Полезные материалы

Як прати дитяче постільна білизна - поради і рекомендації

  1. Прати чи нове
  2. як прати
  3. чим прати
  4. загальні рекомендації

Як забезпечити дитині здоровий, спокійний і безпечний сон? У цьому допоможе правильний догляд за дитячими постільними речами. Читайте в нашій статті, як правильно прати дитяче постільна білизна, щоб малюк відчував комфорт і турботу.

Читайте в нашій статті, як правильно прати дитяче постільна білизна, щоб малюк відчував комфорт і турботу

Догляд за малюком вимагає особливого підходу, знань і навичок. До цього молоді мами починають готуватися ще заздалегідь, відвідуючи спеціальні курси або вивчаючи літературу на цю тему. І з появою нового чоловічка в будинку батьки вже знайомі з тим, як і чому купати, як і чим годувати, як гуляти та інше, інше. Ми хочемо торкнутися одного актуального питання по догляду - це правильна прання дитячої постільної білизни.

Прати чи нове

Можна не прати, але обов'язково прасувати гарячою праскою. Ви купили дитяче постільна білизна в салоні-магазині, де кожен комплект і зразок упакований в окремий пакет, а для вас дістали нероздрукований екземпляр. І малюк ваш ще в тому віці, коли сплять в пелюшках і постільну білизну використовується тільки для естетичного вигляду, щоб ліжечко красиво виглядала. Тоді прасування буде досить.
Прати обов'язково. Постільна білизна, куплене на базарі, а також комплекти, подаровані вам далекими знайомими, коли у вас немає можливості визначити, де це придбано. Краще перестрахуватися і випрати. Так вам буде спокійніше, а для дитини і корисніше. Перше прання зробить сама білизна м'якше і приємніше на дотик. Це обов'язково оцінить малюк і відповість на вашу турботу міцним сном.

як прати

Нинішнім молодим мамам прогрес допомагає впоратися з домашніми клопотами. Нікому вже не доводиться годинами кип'ятити дитячі пелюшки, отполасківая їх вручну в крижаній воді. Сьогодні пральна машина-автомат цілком впорається з дитячим постільною білизною, тим більше що є пристрої зі спеціальними режимами для дитячої прання. Але навіть якщо такого немає, режим делікатного прання обов'язково є. Його і варто вибрати для першої пробної прання, щоб освіжити білизну і перевірити, як воно поводиться в намоченому вигляді під дією засобів для прання. Це особливо стосується комплектів невідомого виробника. Самі ви, звичайно, не купили б таке, а якщо це подарунок? Ось і перевірте стійкість фарб, збереження форми, усадку і зовнішній вигляд після прання.
Надалі дотримуйтеся рекомендацій виробника, які позначені на етикетці. В даному випадку режим прання залежить від виду тканини, з якої зшитий комплект білизни. Для дитячих примірників найчастіше це бавовна, який добре переться при 30-40 градусах.
І для дитячої білизни та самої дитини важливіше не режим прання, він важливий для матеріалу, а чистячі засоби, що використовуються при пранні, яке може викликати алергію.

чим прати

Звичайний пральний порошок для машин-автоматів використовувати для дитячої білизни не можна. У продажу є спеціальні засоби і порошки для маленьких. це:
• мило дитяче стружка або рідке;
• порошок з позначенням «для дітей від 0 і старше»;
• рідкий гель для делікатного прання в машинах.
Стираючи дитяче постільна білизна, використовуйте подвійне полоскання, щоб виключити затримування залишків засобу на білизні.
Кондиціонер не рекомендується використовувати для білизни дитини, який молодше трьох років. Це пов'язано з підвищеною алергенність кошти.

загальні рекомендації

• Заведіть для брудного дитячої білизни окрему кошик, не змішуйте з дорослим.
• Періть брудну білизну в той же день, щоб тканина менше вбирала забруднення.
• Плями від соків, молока необхідно попередньо застіривать, а потім проводити загальне прання.
• Гладить постільна дитяча білизна необхідно, як мінімум, до трирічного віку малюка.

Самі ви, звичайно, не купили б таке, а якщо це подарунок?