Полезные материалы

Маска для обличчя на основі меду та глини

Правильно підібраний склад і регулярність процедур дозволяють домогтися ефекту салонного догляду. Крім доступною вартості, кошти власного приготування мають і інші вагомі переваги:

  • ви завжди точно знаєте їх склад;
  • впевнені в свіжості і безпеки компонентів;
  • можете приготувати точно потрібну кількість;
  • можете поекспериментувати, підбираючи оптимальні пропорції;
  • в будь-який момент можете зробити свіжу порцію продукту.

Традиційно популярна маска для обличчя з глиною і медом. Обидва компоненти мають приголомшливими властивостями і з давніх-давен використовуються в косметології. Глиняний порошок можна придбати в будь-якому косметичному магазині або аптеці. Він недорогий, але зверніть увагу, що є різні глини і ефект їх впливу на шкіру теж відрізняється. Мед краще купувати не в магазині, а на фермерських ринках або у знайомих. Так як найбільш корисний саме натуральний, без добавок.

Як правильно підібрати склад?

Як правильно підібрати склад

Перед тим, як приготувати маску з медом і глиною , Ознайомтеся з нашими рекомендаціями щодо типів шкіри.

На жирну і проблемну шкіру краще наносити білу (каолін) або зелену глину. Зелена також має омолоджуючий ефект, тому підійде зрілим жінкам. Запалення добре знімає блакитна, яка до того ж очищає, відбілює та дезінфікує особа. Червона добре себе показує на чутливій шкірі. Суха шкіра буде вдячна за сіру глиняну маску.

Готувати склад найкраще в пропорції 1 столова ложка глини до 1 чайній ложці меду. Порошок можна розводити не лише водою, а й кефіром, молоком, трав'яними настоями.

На скільки наносити і як часто робити?

Склад досить потримати на обличчі 10-20 хвилин. Можна орієнтуватися не на час, а на повне висихання суміші. Маску наносять не тільки на обличчя, але і на шию, зону декольте. Ви посилити ефективність, якщо змиєте маску не звичайної, а мінеральною водою кімнатної температури. Процедури бажано проводити два рази на тиждень.

додаткові компоненти

додаткові компоненти

Крім основи в домашні масочку можна додавати невелику кількість:

  • сметани;
  • лимонного соку;
  • соку алое;
  • тертого огірка;
  • апельсинового соку.

Якщо ви вперше робите маску з глини і меду, попередньо проведіть тест на алергію. Нанесіть невелику кількість меду або готового складу на шкіру зап'ястя і потримайте 10 хвилин. Мед - сильний алерген, а шкіра обличчя надто чутлива, щоб ризикувати їй, не знаючи реакцію свого організму на засіб.

Матеріал на правах реклами

Як правильно підібрати склад?
На скільки наносити і як часто робити?