Полезные материалы

Гуманна краса: косметичні бренди, які не тестують на тваринах

«Життя тварин має свою власну мету, а не є засобом

задоволення людських потреб ».

Уходовая косметика за шкірою обличчя, тіла і волосся, красиві флакони духів, спокусливі аромати, трендові речі і подібні дрібниці життя, оточують нас на кожному кроці.

Ми вже давно звикли до комфортних умов існування і красі, тієї самої, яка врятує наш світ. Але чи замислювалися Ви, що більшості б'юті-новинок, своїми життями зобов'язані тисячі тварин по всьому світу? Невже тварини - це саме те, чим ми повинні жертвувати заради краси?

Вибираючи нову помаду, кондиціонер для волосся або крем, чи замислюєтеся Ви над питанням: чи проводяться тестування цієї косметики на тваринах? Яка кількість котів, собак, приматів і інших тварин віддали свої життя, щоб виробник зміг переконатися у безпеці для здоров'я людини? Часто покупці шукають на упаковках товару спеціальну мітку, що підтверджує, що жодне тварини не постраждало? Відповідь - невтішний.

Велике число виробників косметичних засобів або парфумерії готові на все заради високої якості свого бренду. І перед тим, як кожен засіб потрапляє на прилавки магазинів, а внаслідок до споживача, його неодноразово перевіряють на предмет безпеки.

Деякі, не відступають від стандартних методів дослідження і тестують свої товари на тварин. А інші шукають і знаходять альтернативні варіанти, які не тільки обходяться дешевше, але і виявляються більш ефективними, не потребуючи в такий велику жертву, як життя тварини.

Найпершою країною, яка прийняла заборону про тестування косметики на тваринах, була Великобританія (1998 рік). Також, проведення подібних досліджень заборонено в Нідерландах і Бельгії.

НА замітку: Натуральними і органічними вважаються, тільки ті косметичні засоби, які не випробовувалися на братів наших менших і не містять в своєму складі речовин тваринного походження.

Якщо Ви цікавитеся, тестувався чи Ваш улюблений шампунь, крем або лак на тварин, то Вам допоможуть спеціальні списки «чорний» і «білий», які були створені асоціацією «PETA» (People for the Ethical Treatment of Animals). Інформація регулярно оновлюється, тому за актуальність даних може не переживати.

На упаковках популярних косметичних брендів, які пишаються своєю гуманністю, покупець може знайти особливу «кролячу мітку», яка повідомляє, що при дослідженнях жодна тварина не постраждала.

На упаковках популярних косметичних брендів, які пишаються своєю гуманністю, покупець може знайти особливу «кролячу мітку», яка повідомляє, що при дослідженнях жодна тварина не постраждала

італійський бренд Rolland будує філософію свого бренду, грунтуючись на екологічності та етичності до навколишнього середовища. До складу уходовой косметики входять масла і екстракти рослин, які вирощуються в лабораторіях і збагачені активними компонентами.

Зверніть увагу на лінію засобів Rolland O-Way ! Це очищена натуральна косметика, до складу якої не входять агресивні хімічні речовини, але ефективність дії збережена на високому рівні.

Також зверніть увагу на косметичні засоби MorrocanOil . Компанія швидко завоювала популярність і знайшла прихильників по всьому світу не тільки завдяки ефективності засобів, але і своєму лояльному ставленню до тварин.

До самим трендовим засобів Morrocanoil можна віднести маски, шампуні і кондиціонери з відновлювальної серії Moroccan Oil Repair .

На сьогоднішній день досить багато компаній пропонують органічну косметику, яка на відмінно справляється з поставленим завданням і створює серйозну конкуренцію косметичним групам, які проводять тести на тваринах.

Ця стаття ще раз доводить, що можна залишатися модною і стильною, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу і тваринам, а краса може бути гуманною. Але останнє слово завжди залишається за споживачем, тому кожен з нас повинен прийняти для себе рішення.

Але чи замислювалися Ви, що більшості б'юті-новинок, своїми життями зобов'язані тисячі тварин по всьому світу?
Невже тварини - це саме те, чим ми повинні жертвувати заради краси?
Вибираючи нову помаду, кондиціонер для волосся або крем, чи замислюєтеся Ви над питанням: чи проводяться тестування цієї косметики на тваринах?
Яка кількість котів, собак, приматів і інших тварин віддали свої життя, щоб виробник зміг переконатися у безпеці для здоров'я людини?
Часто покупці шукають на упаковках товару спеціальну мітку, що підтверджує, що жодне тварини не постраждало?