Полезные материалы

Класифікація чоловічих парасольок

  1. Види парасольок для чоловіків
  2. Особливості конструкції парасольки
  3. Де купити парасольку?

Перед придбанням парасольки потрібно вирішити для чого саме він купуватися. Це аксесуар підходить не тільки для дощової погоди, він також може використовуватися в наступних випадках:

  • Для захисту від дощу або граду.
  • Під палючим сонцем, для захисту від його кращої і попередження сонячного удару.
  • У вітряну погоду, для захисту від сильних поривів вітру.

Якщо говорити в загальному, то зазвичай потрібен для того, щоб захиститися від несприятливих погодних умов, якими б вони не були. Також парасольку відмінно підходить тим, хто небайдужий до свого зовнішнього вигляду, адже за допомогою парасольки легко можна доповнити практично будь-який образ.

Парасолька для захисту від дощу

Парасолька для дощу повинен бути міцним, з посиленою конструкцією. При виготовленні таких парасольок використовується спеціальний водостійкий матеріал, який гарантовано захистить від вологи і вогкості. Зазвичай чоловічі парасолі для дощу мають форму тростини, що надає елегантність образу його власника.

Парасолька для захисту від сонця

Зазвичай при згадці парасольки для захисту від сонця перед очима постає образ мереживний конструкції білого кольору. Велика частина чоловіків впевнена в тому, що цей вид аксесуара призначений виключно для жінок. Але мало хто знає, що сюди також відносяться пляжні парасольки, парасольки для столів і пологи від сонця. Така тканина зазвичай володіє як захистом до ультрафіолету, так і до вологи. Така стійкість до води і сонця гарантує довговічність вироби. Щоб дізнатися відсоток захищеності тканини парасольки від ультрафіолетових променів, досить просто поглянути на його етикетку.

Парасолька для захисту від вітру

Мало хто зазвичай звертає увагу на це вид парасольки, а даремно, я адже саме він забезпечить належний захист як від дощу, так і від вітру. Справа в тому, що звичайні парасольки досить часто ламаються від сильних поривів вітру. Такий парасольку хороший як в місті, так і за його межами. З таким парасолькою навіть можна ходити під вітрилом, адже йому не страшні ніякі природні катаклізми. Секрет цього парасольки полягає в асиметричності його конструкції, яка була розроблена спеціально для того, щоб витримувати сильні пориви вітру. До того ж такий парасоль зазвичай має форму купола, що забезпечує додатковий захист навіть від косо йде дощу. Існує маса різних дизайнів для цього виду парасольок: від звичайних куполоподібних до екстравагантних трикутних.

Велику популярність набирають саме екстравагантні варіанти парасольок, вид яких повністю або частково відрізняються від всім звичного вигляду парасольки. Прикладом тому є футуристичні парасолі, які зараз можна легко зустріти в мережі Інтернет. Незважаючи на свою оригінальність і незвичайність, такі парасолі все також добре захищають їх власника від дощу і вітру. Парасолі футуристичного дизайну підійдуть тим чоловікам, які цінують авантюрний жанр. Такі парасолі складно придбати в звичайному магазині, але зате можна замовити в інтернет-магазині.

Такі парасолі складно придбати в звичайному магазині, але зате можна замовити в інтернет-магазині

Види парасольок для чоловіків

Зазвичай парасолі ділять на два основних типи:

  1. Складні парасолі;
  2. Парасолі-тростини.

Головною відмінністю цих парасольок є їх зовнішній вигляд. Складні парасолі хороші своїм компактним розміром в складеному стані. До того ж, вони досить недорогі. По міцності вони сильно поступаються парасолька-тростина. Надійність парасольки зазвичай залежить від кількості можливих згинів парасольки. Справа в тому, що це кількість є показником надійності конструкції складових вузлів.

Парасолі-тростини коштують трохи дорожче складних парасольок, але при цьому вони служать своєму власникові набагато довше. Багато хто вважає, що такі парасолі виглядають аристократично і елегантно, що робить стиль чоловіки більш цікавим і привабливим. Особливо добре цей вид парасольки виглядає з діловим костюмом або класичним пальто. Звичайно, такий парасоль найбільше підходить діловим чоловікам, які віддають перевагу дотримуватися в одязі ділової класики, але варто відзначити, що такий парасоль буде добре виглядати і з сучасним стилем.

Складні парасолі і парасольки-тростини є основними видами парасольок, але крім них є й інші варіанти:

  • Механічні. Такі парасолі відрізняються тим, що їх розкриття і закриття цілком і повністю відбувається вручну. Багато хто впевнений в тому, що такий вид парасольки жахливо незручний. Можливо комусь і буде складно звикнути до механіки закриття такого парасольки, але ця проблема повністю окупається міцністю і надійністю механічного парасольки. Деталі такого парасольки повинні бути якісними і міцними, тоді він гарантовано прослужить не один рік. Механічні парасолі існують як в складному вигляді, так і у вигляді тростин. Перед покупкою варто враховувати той факт, що такі парасолі мають досить високу вартість.
  • Напівавтомати. Такий парасольку можна розкрити натисканням на спеціальну кнопку, яка запускає спеціальний механізм. Користуватися таким парасолькою досить легко, але у деяких людей можуть виникнути проблеми з їх закриттям, так як робити це доведеться вручну.
  • Автомати. Такі парасолі зручні тим, що навіть для їх закриття не доведеться прикладати будь-які зусилля. До того ж вони мають більш надійний механізм, ніж парасолі-напівавтомати.
  • Повні автомати. Такі парасолі визнаються самими зручними у використанні, так як за допомогою кнопки можна не тільки відкрити парасольку, а й закрити його. При виборі парасольки-автомата потрібно робити ставку на надійність, так як такі парасолі досить швидко приходять в непридатність. Справа в тому, що часто працює механізм парасольки може швидко зношуватися і якщо він не дуже надійний, то парасольку навряд чи прослужить довго.

Особливості конструкції парасольки

При виборі парасольки варто враховувати не тільки дизайн парасольки і тип його механізму, але і різні особливості. Наприклад, обов'язково варто поглянути на склад тканини парасольки. Зазвичай при виготовленні парасольок використовуються поліестер або нейлон, які мають стійку до вологи просочення. Якщо при виготовленні парасольки був використаний якісний матеріал, то він буде служити своєму власникові не один рік.

Більш дорогим матеріалом, використовуваним при виготовленні парасольок, є епонж. Шорстка поверхня цієї тканини відмінно відштовхує вологу. Варто зазначити, що якісний нейлон буде коштувати трохи менше епонжа.

Найдорожчим матеріалом вважається сатин, так як він є найбільш міцним і вологи. За зовнішнім виглядом його можна порівняти з атласом або навіть шовком. Погано розбирається в тканинах людина швидше за все сплутає сатин з поліестером. Однак поліестер куди менш міцний і не так добре відштовхує вологу. Завдяки своїм властивостям і зовнішньому вигляду сатин досить часто використовується в дорогих дизайнерських парасольках.

Визначившись з матеріалом варто звернути увагу на розмір купола, який також є важливим показником якості парасольки і зручності його використання. Парасолька з невеликим куполом хороший тим, що при необхідності його можна буде легко скласти навіть в не дуже велику сумку з огляду на його компактності. Зате парасольку з великим куполом краще захищатиме від дощу і вітру. Досить часто зустрічаються зони з подвійним куполом або спеціальні парасольки для всієї родини. Перший варіант особливо хороший для побачення або просто дружній прогулянки під дощем, а другий для сімейних прогулянок.

Вибираючи парасольку, варто звернути увагу на його спиці і матеріал, з якого вони зроблені. Зазвичай в найбільш дешевих зонтах використовується такий же дешевий алюміній. Спиці з алюмінію досить добре виглядають, не бояться іржі, але при цьому дуже неміцні. Для їх поломки досить навіть невеликого пориву вітру. Більш міцним варіантом є спиці зі зграї. Вони не так сильно гнуться і їх досить важко зламати. Але найстійкішим до подібного роду навантажень є скловолокно, спиці з якого мають сильну гнучкістю, що дозволяє їм без проблем вивернутися тому при необхідності. Навіть якщо вони будуть повністю вивернуті вітром в зворотну сторону, вони не зламаються.

Наступним етапом у виборі парасольки є перевірка надійності кріплення тканини до спиць. Додаткову надійність кріплення додаються спеціальні насадки для спиць, які розташовуються на самому краю парасольки. Це потрібно для того, щоб в цій області кріплення було більш стійким, адже основне навантаження припадає саме на край парасольки. Також такі насадки не дадуть нашкодити оточуючим людям або зачепитися за що-небудь. У найдешевших зонтах тканину прикріплюється до спиць за допомогою ниток, а в більш дорогих спеціальними хлястиками з тканини того ж кольору і з того ж матеріалу. Другий варіант більш міцний, тому що тканина стирається набагато повільніше, ніж звичайні нитки.

Чоловік парасольку легко додасть стильності і елегантності будь-якому створюваному образу і навіть в складеному стані він буде з легкістю привертати увагу оточуючих. Адже парасольку здавна вважається ознакою гарного смаку і почуття стилю. Однак для того, щоб погляди оточуючих були захопленими, потрібно підібрати парасольку правильно. Вибір парасольки залежить як від кольору, так і від матеріалу і характеристик. Не варто купувати занадто яскраві парасолі, так як вони мало з чим поєднуються. Кращим рішенням буде віддати перевагу парасолькам нейтральній забарвлення, наприклад, чорного, сірого, коричневого або навіть синього кольору. Парасоль повинен максимально точно вписуватися в образ його власника, так що якщо вибір все ж ліг на яскравий парасоль, то носити його варто з більш сучасним одягом таких же яскравих, але при цьому не занадто «кричущих» відтінків. Також цікаво виглядає парасольку, який добре поєднується з іншими аксесуарами, наприклад, краваткою чи ременем. Вони можуть бути виконані як в одному кольорі, так і просто з однаковим візерунком. Ну, а що стосується виробників парасольок, то найкращими в цій справі вважаються Японія і Європа.

Де купити парасольку?

Парасолька за доступною ціною в роздріб можна придбати в інтернет-магазині Рашеншоп. В розділі парасолі легко знайти парасольку, відфільтрувавши товари за популярністю, за ціною, за алфавітом.



Де купити парасольку?