Полезные материалы

9 красивих щоденників, які можна почати вести з середини року

  1. За цей час я дуже звикла до формату ведення щоденника середини року (mid-year planner).
  2. Напишіть в коментарях, як ви ведете свої справи. У паперовому щоденнику або в електронному календарі?...

Два роки тому я почала вести щоденник з 1 липня

Два роки тому я почала вести щоденник з 1 липня. Так вже вийшло, що щоденник, який я собі дуже хотіла, виходив у форматі академічного року, з липня по червень. Після роботи в американській компанії мені звичний такий формат року, що починається в середині літа. І я попросила планер в подарунок на день народження .

За цей час я дуже звикла до формату ведення щоденника середини року (mid-year planner).

Крім усього іншого, це скорочує метушливий грудневий список справ. А там кожне викреслене справу на рахунку.

Але ось вибирати планер я все-таки вважаю за краще в інтернеті. Так, їх не покрутити в руках, але зате можна подивитися відео з варіантами оформлення, з історією від творця, розглянути всі розвороти, а іноді навіть скачати і роздрукувати, щоб спробувати, чи зручно вести записи в такому форматі.

В цьому році мені трохи набрид щоденник, який я веду вже два роки. Захотілося чогось нового і я провела невелике дослідження.

Ділюся з вами підбіркою з дев'яти щоденників, які можна почати вести з середини року.

Для тих, хто любить мінімалізм і простоту відмінно підійде Passion Planner. Ідея його творця - зробити планер, який не просто допомагає вам викреслювати справи зі списку справ, а весь час тримає вас сфальцьованими на великих життєвих цілях.

На початку планера щось на зразок робочого зошита з вправами для визначення великих і надихаючих цілей. У щоденнику чорно-білий мінімалістичний дизайн, який ви можете розфарбувати на свій розсуд маркерами і кольоровими олівцями.

На сайті можна безкоштовно завантажити файли для роздруківки сторінок з щоденника і протестувати систему.

Завдання цього щоденника - допомогти сфокусуватися на сьогоднішній день і зробити його максимально продуктивним. Саме тому кожному дню відведена ціла сторінка, де є достатньо місця не тільки для топ-пріоритетів, а й для планування за часом, списку справ, записи подяк і підсумків.

У планера відмінна тверда глянцева обкладинка, яка не постраждає, навіть якщо ви ляпне на неї варенням. А мені найбільше подобаються металеві куточки для міцності обкладинки, але мені здається, що вони ще й дуже стильно виглядають.

* Посилання на цей щоденник - партнерська

Якщо вас насторожує покупка на зарубіжних сайтах і хочеться, щоб ось так само тільки в Росії, тобто щоденник PlanMe від Мар'яни. Варіантів щоденника два: на рік і на півроку. Це для тих, кому ідея планування з липня по червень здається дивною.

Є кілька дизайнів обкладинок на вибір і, що цікаво, у кожного планера дві обкладинки, так що можна вибирати обкладинку під настрій. У щоденнику крім цілей на рік, стандартних розворотів для місяця і тижня, є частина для роботи з бюджетом і розділ для планування блогу.

Мабуть, самий духовний планер з усієї вибірки. Наприклад, в плануванні дня є розділ для відстеження випитої води, стану здоров'я, місце для запису подяк і молитви, просто кажучи, кому ви шлёте свої позитивні думки в цей день.

Щоденник розроблений в першу чергу для мам, тому окремі розділи присвячені плануванню меню на тиждень, сімейного бюджету і плану підтримки в порядку вдома.

Моя подруга Аня Дворнікова почала з того, що зробила щоденник для себе, не знайшовши нічого підходящого в магазинах. У ньому вона об'єднала техніку колеса балансу і стратегічного планування, аналізу ефективності місяці, методику проведення ефективних зустрічей. А потім пішла в друкарню, надрукувала там собі щоденник в єдиному екземплярі, ну і красиву обкладинку зробила, що вже там. Анін підхід - вже якщо щось робити, то добре.

Скоро на зустрічах її стали питати, що за планер у неї такий гарний і Аня вирішила з усіма їм поділитися. Щоденник недатований, дати і місяці ви проставляєте самі, так що почати його вести можна з будь-якого місяця.

Планери від Ерін Кондра - це конструктор. Ви можете вибрати все починаючи від дизайну обкладинки (майже сотня варіантів) і закінчуючи кольором спіралі. Вам який срібний, золотий, мідний, чорний або білий?

Там же можна вибрати дати щоденника - з початку або з середини року - і то, як будуть щотижневі розвороти оформлені вертикально або горизонтально. Саме класне, як мені здається, що щоденник можна персоналізувати - на обкладинці буде написано ваше ім'я, і ​​за це не попросять додаткової плати.

Цей щоденник від мого улюбленого блогера Еліз . Я користуюся ним вже два роки і майже повністю зріднилася. Мені подобається в ньому те, що він чорно-білий і дуже ненав'язливий. Еліз намагалася створити його таким чином, щоб він не тиснув на психіку, що його потрібно якось ідеально заповнювати.

Кожен місяць починається з принта на перфорації, який можна вирвати з щоденника і повісити на свою коркову дошку. Є щомісячний огляд, сторінки для планування проектів та класні сторінки для підведення підсумків кожного місяця. Кожен тиждень займає розворот і починається з понеділка, хоча американська система зазвичай вважає, що тиждень стартує з неділі (ніколи цього не могла зрозуміти!).

Це той планер, на який я хочу перейти з липня. Є десяток варіантів дизайнів, з яких можна вибрати. Кожен - індивідуальний. Якісь мінімалістичні, а десь буйство кольору, каліграфії і акварельних малюнків. Багато хто використовує цей планер як арт-бук, вклеівая в нього фотографії, і прикрашаючи наклейками. До речі, на додаток є величезна кількість різних тематичних наклейок.

Особливо мене приваблює система кріплення. Це не стандартна спіраль, а диски. З їх допомогою можна переставляти сторінки, вставляти нові.

Не можу не згадати тут і свій Календар Блогера. Хоча це не класичний щоденник - все-таки справи в невеликі осередки буде важкувато записувати. Але для планування блогу не можу собі уявити кращого інструменту, який під однією обкладинкою об'єднує в собі і цілі для блогу і редакційний календар і всі ідеї тем для постів. Для тих, хто хоче розбавити монохром, є кольорові наклейки-символи .

Напишіть в коментарях, як ви ведете свої справи. У паперовому щоденнику або в електронному календарі? Який формат для вас зручніше і як вам ідея починати нове життя щоденника ні з нового року, а з 1 липня?

PS Якщо вам сподобався цей пост, то вам буде цікаво заглянути в мій Молескин і подивитися, як я веду записи в форматі bullet journal .

У паперовому щоденнику або в електронному календарі?
Вам який срібний, золотий, мідний, чорний або білий?
У паперовому щоденнику або в електронному календарі?
Який формат для вас зручніше і як вам ідея починати нове життя щоденника ні з нового року, а з 1 липня?