Полезные материалы

Робота - пошив постільної білизни на дому

  1. З чого почати?
  2. Реєстрація діяльності
  3. асортимент

Економічна криза в Росії останнім часом все частіше заганяє людей у ​​кут у фінансовому плані. За таких обставин відсутність прагнення шукати більш вигідні способи заробітку або отримання додаткового доходу виглядає дивно. Деякі люди відкривають бізнес. І правильно роблять. Але як відкрити бізнес в маленькому місті без вкладень ? Насправді відповідь на це питання досить простий. Додатковий заробіток для жінок і чоловіків, навіть якщо і забирає досить багато часу, може бути в задоволення.

Додатковий заробіток для жінок

Порада: додатковий заробіток (який згодом може стати основним) найкраще організовувати на основі того, що у людини виходить найкраще і приносить задоволення. Тільки при такому розкладі бізнес виявиться приємним, вигідним, надійним і матиме потенціал до розвитку.

Отримати додатковий дохід на шиття, як і заробити на в'язанні в домашніх умовах , Досить просто. В першу чергу для цього потрібно бажання. Варто відзначити, що пошив постільної білизни не тільки вигідний і приємний, але і не вимагає великої кількості навичок. Потрібно мати невеликий стандартний багаж знань, який навіть можна почерпнути в інтернеті. Відзначимо також, що такий бізнес на дому, як правило, не вимагає великих вкладень.

З чого почати?

Почати бізнес з пошиття постільної білизни потрібно з придбання самих стандартних навичок шиття. Потім слід визначитися з типом постільної білизни, яке ви будете випускати. Адже комплекти будуть ексклюзивними, і їх можна виготовляти на замовлення.

Реєстрація діяльності

Реєстрація подібного бізнесу як ТОВ зажадає оренди приміщення, закупівлі обладнання і найму персоналу. Якщо ж відкривати швейну майстерню постільної білизни на дому, достатньо зареєструвати діяльність як ІП і купити необхідне обладнання. Якщо ж не планується виготовлення продукції на продаж у великих масштабах, то можна взагалі обійтися без реєстрації.

асортимент

Пошиття білизни на замовлення передбачає вибір замовником матеріалів і розмірів виробів. Стандартна ж продукція виглядає наступним чином:

  • Односпальний комплект для дорослої людини: простирадло 1,1 х 2 м, підодіяльник 1,35 х 2 м, наволочка 0,7 х 0,7 м;
  • Комплект полуторний: простирадло 1,5 х 2,2 м, підодіяльник 1,45 х 2,15 м, наволочка 0,7 х 0,7 м (2 штуки);
  • Двоспальний комплект: простирадло 1,85 х 2,2 м, підодіяльник 1,75 х 2,15 м, наволочка 0,7 х 0,7 м (2 штуки);
  • Комплект для сім'ї: простирадло 2 х 2,2 м, підодіяльник 1,5 х 2,2 м, наволочка 0,7 х 0,7 м (2 штуки);
  • Стандартний комплект Євро: простирадло 2,2 х 2,2 м, підодіяльник 2 х 2,2 м, наволочка 0,7 х 0,7 м (2 штуки);
  • Постільна білизна для дітей (стандартний комплект): простирадло 1,1 х 1,9 м, підодіяльник 1,1 х 1,8 м, наволочка 0,7 х 0,7 м (2 штуки);
  • Постільна білизна для немовлят: простирадло 1,4 х 1,1 м, підодіяльник 1,45 х 1,1 м, наволочка 0,4 х 0,6 м.

У пошитті комплектів можна використовувати як дорогу тканину (наприклад, шовк), так і бюджетну (ситець, бязь). Головне - стежити за якістю виробів, не допускаючи шлюбу.

З чого почати?
З чого почати?