Полезные материалы

В'яжемо палантин з легкістю

  1. В'яжемо модний і ексклюзивний палантин

Якщо заглибитися трохи в історію, то добре знайомий і всіма улюблений палантин раніше представляв дамську накидку різної довжини прямокутної форми, частково оброблену або виконану цілком з хутра Якщо заглибитися трохи в історію, то добре знайомий і всіма улюблений палантин раніше представляв дамську накидку різної довжини прямокутної форми, частково оброблену або виконану цілком з хутра. Цей предмет жіночого гардеробу прийшов до нас із Західної Європи в кінці 17 століття, де дами з вищого світу знайшли оригінальний спосіб захисту від холоду - за допомогою накидки з соболиних шкурок, елегантно накинутій на тендітні плечі.

Мода на палантини в Росії почалася з 18 століття. Цікаво, що за вартістю деякі вироби порівнювалися з вартістю невеликого села. Наявність палантини в гардеробі світської дами, вважалося ознакою заможності її чоловіка. Незаслужено забутий після 1917 року, в останні роки він знову відроджується до життя і має неймовірний успіх на відомих світових показах.

В'яжемо модний і ексклюзивний палантин

Перш за все палантин повинен бути досить великих розмірів, щоб ви, як колись графині або герцогині, могли витончено накинути його на ніжні плечики, кутаючись у прохолодну погоду.

Для його виготовлення підійде практично будь-яка пряжа для в'язання , Як гладка, так і має в своєму складі помпони, бахрому або синель. Звичайно, для літнього варіанту найкраще вибрати натуральний льон, бавовна або тонку напівшерстяну нитку.

В'язати палантин можна як гачком, так і спицями. Оригінально і красиво виглядатиме легкий напівпрозорий ажур. Така в'язка відмінно підійде для літньої накидки і буде м'яко зігрівати вас в прохолодну погоду. Витончений і елегантний орнамент ажурі чудово поєднується з літніми сукнями з батисту або шовку. Ви можете прикрасити палантин довгими кистями або додати в основну нитку тонкий люрекс. Тоді такий виріб може служити хорошим доповненням до святкового вечірнього вбрання.

Літній палантин може бути виконаний простий лицьової в'язкою з тонкої нитки. Візьміть досить товсті спиці для в'язання, які дозволять вам зробити витягнуті петлі і не дуже щільну в'язку. Вийшло повітряне напівпрозоре полотно буде виглядати по-літньому ніжним. Додатково можете обв'язати палантин воланами на спицях або виконати легку ажурну облямівку гачком .

Любительки в'язаних вставок, можуть спробувати виконати річний палантин в подібній манері Любительки в'язаних вставок, можуть спробувати виконати річний палантин в подібній манері. Для початку підберіть тканину і відповідні по відтінку нитки для виготовлення в'язаних вставок майбутнього виробу. Тканина може бути лляної або тонко-вовняний, як однотонною, так і будь-якого кольору. Любительки сміливою моди можуть пограти на контрастах. Взяти тканину і нитки добре поєднуються між собою, але контрастних кольорів. Зв'яжіть необхідного розміру орнаментальні вставки для майбутнього палантини. З'єднайте їх з шматочками тканини і обв'яжіть по контуру. При бажанні, можете прикрасити ваше виріб довгими кистями, виконаними із залишків ниток або ниток іншого відтінку. Вийшло виріб цілком може скласти конкуренцію подібним подіумним показам.

Зимовий палантин краще зв'язати з ниток, в чий склад входить натуральна шерсть з додаванням мохеру, ангори або вовни мериноса. Сама нитка може бути різної товщини.

Виконати палантин можна в скоєно різній манері і техніці в'язання. Товста нитка і тонкі спиці при роботі дадуть трохи жорстке і щільне в'язане полотно. Палантин, виконаний «пухкої» в'язкою буде краще виглядати і легше драпіруватися. Такий виріб набагато простіше і швидше в'язати. Для отримання подібного ефекту у вас повинна бути тонка нитка і товсті спиці. Провязивать петлі слід вільно, не натягуючи спеціально нитка для в'язання.

Товсті вовняні нитки добре підійдуть для зимового палантини, який можна накинути або задрапірувати поверх зимового пальто або дамській шубки. Пов'язане красивим ажуром і оформлене кистями або широкою облямівкою, такий виріб прекрасно доповнить загальний зимовий вигляд будь-якої дівчини. Окрім краси, зимовий палантин буде виконувати своє пряме призначення, тобто зігрівати в холодну погоду на вулиці. А вдома ви спокійно зможете накинути його на себе, зручно вмостившись на дивані з цікавою книжкою.

Щоб підібрати відповідні нитки для в'язання, а також вибрати потрібну схему ажурного візерунка, можна звернутися в магазин для рукоділля «Золоте Руно». Даний магазин має в своєму розпорядженні великим асортиментом пряжі для в'язання відомих світових фірм-производительниц. Ви зможете купити нитки потрібного відтінку як для в'язання літнього, так і для зимового палантинів. Консультанти магазину допоможуть вам з вибором ниток, відповідної літератури і схем для в'язання ажурних візерунків, присвячених створенню цього виробу.

Спробуйте. Ця робота принесе вам задоволення і допоможе поповнити гардероб зручною, практичною і, часом, незамінною в прохолодну погоду, модною річчю. В'язання палантини відноситься до розряду нескладних в'язаних робіт. Так що це ще один привід зробити ексклюзивну і теплу річ і, заодно, потренуватися та набути навички в техніці в'язання різноманітних ажурних візерунків і виготовлення бахроми.

Зверніть увагу - палантин спочатку був призначений для витонченої драпірування. Зв'язавши його, спробуйте не просто укутати в цей великий прямокутник, а красиво розташувати його на своїх плечах так, що б по мимо тепла, він ще прикрашав вас зручно закладеними глибокими складками.

Палантин, в обробці якого використовуються невеликі шматочки натурального хутра, повертає нас у старовинні витончені часи красивих дам і галантних кавалерів. Чому б не відчути себе принцесою крові? Прикрасьте ваш в'язаний палантин маленькими смужками хутра. Такий виріб придбає скоєно особливий статус, а м'яке хутро додатково буде доставляти вам комфорт своїм м'яким дотиком.

Чому б не відчути себе принцесою крові?