Полезные материалы

Технологія нарощування вій, волосся і нігтів.

  1. вії
  2. нігті
  3. волосся

Як дивно, що речі, про які ми раніше могли тільки мріяти, раптом стали реальністю Як дивно, що речі, про які ми раніше могли тільки мріяти, раптом стали реальністю. Ще кілька років тому ти могла тужливо дивитися в дзеркало і важко зітхати: "От би мені довгі густі волосся!". А сьогодні від тяжких зітхань нас рятують новітні системи косметичного мистецтва. Всього кілька годин в салоні краси, і скромне каре перетворюється в пишні локони, а непоказні вії - в оксамитове обрамлення твоїх сяючих очей! Дами, поки є можливість, будемо нарощувати ВСІ !!! Тут ви ознайомитеся з технологією нарощування вій, волосся і нігтів.

вії

Нарощування вій - це косметична процедура, яка дозволяє на термін від 2 до 3 тижнів придбати довгі пишні вії. Технологія нарощування не надто відрізняється від звичного наклеювання вій, яке всі ми колись пробували робити в домашніх умовах.

Нарощені вії приклеюються на верхню повіку з внутрішньої сторони до своїх віям окремими пучками. Спеціальний клей для цієї процедури містить смолу. Тому, якщо ти задашься питанням, чи шкідливо нарощувати вії, відразу відповім, що шкідливо. Але не смертельно. Нарощені за допомогою смоли вії відклеяться, а свої "рідні" вії будуть перебувати "в стресі" після такої процедури. Найкраще буде полікувати їх касторовою олією. Протягом місяця пензликом для туші потрібно наносити касторове масло на вії перед сном, в цей період тушшю краще не користуватися. Клея без смоли для таких процедур, поки що не придумали, тому доведеться поки що доглядати за віями такими ось способами. Існує, до речі, два різновиди клею для вій: чорний і безбарвний. Перший виглядає на очах, як підводка, а безбарвний маскує місця "спайок".

Нарощені вії бувають трьох видів: короткі (для обсягу), середні (для густоти) і довгі (для ефектності). Останні, до речі, використовуються рідко, тому що не завжди виглядають природно. До речі, про природність, вії для нарощування бувають з натурального та штучного волосся. Краще, звичайно вибирати натуральні, так як штучні вії можуть викликати алергію.

Фахівці радять не зловживати з нарощуванням вій і не ліпити "побільше". В ідеалі можна наклеїти два або три пучка середньої довжини. Якщо ти вирішиш на цю процедуру в домашніх умовах, нічого страшного. Якщо наліпити пучок неправильно, його можна зняти за допомогою звичайного рослинного масла. Проте, краще звертатися в професійний салон.

Нарощені вії не бояться води і сонця, їх можна фарбувати тушшю і взагалі обмежень в їх носінні немає. Але, якщо хочеш проносити їх по довше, постарайся не терти очі, не користуватися жирними кремами для зняття макіяжу, не плакати і не спати, сховавши обличчя в подушку.

нігті

Між собою, технологія нарощування вій, волосся і нігтів, неособо відрізняється. З цією процедурою в тій чи іншій мірі знайома більша частина жінок. Нарощування нігтів - процедура, при якій на власні нігті приклеюються штучні, в п'ятдесят разів міцніші.

Зараз застосовуються три основних методики нарощування нігтів: акрилова, гелієва і шовкова.

При акриловому нарощуванні можна вибрати колір нігтя: рожевий, натуральний, прозорий, безбарвний, кольоровий з блискітками і білий для французького манікюру. Крім кольору, ти можеш вибрати методику, по якій тобі будуть нарощувати нігті. 1) На типсах: на нігті наклеюють шматочки пластику, в складі яких врахована структура справжніх нігтів; ці шматочки визначають довжину нігтя, а потім на них накладається акрил. Можна зробити "кігтики", опуклі або плоскі нігті. 2) На формах (гнучкі пластини): після формування штучного нігтя з потрібного матеріалу пластину прибирають. Клей при цій процедурі не використовується. До речі, при використанні акрилової технології тобі доведеться змиритися зі специфічним запахом, так як в даному випадку використовується рідина, що застосовується стоматологами .

Якщо ти вирішиш нарощувати нігті гелем, тобі стане в нагоді наступна інформація. Буває кілька методик нарощування: однофазова, двухфазовость, трьохфазова, в залежності від кількості використовуваних гелів різного складу. Це досить дорога процедура. Використовуваний гель є екологічно чистим продуктом і не викликає алергію. Крім того, ця технологія забезпечує природність нарощених нігтів.

Найдешевша процедура - нарощування за допомогою шовкової технології. В даному випадку використовуються тонкі тіпси. Вони не настільки міцні, але виглядають на нігтях досить природно.

Залежно від твого способу життя будуть жити і твої нарощені нігті. Хоча фахівці стверджують, що з такими нігтями можна і прати, і готувати, і прибирати, і нічого не станеться, все ж слід бути обережніше. Ніготь може відвалитися через те, що ти перенервувала на роботі або постукала по столу.

Якщо хочеш зберегти нігті довше, намагайся не міняти часто колір лаку, використовуй рідини для зняття лаку, які не містять ацетон, і періодично відвідуй свого майстра в салоні, щоб він робив корекцію нігтів.

Власні нігті після зняття нарощених теж будуть відчувати сильний "стрес". Для їх реанімації слід використовувати спеціальний гель, який склеює травмовані нігтьові пластини. Крім того, необхідно придбати крем з мінералами і використовувати його не рідше трьох разів на тиждень.

волосся

Методик з нарощування волосся існує маса: італійська технологія, англійська, іспанська (холодна), на металевих кліпсах, африканське нарощування: гофре, керли (локони) .... Легко заплутатися. Тому не буду мучити тебе термінами і поняттями. Розповім про найбільш оптимальний спосіб нарощування. Не важливо, яка технологія буде використана. Найзручніше, коли в даній процедурі біля коріння справжніх волосся відступають один-два сантиметри і прикріплюють штучні пасма. Така процедура найбільш безпечна для волосся. В середньому прикріплюється від ста до двохсот пасом. У кожній з них від тридцяти п'яти до п'ятдесяти волосся. Їх максимальна довжина може досягати шістдесяти сантиметрів. Колір пасом буде вибиратися за твоїм бажанням: від твого натурального кольору волосся до екстремального салатового. Буде врахована і товщина твого волосся : Середні, нормальні, тонкі або надтонкі. Найбільш вдалий спосіб кріплення - кератіновой з'єднання, воно дуже міцне і непомітне.

Поки ти будеш носити нарощені волосся, вони будуть твоїми "рідними": ти можеш їх підфарбовувати, завивати, підстригати, робити хімію, мити голову. Однак слід дуже акуратно розчісувати волосся, щоб не пошкодити кріплення. Для цього придбай щітку з натуральною щетиною.

Знімати нарощені локони тобі доведеться через кілька місяців, коли твої власні волосся почнуть відростати - кріплення стануть помітними. Тому доведеться всю процедуру повторювати знову.

Ну що, після докладної технології нарощування вій, волосся і нігтів, у тебе ще не відпало бажання спробувати найновіші технології, щоб наблизитися до ідеалу краси? Я можу здатися банальною, але все ж скажу, що кожна з нас гарна по-своєму, але це зовсім не означає, що тепер ми перестанемо фарбуватися, використовувати креми та інші косметичні приналежності. Нічого поганого в нарощуванні немає, якщо тільки залишати подібні речі в секреті. Нехай компліменти роблять нам, а не нашим стилістам! А маленькі "обмани", які ми використовуємо на шляху до досконалості - всього лише чергова жіноча хитрість. Що поробиш, якщо сутність у нас така: десь у чомусь когось обманювати ....