​​підготовки, не має побічних ефектів і мала кількість протипоказань.
  10. Ціна: вартість курсу мезотерапії нижче, ніж у ін'єкційних аналогів.

На відео протипоказання Безін'єкційна мезотерапії:

Якщо ж говорити про мінуси, то у мезотерапії Безін'єкційна він один: помітний ефект виникає тільки при тривалому застосуванні, а для його підтримки необхідно проведення профілактичних заходів. Тільки в цьому випадку можна говорити про пролонгованим дії апаратної терапії.

Статистика говорить про те, що незважаючи на появу «уколів краси», що дають миттєвий результат, мезотерапія безін'єкційна все ж користується популярністю, і потік охочих поліпшити свою зовнішність не вичерпується. Краса шкіри - її молодість і бездоганність без побічних ефектів, уколів і оперативного втручання - це безперечно відмінний варіант, який заслуговує на увагу.

Рекомендуємо Вам також більш детально прочитати про апарат мікрострумової терапії .

Чому ж представниці прекрасної статі серед безлічі варіантів вдаються саме до процедур без уколів?
Що ж є оптимальним при апаратної мезотерапії - засіб, приготоване косметологом, або готове?
Як проходить процедура?
Коли процедура показана?
Про які плюси і мінуси необхідно знати?