Полезные материалы

Чим і як відіпрати траву з джинсів в домашніх умовах

  1. Поговоримо про плями від трави і як від них позбавитися
  2. Проводимо невеликий тест
  3. Як відіпрати траву з джинсів

Шашлики, друзі і близькі, свіже повітря - що може бути краще після тривалої зими Шашлики, друзі і близькі, свіже повітря - що може бути краще після тривалої зими ?! Краще бути нічого не може, а ось всю палітру усіляких плям з відпочинку ми, звичайно, не уникнемо. Найбільш «противні» плями, що з'явилися від зеленої трави. Вони намертво вгризаються в джинсову тканину і ніяк не хочуть її залишати. Але хіба для хорошої господині це проблема?

Джинси давно і міцно увійшли в нашу з вами повсякденне життя. Вважається, що джинсова тканина - раніше груба і міцна - була розроблена для роботи на полях Америки. З неї шили роби, комбінезони, бушлати і куртки. Саме Америка вважається прабатьківщиною моди на речі з цього матеріалу. Ніхто й припустити не міг, що через всього століття з невеликим джинса щільно закріпиться на модних світових підмостках. А речі від знаменитих «джинсових» кутюр'є вважатимуть за честь надягати на покази провідні світові топ-моделі. Ми цінуємо їх за універсальність, різноманітність кольорів і фасонів. Натуральність cottona (бавовни) роблять їх гіпоалергенний і безпечними навіть для самих маленьких, з віку 0 +. А як вивести плями з джинсів?

Читайте також: Як правильно відіпрати тональний крем з одягу

Поговоримо про плями від трави і як від них позбавитися

По-перше, від трав'яних плям можна зовсім не позбуватися, якщо колір ваших джинсів зелений або жовтий, вони дуже миленько поєднуються зі свіжою і соковитою зеленою травичкою. Таким чином, ви «ризикуєте» стати ще й законодавцем нової модної фішки.

Але ми, росіяни, дуже трепетно ​​ставимося до речей і найчастіше хочемо, щоб виглядали вони ідеально.

Отже, чим і як відіпрати траву з джинсів в домашніх умовах, і головне - зробити це швидко. І що треба мати в арсеналі перед пранням:

  • рукавички;
  • щітку з натуральною щетиною;
  • щітку з будь-якої іншої щетиною;
  • барвники для тканини різних кольорів;
  • мило Антіпятін (продається в «Магніт»);
  • лужне мило 70%;
  • професійні засоби від трав'яних плям, такі є у компаній Амвей, Сарма, Ваніш і АС;
  • нашатир, винний оцет, сіль кухонна, окріп, сода харчова, перекис водню;
  • багато води;
  • терпіння і впевненість, що ми переможемо.

Як тільки ви помітили зелені розводи, потрібно негайно приступати до їх усунення. Старі плями очищаються складніше.

Немає потреби замочувати плями в холодній воді, тоді відіпрати їх буде складніше. Якщо є засіб для виведення плям, зверніть увагу на маркування, він повинен будь для кольорового білизна, звичайно, якщо ваші джинси не білого кольору.

Проводимо невеликий тест

Так буває, що якщо виробник вказує на те, що хлору в засоби для виведення плям немає, його сліди все одно можуть там бути присутнім Так буває, що якщо виробник вказує на те, що хлору в засоби для виведення плям немає, його сліди все одно можуть там бути присутнім. Розведіть деяка кількість засобу (краще гелеобразного) в воді в співвідношенні 2: 1 і нанесіть на невелику ділянку тканини, туди, де не видно. Потім гарненько виполощіте і висушіть. Якщо колір залишився колишнім, можете сміливо вступати в боротьбу з плямою!

Як відіпрати траву з джинсів

Рясно намилює пляма будь-яким видом мила, не забуваємо про результати тесту і кольорі джинсової тканини. Ми залишаємо на 60 хвилин, для надійності можна потерти щіткою з обох сторін плями. Виполіскує і стираємо джинси в режимі бавовна, наприклад, з асом або Амвеем.

Свіжа пляма (поки воно не висохло) можна легко відіпрати дуже киплячою водою. Закип'ятіть чайник і лийте окріп на забруднену тканину. Зелений колір миттю змиється. Потім для вірності ще разок виперіть машинці з якісним миючим засобом, наприклад, кисневим Ванішем.

Змішайте воду з содою до стану кашки, нанесіть її на пляму і залиште на 40 хвилин. Після цього щіткою пройдіться по тканині і усуньте залишки плями.

Приготуйте міцний соляний розчин - ропу. На половину склянки води - 4 столові ложки кухонної солі. Просочіть вийшов солончаком пляму і залиште на 10-15 хвилин. Після цього прополощіть і виперіть в машинці в режимі «Швидка» або «Півгодинна» прання.

Лимонна кислота нещадно руйнує зелений трав'яний пігмент, прямо-таки «з'їдає» його. Сік лимона або пакетик лимонки розчиніть у невеликій кількості води (половина склянки) і замочіть пляма. Залиште на 30-40 хвилин, прополощіть і потім виперіть будь-яким звичним для вас способом.

Якщо ви забруднилися на природі, роздобудьте трохи спирту і ретельно протріть їм пляма. Повинно допомогти, крім того, спирт швидко випарується, і від нього не залишиться й сліду.

Читайте також: Як відіпрати старі плями крові з одягу

Плями будь-якого походження без праці видаляються перекисом водню. До речі, також можна видалити старе трав'яне пляма, коли всі інші способи вже не діють. Нанесіть перекис, залиште на годину, без виполасківанія виперіть в машинці при температурі вище +60 ° С з кисневим відбілюючим засобом (АС, Ваніш).

Винний оцет - плями від нього вимиваються без сліду, і ось винна кислота свою справу знає. Наливаємо оцет в блюдце, набираємо джинсою всю вологу і чекаємо 1 годину. Виполіскує, стираємо і сушимо на балконі чи на вулиці.

Навіщо потрібні барвники для тканини? При такому агресивному відпиранні частина фарби може зійти разом із зеленню трави. Щоб відновити колишній вигляд, знадобиться барвник. Розведіть його в тазику в воді згідно з інструкцією, замочіть джинси. Потім потрібно полоскання і машинне прання в «холодній» воді.

«Вуаля!» - і ваші джинси, як новенькі, а попереду чекають чергові вихідні та нова зустріч з травою!

Але хіба для хорошої господині це проблема?
А як вивести плями з джинсів?
Навіщо потрібні барвники для тканини?