Полезные материалы

Перша вагітність від А до Я: відповіді на важкі запитання

  1. проблеми
  2. дослідження

Період вагітності може бути наповнений як щасливим, спокійним очікуванням появи дитини, так і безліччю тривог, дискомфортом, сумнівами, пов'язаними з майбутніми змінами. Період вагітності може бути наповнений як щасливим, спокійним очікуванням появи дитини, так і безліччю тривог, дискомфортом, сумнівами, пов'язаними з майбутніми змінами

Burda Media

У житті жінки вагітність і пологи - одні з найбільш емоційно значущих подій. Цей період самою природою заплановано таким чином, щоб і мама, і її майбутня дитина виявилися готові до пологів і подальшого життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибух емоцій під час вагітності: як контролювати

Організм жінки при вагітності відчуває найсильніші зміни, створюючи можливість для розвитку дитини. Однак ці зміни залишаються у великій мірі прихованими від очей. Особливо це стосується першого триместру, коли немає ще видимих ​​ознак вагітності. Психологічно вагітність поки ще не включена в цілісне самосприйняття жінки, тому майбутня мама може продовжувати вести звичайне життя. І той факт, що вона в положенні, як ніби не зачіпає її свідомість, поки не відбудуться зміни також і в її особистісних установках: прийняття нового життя в собі, прийняття своєї нової ролі.

проблеми

Проблеми, пов'язані з цими процесами, також переживаються жінкою, як правило, на несвідомому рівні. Саме зростаючий животик стає зовнішньою ознакою і символом вагітності. Він свідчить про що відбуваються глибинні зміни, йому адресують турботу і ніжність. Можна стверджувати, що це нормальний етап прийняття нового життя - дитини в собі. Усвідомлення себе вагітної стає ключовим моментом в адаптації до нової життєвої ситуації.

дослідження

Як показують дослідження, чим вище рівень соціальної і професійної успішності жінки, чим більше вона незалежна, тим складніші питання про сенс дітонародження вона задає собі, тим важче їй буває прийняти усвідомлене рішення про своє материнство.

В осмисленні що відбуваються з нею змін жінка більше акцентує увагу на своєму «я», а не на потреби майбутньої дитини.
Його образ, символом якого виступає животик, ще не сформувався, він прихований поки що від свідомості майбутньої мами, тому вона зосереджується на буденні речі, які складають звичний уклад її життя. А адже з вагітністю або після народження дитини жінка змушена відмовлятися від цього укладу.

Burda Media

Думки про майбутню відповідальність за дитину можуть також викликати тривогу і побоювання. Але і це можна назвати нормальним процесом адаптації жінки до материнства і ступенем формування зрілої жіночої ідентичності.

Багатьма жінками очікування дитини описується як емоційний і особистісний криза. Сама вагітність може переживати по-різному. Стиль переживань залежить від ступеня особистісної зрілості, емоційної готовності до прийняття виношування дитини і ролі матері.

Цей період можна вважати пройденим успішно, якщо маля народжується здоровим і у матері відкривається любов до дитини, формується здатність піклуватися про нього і відчувати радість від спілкування з ним.

Не менш важливо для майбутньої мами вибрати відповідний пологовий будинок.

Для вибору »свого» пологового будинку перш за все треба зрозуміти, як ви бачите свої пологи, чого чекаєте від них. Це буде затишний напівтемрява з улюбленою музикою і турботливим чоловіком, або яскраво освітлена палата з сучасним обладнанням і вмілої акушеркою? Ви покладаєтеся на власну інтуїцію і знання, отримані на курсах, або віддаєте перевагу народжувати під керівництвом досвідченого доктора.
Не варто обмежуватися інтернетівських рейтингом перинатальних центрів і порадами недавно народжували подруг. Не полінуйтеся особисто здійснити екскурсію по пологових будинках і поспілкуватися з потенційними акушерами. Той, хто володіє інформацією, володіє світом).

Детальніше про те, як вибрати пологовий будинок, в якому ви будете народжувати легко і з задоволенням, розповість Тамара Жаловская - керівник центру »Сімейний клуб», сертифікований інструктор з підготовки до природних пологів.

Отримати цю безцінну інформацію, а також дізнатися важливі подробиці і характеристики модних київських пологових будинків ви зможете в суботу, 23 квітня, на зустрічі # Мамаклуб від журналу «Моя дитина».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Досвід однієї вагітної, який відкриє вам очі на багато речей
щаслива вагітність

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Це буде затишний напівтемрява з улюбленою музикою і турботливим чоловіком, або яскраво освітлена палата з сучасним обладнанням і вмілої акушеркою?