Полезные материалы

Падалка на НОВИЙ РІК своїми руками (Рік Свині) - збірник

  1. НОВОРІЧНА ЯЛИНКА З ПЛАСТИКОВИХ ПЛЯШОК СВОЇМИ РУКАМИ Самі переконаєтеся, ЯК ЛЕГКО І цікавість МОЖНА...
  2. ЗІРКА ... ІНТЕР'ЄРУ!
  3. НОВОРІЧНИЙ ВІНОК З МАКАРОНИ
  4. Обережно ЯЛИНКИ СВОЇМИ РУКАМИ
  5. САНІ «МОРОЗКО» СВОЇМИ РУКАМИ
  6. Санчата-ПОМОЩНИКИ
  7. «САНІ-водовозів» СВОЇМИ РУКАМИ
  8. УНІВЕРСАЛЬНА гірлянди своїми руками
  9. «ВІЧНИЙ» КАЛЕНДАР СВОЇМИ РУКАМИ
  10. НОВОРІЧНІ СУВЕНІРИ
  11. прикрашати ялинку
  12. ПІДВІСКА
  13. ВІКОННІ УЗОРИ
  14. Свинка-КОПИЛКА СВОЇМИ РУКАМИ
  15. ЗАБАВНІ ПОРОСЯТА
  16. «ТЕЛЕЖКА-ТАРАН» ДЛЯ СНІГУ СВОЇМИ РУКАМИ
  17. СНЕГОС'ЕМНІК СВОЇМИ РУКАМИ
  18. ЯСКРАВА ГОДІВНИЦЯ - пташка гулянки
  19. Полички-ЯЛИНКА СВОЇМИ РУКАМИ
  20. РІЗДВЯНИЙ ДЕКОР ганочками
  21. ПОДЕЛКИ НА НОВИЙ РІК СВОЇМИ РУКАМИ - ВІДЕО
  22. ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ Майстри та майстріні, І ТОВАРИ ДЛЯ ДОМУ ДУЖЕ ДЕШЕВО. Безкоштовна ДОСТАВКА. Рекомендуємо...
  23. Нижчих інші записи по темі "Як зробити своїми руками - домохазяїну!"
  24. Підпішіться на оновлення в наших групах.

НОВОРІЧНА ЯЛИНКА З ПЛАСТИКОВИХ ПЛЯШОК СВОЇМИ РУКАМИ

Самі переконаєтеся, ЯК ЛЕГКО І цікавість МОЖНА СТВОРИТИ НОВОРІЧНИЙ СИМВОЛ З ПЛАСТИКОВИХ ПЛЯШОК! СКУШТУЙТЕ РАЗОМ З НАМИ!

У вазон для квітів вклали по спіралі смуги з гофрокартону. З журнальних листів скрутили трубку, зафіксували широким скотчем. Вставили стовбур в центр картонній скручування, яку ущільнили додатковими шматочками, щоб кон-ція була надійно зафіксована (фото 1).

У зелених пластикових пляшок зрізали денця.

Розмітили відстань від горлечка вниз: на найвищих пляшках - 29 см (таких три штуки), відзначили маркером і обрізали зайве. Далі зменшували кожен ярус (у нас з 3-4 пляшок) приблизно на 2 см.

Нарізали кожну заготовку ножицями знизу до горлечка на смуги шириною 1,5 см. Загнув пластик до верхівки, натискаючи пальцями (фото 2).

На замітку

Для зручності виготовили держатель для свічки. Відрізали від невеликої пластикової пляшки верхню частину з шийкою. Вставили парафінову свічку в кришку від пляшки і зверху зафіксували отриманою заготівкою (фото 3).

Все смужки кожної пластикової деталі оплавилася над свічкою, починаючи від краю, через кожні 2-2,5 см (фото 4).

Нанизані деталі на стовбур шийкою вниз, починаючи з великих (фото 5).

Зверху приклеїли пластикову верхівку і прикрасили легкими ялинковими іграшками і намистом.

З наступаючим Новим роком, друзі!

Щастя!

До речі

Банти зав'язали з атласної стрічки шириною 2 см. Закріпили канцелярськими скріпками до денця картонної коробки. Пофарбували золотою фарбою з балона (фото 6). Висушили і на цих же скріпках повісили на ялинку.

ЖАЛЮЗІ З СТРІЧОК СВОЇМИ РУКАМИ

Прикрашаючи квартиру до Нового року, вирішила не обмежуватися сніжинками на вікнах і придумала, як можна зробити новорічні жалюзі.

Знадобилося: декоративна атласна стрічка (можна купити набір або окремо приблизно 7-10 м) незвичайні ялинкові іграшки: кульки і шишки степлер.

Вимірявши вікно, нарізала стрічку на відрізки різної довжини. Підняла жалюзі максимально високо. Вгорі обертала стрічкою нижню планку жалюзі і закріплювала степлером. Внизу, протягнувши тасьму в петельку від ялинкової іграшки, також фіксувала її степлером. Чергувала смужки, закріплюючи одну довгу, наступну - коротший. На одну половину вікна мені знадобилося 14 стрічок. Вийшло дуже красиво і оригінально.

Людмила Парфьонова

ЗІРКА ... ІНТЕР'ЄРУ!

Зробити красиві незвичайні зірки не так складно, як може здатися на перший погляд, зате дуже захоплююче. А готову прикрасу зарядить вас позитивом на всі свята.

Знадобиться: шаблони зірок (краще з картону) щільний картон Піноплекс кольоровий папір потрібної забарвлення (паперовий рушник) ножиці або канцелярський ніж клей ПВА біла акрилова фарба пензлик прикраси (кулі, шишки, мішура і т.д) термопістолет.

д) термопістолет

На щільному картоні за шаблоном малюємо контур зірки, ножем вирізаємо дві однакові заготовки і склеюємо їх між собою ПВА. Додатково вирізаємо картонні смужки шириною 10-12 см і приклеюємо їх торцями за допомогою термопистолета по контуру основної фігури - виходить коробка у формі зірки. Підставку скручуємо з пеноплекса і також термопистолетом фіксуємо до основи. Отриману заготівлю повністю обклеюємо паперовими рушниками або папером і фарбуємо акриловою фарбою білого кольору в 3-4 шари з проміжним просушуванням (папір добре вбирає фарбу). Аналогічно виготовляємо другу зірку меншого розміру. Коли заготовки висохнуть, термопистолетом приклеюємо всередину кулі, шишки, зірки і інший декор на свій смак.

Прикраса готова, можна поставити його на полицю, на вікно або на підлогу - виглядають такі зірки дуже ефектно!

Олена Ємельянова, м Могилів.

Читайте також: Квітковий акваріум своїми руками на Новий Рік - фото

НОВОРІЧНИЙ ВІНОК З МАКАРОНИ

ДЛЯ УЧАСТІ У РАЙОННОМУ КОНКУРСІ виробів У НОМІНАЦІЇ «НОВОРІЧНИЙ ВІНОК» ВИРІШИЛИ змайстрував ЙОГО ЗІ ЗВИЧАЙНИХ МАКАРОНИ І ЗАЙНЯЛИ В РЕЗУЛЬТАТІ ПЕРШЕ МІСЦЕ!

На щільному картоні обвели олівцем кришку від каструлі і вирізали основу (фото 1).

Спочатку приклеїли на клей Титан макарони «спіральки» по зовнішньому краю кола, потім в 2 ряди «коліщатка» (фото 2), а вже на них розмістили «бантики». Висушили (фото З).

Пофарбували вінок золотою фарбою з балончика. Висушили. Задекорували ниточкою яскраво-червоних новорічних бус, бантиком, сніжинкою і дзвіночком (фото 4). Святковий вінок готовий!

На замітку

Кожен ряд спочатку викладали «на суху», перебираючи і підбираючи подхо-дящие, що не деформовані макаронні вироби, а потім фіксували клеєм (фото 3).

Євгенія Мозирко

Обережно ЯЛИНКИ СВОЇМИ РУКАМИ

Оригінальні ялинки з вишивкою обережний символів можуть не тільки прикрасити будинок, але і стати його надійним захистом, а також відмінним подарунком для ваших близьких.

Намалювала олівцем на канві два рівносторонніх трикутника висотою приблизно 17 см, з основою 10 см. Ви-шила на них по черзі смуги з орнаментами по схемам. Викроїла з урахуванням припусків на шви. Склала лицьовою стороною всередину і прострочити по периметру, залишивши знизу по центру невеликий отвір. Вивернула і набила синтепоном. Вставила паличку в якості стовбура. Зацементувала ялинку в глиняному декоративному горщику. Прикрасила стрічками. Зверху пришила намистину.

Зверху пришила намистину

ЛІЛІЯ Федорова

САНІ «МОРОЗКО» СВОЇМИ РУКАМИ

САНІ «МОРОЗКО» СВОЇМИ РУКАМИ

Казкові сани Діда Мороза з доброї казки «Морозко» залишають відчуття чарівництва. Побачивши в інтернеті шаблони декоративних саней, взяла їх за основу і змайструвала такі ажурні і барвисті дитячі санки, які на прогулянці викликають просто захват перехожих.

Збільшила шаблони (див. Схему на стор. 12) до необхідного розміру. Переклала їх на лист фанери товщиною 15 мм. Вирізала лобзиком, зашкурена. Покрила грунтом. Пофарбувала торці візерунків і краю білою емаллю, а основу - блакитний (див. Фото). Скрутила на саморізи. Прикріпила знизу полози з алюмінію. Санки служать вірою і правдою вже 3 роки! І хто на них тільки не катався, включаючи дорослих.

Світлана Долгополова. фото автора

Санчата-ПОМОЩНИКИ

У селі з настанням морозів майже всі колонки замерзають, і за водою доводиться ходити до колодязя, який дуже далеко від будинку. Бігати з відрами туди-сюди по холоду - не найкращий варіант, тому воду набираю в більшу залізну флягу, а щоб можна було її зручно доставити до двору, змайстрував санчата

Читайте також: Мішечок для подарунків на Новий Рік своїми руками

«САНІ-водовозів» СВОЇМИ РУКАМИ

1. Підготував креслення саней (див. Рис. 1).

2. За ескізом з труб d 40 мм (для полозів) і 14 мм (для упорів) вирізав заготовки потрібної довжини. Зігнув їх згідно з кресленням.

3. Зварив готові деталі воєдино. Конструкцію загрунтував і покрив фарбою для зовнішніх робіт в два шари.

4. З листа багатошарової фанери товщиною 8 мм випиляв прямокутник розміром 400 × 300 мм і прикрутив його саморізами до залізного основи (полози).

До носика прив'язав мотузку. «Сани-водовози» готові (фото 1).

Підготував креслення (рис. 2). Вирізав необхідні деталі і аналогічно зібрав міцну і зручну конструкцію (фото 2)

Вирізав необхідні деталі і аналогічно зібрав міцну і зручну конструкцію (фото 2)

Анатолій Матвійчук. фото автора

УНІВЕРСАЛЬНА гірлянди своїми руками

УНІВЕРСАЛЬНА гірлянди своїми руками

Вуличні варіанти гірлянд часто дуже дорогі. Тому змайстрував надійну конструкцію з ламп на 220 В. Напередодні свят прикрашаю нею альтанку.

Знадобилося: 10 невеликих лампочок 10 розбірних патронів кручений подвійний дріт (можна звичайний двожильний кабель) довжиною 6 м з вилкою.

1. Провід нарізав на рівні відрізки довжиною 50 см і залишив шматок завдовжки 150 см. Кінці всіх відрізків зачистив.

2. Розібрав патрони, просунув у кришки дроти і прикрутив їх кінці до контактів (фото 1). Зібрав патрони (фото 2). Вийшла ланцюг з дев'яти деталей. Провід приєднував паралельно, в цьому випадку, навіть якщо одна з лампочок перегорить, гірлянда буде світитися.

Конструкція хороша тим, що лампочку легко замінити (вони завжди є в господарських магазинах), а міцний провід прослужить довго. До того ж таку гірлянду можна використовувати як звичайну підсвічування, наприклад, на веранді або терасі.

До речі

При бажанні лампочки можна розфарбувати в різні кольори; ; або використовувати економічні ЛЕД-лампи.

Олег Москавцов, г. Харьков. фото автора

«ВІЧНИЙ» КАЛЕНДАР СВОЇМИ РУКАМИ

Календар потрібний предмет в будинку. Його можна щорічно купувати в магазині, а можна змайструвати своїми руками раз і назавжди. Пропоную простий і швидкий спосіб виготовлення корисної штучки

виготовлення

З листової жерсті товщиною 1 мм вирізав дві деталі - одну розміром 100 × 50 см, другу 50 × 50 см.

Взяв два бруски перетином 2 × 2 см завдовжки 100 см і на одній грані кожного болгаркою вибрав на всю довжину по два паза 2 × 2 мм (ширина, глибина). Дерев'яні накладки закріпив на більшій деталі по довгих сторонах на епоксидний клей. На цю ж панель наклеїв числа (вирізав з торішніх календарів) в наступній послідовності: перший ряді 1 до 7, другий з 2 до 14, третій з 9 до 21, четвертий з 16 до 28, п'ятий з 23 до 31, на останньому рядку тільки два числа 30 і 31 (фото 1).

У другій, меншій, панелі просвердлив 37 отворів і зверху над ними приклеїв числа від 1 до 7 (замість них можна наклеїти назви днів тижня) (фото 2). Готову деталь завів в вільні пази накладок на підставі (фото З).

Як це працює

Все дуже просто. Один раз на місяць потрібно встановити верхню, рухливу, панель у відповідному місці над нижньою. Припустимо, місяць починається з понеділка. Значить, потрібно поєднати понеділок на верхній панелі з першим числом на нижній. Якщо ви раптом пропустили початок місяця і згадали про календар, наприклад, в середу шостого числа, то вирівняйте середу на верхній панелі з числом 6 на нижній.

На замітку

Щоб календар прослужив довше, квадратики з числами після приклеювання можна закрити

скотчем або зафарбувати безбарвним лаком. Прикрасити виріб декупажем або іншим способом.

Володимир Легостаев. фото автора

НОВОРІЧНІ СУВЕНІРИ

ЩОРОКУ НАШ АВТОР ІГОР ЛАШУК З ГРОДНО ДИВУЄ І радує СВОЇМИ дерев'яні вироби. ФАНТАЗІЯ АВТОРА невичерпна, І В ЙОГО РУКАХ ТАКІ деревинки ПЕРЕТВОРЮЮТЬСЯ у різанині ПАННО, ОРИГІНАЛЬНІ підноси, ключниці АБО ГОДИННИК. ЦЬОГО РАЗУ ІГОР МИХАЙЛОВИЧ ДІЛИТЬСЯ НОВОРІЧНИМИ ІДЕЯМИ.

Точена свинка-копалка

Підготував креслення вироби (див. Рис. 1 на стор. 11). За ескізом виточив половинки корпусу - передню і задню. У кожній заготівлі висвердлив і розтратив глухі отвори (фото 1).

У передній частині вистругав п'ятачок і просвердлив в ньому два отвори - ніздрі. Випиляв рот. Для очей використовував штифти від витяжних заклепок d 3,5 мм. З дерев'яної планки вирізав вушка і приклеїв їх на свої місця. У спинці випиляв проріз для монет. З дерев'яного держака виготовив ніжки і приклеїв їх до тулуба. Для хвостика використовував відрізок дроту. Всі виріб покрив лаком, зібрав половинки докупи. Розбірна свинка-скарбничка готова (фото 2).

настінне панно

Намалював ескіз п'яти деталей (рис. 2). три для тулуба, нога і голова.

Приблизна ширина - 40, 60, 70 мм (тіло) і 120 мм (голова).

Вирізав шаблони і переніс їх на фанеру товщиною 4 мм. Електролобзиком випиляв заготовки і відшліфував їх наждачним папером. Готові деталі склеїв між собою і покрив лаком (фото 3). Вийшло панно можна закріпити в рамці і повісити на стіну, а якщо прив'язати до нього стрічку, вийде іграшка для ялинки.

Настільний сувенір

За ескізом настінного панно (див. Рис 2) вирізав з листового алюмінію товщиною 0,8 мм фігурку свинки. Го- товую деталь відшліфував дрібнозернистим наждачним папером і пополірував до блиску на повстяному колі.

З круглої дерев'яної болванки виточив фігурну підставку.

Відшліфував її, вгорі виконав пропив. Покрив деталь лаком. Встановив «залізну» свинку на постамент (фото 4).

Ігор Лашук, м.Гродно. фото автора

Майстер з дітьми

прикрашати ялинку

До зустрічі Нового року готуються не тільки вдома, але і в дошкільних установах. Гарну ялинку у дворі ГОУ "Спеціальний дитячий сад" №20 г.Могілева вирішили прикрасити іграшками, виготовленими разом з дітьми. І як же без символічних жовтих поросят? Під чуйним керівництвом вихователя старшої групи Тетяни Старовойтової у діток вийшли ось такі звірятка.

ПІДВІСКА

На перегорілі лампочки завдали білий акриловий грунт до цоколя. Висушили.

Покрили жовтої акриловою фарбою. Намалювали на картоні шаблони для ручок, вушок і п'ятачка. За ним вирізали деталі з фоамі- рана (можна їх фетру) і прямокутну заготовку для шапочки довжиною: рівний окружності цоколя. Один край прямокутника надрізали по довгій стороні бахромою, другий підвернув наверх і приклеїли термопистолетом на цоколь лампочки. Шнурком зв'язали бахрому і сформували петельку для підвішування. Приклеїли вушка, п'ятачок, очі-намистини, шарфик і копитця. Коричневою фарбою намалювали посмішку, ніздрі і копитця, а чорної - зіниці очей. Завдали лак на пофарбовані поверхні (фото 1).

У пробку вкрутили викруткою 4 невеликих шурупа для ніжок. Покрили заготовку спочатку білим грунтом, а потім жовтої акриловою фарбою. Приклеїли термопистолетом вуха з фоамірана (можна з жорсткого фетру), намистини для очей. Намалювали ніздрі і зіниці, пофарбували ратиці. Покрили лаком. З шматочка дроту скрутили невеликий завиток і вкрутили хвостик. Такий малюк буде зустрічати свято під маленькою ялинкою в самій групі (фото 2).

Записала Аліна Авдєєва. фото автора

ВІКОННІ УЗОРИ

Гарно оздоблені ВІКНА СТВОРЮЮТЬ ОСОБЛИВА СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ. ТОМУ ЗАВЖДИ НАПЕРЕДОДНІ НОВОГО РОКУ НЕ ЗАЛИШАЄМО ЇХ БЕЗ УВАГИ. ЦЬОГО РАЗУ РАЗОМ З ДІТЬМИ вирізати забавними порося - СИМВОЛ 2019 року.

В інтернеті вибрав шаблон вподобаного малюнка (див. Рис. 1). На комп'ютері збільшив його і роздрукував на аркуші формату А4. Син і дочка вирізали фігурку і наклеїли її на вікно (див. Фото).

На додаток до свинкам можна виготовити парочку трафаретів ялинок (рис. 2). Приклавши їх до скла і промокнув губкою з фарбою, отримаєте акуратний малюнок.

До речі

Ескіз порося також можна використовувати як трафарет. Закріплену до скла фігурку досить обвести пензлем і розфарбувати на свій смак.

Микола Головачов. фото автора

Читайте також: Коробка для печива "Новий рік" своїми руками

Свинка-КОПИЛКА СВОЇМИ РУКАМИ

ЦЕЙ ЧАРІВНИЙ символ наступаючого року, ХАЗЯЇНОМ ЯКОГО ПО СХІДНОМУ КАЛЕНДАРЕМ БУДЕ СВИНЯ, можна змайструвати РАЗОМ З ДИТИНОЮ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ самозастигаюча глини, не вимагає ВИПАЛУ.

Знадобиться: брикет самозастигаюча глини ковпачки від фломастерів з рельєфним малюнком на кінчику пластиковий стек скалка крупноячеистой ситечко велика монета.

Знадобиться: брикет самозастигаюча глини ковпачки від фломастерів з рельєфним малюнком на кінчику пластиковий стек скалка крупноячеистой ситечко велика монета

1. Розкачуємо качалкою глину в пласт товщиною не менше 0,5 см. Вирізуємо з допомогою ножа трапецію. Один бічний зріз добре промазуємо рідкою глиною, як клеєм, і згинаємо заготовку бічними сторонами назустріч один до одного. Місце стику щільно притираємо. Отримуємо конус, верх у якого зрізаємо (фото 1).

До речі

Для того, щоб робота виглядала акуратно, всі стики з'єднаних глиняних деталей необхідно ретельно зачищати вологою м'якою губкою

2. Вгорі отвір закриваємо, поєднуючи краю (фото 2). Внизу також з'єднуємо краю, залишаючи невеликий отвір, через яке можна буде діставати монетки, щоб не розбивати заповнити свинку-скарбничку (фото 3).

3. Зачищаємо і вирівнюємо вологою губкою всю поверхню заготовки.

4. Накреслюємо шию, вдавлюючи її, виділяємо голову (фото 4). Виготовляємо п'ятачок, вушка і оченята, верхні і нижні лапки і приклеюємо за допомогою рідкої глини. Ковпачком від фломастера виділяємо на очках повіки і друкують зіниці. На п'ятачку вдавлюємо великі ніздрі. Стеком на лапках виділяємо копита, а біля очей - складочки (фото 5).

5. На потилиці виконуємо проріз за розміром найбільшої монети і вирівнюємо її, зачищаємо (фото 6).

6. Через крупноячеистой ситечко продавлюємо невеликий шматочок глини і отримуємо пустотливий чубчик порося. Приклеюємо його на маківці (фото 7).

7. Додаємо монету з глини - скарбничка готова! Сушимо протягом доби і розфарбовуємо на свій смак!

Євгенія Афонасенко

ЗАБАВНІ ПОРОСЯТА

В очікуванні Нового року пропоную змайструвати нескладні, але забавні іграшки-підвіски на ялинку.

Для кожної іграшки вирізаємо по два кола: діаметром 11 см з картону і 12-13 см з рожевої тканини. Обтягуємо матеріалом картонні кола і прошиває по периметру швом вперед голку. Наскрізь фіксуємо ниткою гудзик-п'ятачок. Для очей вирізаємо два кола зі шкіри.

На кілька секунд кидаємо їх на гарячу сковороду міздрею вниз. Знімаємо, коли заготовки стануть опуклими, і приклеюємо на мордочку. Всередину можна підклеїти невеликий шматочок вати або синтепону. Брови і рот викроює зі шкіри та фіксуємо клеєм. Для вух вирізаємо 4 деталі з рожевої тканини і дві - з темного драпу або фетру. Між двох заготовок з матеріалу вкладаємо деталь з драпу і обшивають по периметру петельним швом. Друге вухо шиємо аналогічно. Пришиваємо їх до основи потайним швом. За таким же принципом викроює і пришиваємо по два копитця. З тильного боку формуємо з тонкого шнура хвостик і фіксуємо декількома стібками. Зверху іграшки закріплюємо петельку.

Людмила Пєтухова. фото автора

«ТЕЛЕЖКА-ТАРАН» ДЛЯ СНІГУ СВОЇМИ РУКАМИ

«ТЕЛЕЖКА-ТАРАН» ДЛЯ СНІГУ СВОЇМИ РУКАМИ

Щоб прискорити і значно спростити процес очищення доріжок від снігу, ще в минулому році змайстрував "візок-таран". Переконавшись в тому, що конструкція дійсно працює, ділюся ідеєю з вами.

У сараї зберігалася стінка від шафка - ее взявши за основу. Прикрутивши до площини саморізамі полози и ВСТАНОВИВ три колеса від візка (фото 1). На протилежній площині зверху змонтував каркас з брусків перетином 40 × 40 мм і закріпив на ньому листи жерсті так, щоб вийшло щось на зразок великого підгортальника (фото 2). Додатково перед вістрям клина прикрутив металеву пластину завтовшки 5 мм - це скребок.

Щоб «таран» було зручно переміщати, зафіксував на ньому дерев'яну Т-образну ручку з тримачем для лопати (фото 3).

Скребок піднімає сніг, який, потрапляючи на клин, йде на боку, виходить акуратна розчищена доріжка.

Микола Мартиненко

СНЕГОС'ЕМНІК СВОЇМИ РУКАМИ

Справжня зима часто створює проблеми власникам приватних будинків. Сніг накопичується не лише на землі, а й на дахах. Його доводиться регулярно прибирати, щоб зберегти покрівлю та голови рідних. Для цього змайстрував просте пристосування.

Взяв пластикове відро з-під фарби і вирізав в ньому дно. На ємність нанизав великий поліетиленовий пакет (безодня) і зафіксував його мотузкою. З двох відрізків поліпропіленової труби довжиною приблизно 250 см виготовив розбірний жердину і прикрутив його саморізами до відра - знімач готовий.

Під час прибирання інструмент рухаю по даху знизу вгору, сніг, потрапляючи в відро, сповзає на землю, а пакет не дає йому розлітатися на всі боки. Такий пристрій набагато зручніше і безпечніше скребка.

Євген Бровко

ЯСКРАВА ГОДІВНИЦЯ - пташка гулянки

ЯСКРАВА ГОДІВНИЦЯ - пташка гулянки

Щозими для пернатих сусідів роблю годівниці, адже в цей час їм дуже складно знайти корм. В цьому році зібрав просту і яскраву конструкцію, яка крім своєї основної функції прикрасила сад.

Електролобзиком вирізав дві боковини у вигляді будиночка і просвердлив в кожній по два отвори: більше - насадкою коронкою, менше - звичайним свердлом (фото 1).

З дошки випиляв підставу потрібного розміру і до його коротким гранях прикрутив шурупами боковини (фото 2).

Додатково закріпив на довгих гранях підстави невеликі бортики (фото 3), вони додадуть конструкції жорсткість і не дадуть прокидатися корму. З обрізків вагонки виготовив дах (фото 4).

По центру дна годівниці на металеві куточки і саморізи прикріпив брусок перетином 4 × 4 см і довжиною 100 см (фото 5), щоб конструкцію можна було зафіксувати на паркані.

Виріб покрив білої і червоної водостійкою фарбою. Їдальня для пернатих сусідів готова, залітайте на обід!

на замітку

За таким же принципом можна виготовити шпаківню. Для цього замість бортиків досить прикрутити накладки шириною, рівній висоті конструкції.

Ілля Самойлов. фото автора

Читайте також: Оригінальна годівниця для птахів своїми руками

Полички-ЯЛИНКА СВОЇМИ РУКАМИ

Днями знайома попросила змайструвати містку і не громіздку поличку. Вирішив порадувати замовницю напередодні свят і зібрав для неї конструкцію у формі ялинки. Своєю ідеєю ділюся з вами, раптом знадобиться.

В інтернеті знайшов відповідний ескіз. Переніс його на папір, збільшивши в п'ять разів. Виходячи з креслення, визначив розмір майбутньої конструкції - 1200x650x120 мм (висота, ширина, глибина).

З строганой дошки перетином 120х 18 мм випиляв деталі для каркаса (боковин). Заготовки вирізав попарно. Дзеркально обробив їх торці під потрібним кутом.

Фіксуючи деталі на шурупи і клей, зібрав каркас. Капелюшки саморезов поглибив і зашпаклював.

Для задньої стінки вирізав з фанери товщиною 3 мм заготовку потрібного розміру і форми. Прикрутив її до рами.

Визначившись з розмірами (підбираються індивідуально) і кількістю осередків, з фанери товщиною 10 мм вирізав перегородки і полички і встановив їх усередині конструкції.

Полку зашпаклював, зашкурити наждачним папером Р100-240. Покрив ґрунтовкою. Ще раз зачистив наждачкою Р320 і пофарбував білою акриловою фарбою.

Знайома була просто в захваті від такої незвичайної конструкції, за допомогою якої, крім основного призначення, можна ще й прикрасити кімнату до свята.

Ігор Міщерук Фото автора

РІЗДВЯНИЙ ДЕКОР ганочками

Традиція прикрашати СВІЙ ДІМ До різдвяних свят прищепив мені ЩЕ БАТЬКИ. ЦЕ ПРЕКРАСНА СІМЕЙНЕ ЗАХОПЛЕННЯ МИ З ЧОЛОВІКОМ передає І НАШИМ ДІТЯМ. НАРІВНІ З прикрасою інтер'єру, ОСЬ УЖЕ КІЛЬКА РОКІВ ПОСПІЛЬ НЕ ЗАЛИШАЄМО БЕЗ УВАГИ І НАШЕ ПОДВІР'Я.

красуня ялинка

У дубовому пні чоловік просвердлив отвір потрібного діаметру. У ньому закріпив березовий держак відповідної довжини - це основа. На ній флористичної дротом (можна використовувати мідну) зафіксувала гілки туї (залишилися після обрізки дерев). Почала знизу, використовуючи найбільші лапки, і закінчила маленькими у самого верху, додала ялинові лапки. Прикрасила електричної гірляндою, фігурками з фанери, дерев'яними білизняними прищіпками, засушеними часточками апельсина, сосновими шишками і ялинковими кулями. Пеньок задекорувала мохом (фото 1).

Різдвяний вінок

Із соломи виготовила круглу основу-обід. Дротом закріпила на ній ялинові лапки. Готову деталь прикрасила дерев'яними зірками, ялинками, яблучками і сосновими шишками. Підвісила вінок на золоту декоративну стрічку (фото 2).

ошатна лава

До дерев'яного черешки потрібної довжини примотала дротом ялинові лапки. Зелену основу прикрасила шишками і штучними квітами. Гірлянду поклала на спинку лавки (фото 3). Змайструвала ще одну таку ж гірлянду і прикрасила нею підвіконня.

Складені біля входу поліна для розпалювання каміна також не залишила без уваги. Балконний ящик для квітів заповнила флористичної губкою (можна пінопластом) та зібрала в ньому святкову композицію з гілок та інших декоративних елементів (фото 4) Останній штрих -підвіска

У виготовленні цих виробів мені допомогла молодша дочка. З гілок виноградної лози вона сплела куля d 40 см. Забарвити його білою фарбою, закріпила на ньому гірлянду з зірочок і «оживила» композицію штучними квітами (фото 5).

Для квіткового кашпо і столика дочка також змайструвала прикраса. На керамічні тарілки поклала гілки ялини і туї. На одній страві закріпила клітку-свічник і ялинкові прикраси з фанери, шишки і сушені дольки апельсина (фото 6). На другий тарілці встановила зірку з виноградної лози, шишки і фігурку оленя (фото 7). До свят готові!

© Автор: Валерія Леонтьєва-Писарчук

ПОДЕЛКИ НА НОВИЙ РІК СВОЇМИ РУКАМИ - ВІДЕО

Падалка на Новий рік 10 в 1 / Новорічні вироби 2019 / DIY / HAND MADE

ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ Майстри та майстріні, І ТОВАРИ ДЛЯ ДОМУ ДУЖЕ ДЕШЕВО. Безкоштовна ДОСТАВКА. Рекомендуємо - ПРОВЕРЕНО 100% Є Відгуки.

Рекомендуємо - ПРОВЕРЕНО 100% Є Відгуки

Реклама

Нижчих інші записи по темі "Як зробити своїми руками - домохазяїну!"

  • Різдвяний вінок своїми руками - майстер клас Як зробити живий Різдвяний венокКак ...
  • Світильник з керамічної плитки своїми руками (фото + схема) Нічник своїми руками з керамічної ...
  • Світильник з підставкою в гараж своїми руками Зручна підсвічування своїми руками за ...
  • Пристосування для складання одягу своїми руками ЗРУЧНЕ Пристосування для ФОРМУВАННЯ ОДЯГУ Щоб ...
  • Нічник з світлодіодів своїми руками Як зробити нічний світильник своїми ...
  • Букет в гарбузі своїми руками - майстер клас и фото Букет з гарбуза своими рукаміЧасто ...
  • Намиста із олівців своїми руками для доньки Намиста із кольорових олівців для ...

    Підпішіться на оновлення в наших групах.

    Будемо друзями!

  • І як же без символічних жовтих поросят?