Полезные материалы

Як зробити живу воду в домашніх умовах

  1. Спосіб №1. Замороження в каструлях

Зміст статті

Століття технічного прогресу накладає свій відбиток на сучасну людину. Все більше людей використовую фільтри або вбудовані системи для очищення води. Як правило, подібна апаратура досить дорога, з цих причин досвідчені господині шукають альтернативні варіанти. Одним з ефективних способів очищення вважається приготування «живої» (структурованої) води. За своїми особливостями складу представляє талу рідина без важких домішок.

Спосіб №1. Замороження в каструлях

  1. Як правило, приготування «живої» води не становить особливих складнощів. Спочатку процес може здатися нездійсненним, проте після закінчення часу ви пристосуватися.
  2. У проточній воді присутні ізомери і важкі домішки. Одним з «шкідників» вважається дейтерій - компонент, який робить воду важкою. Він замерзає найпершим (температурний режим близько 3,7 градуса).
  3. Далі замерзають легкі ізомери, які також містяться на поверхні. Температурний режим для їх заморозки варіюється в межах 1-1,2 градуса. Для людського організму найкориснішими вважаються молекули води, що замерзають при температурі -1-0 градусів.
  4. Щоб приступити до приготування, придбайте бутильовану воду або пропустіть рідина через побутовий фільтр. Перелийте воду в каструлю, відправте в морозилку. Коли на поверхні утворюється тонка скориночка льоду, це означає, що застиг дейтерій. Рідина досягла температури 3,7 градуса, вам необхідно позбутися від цієї кірки льоду.
  5. Воду, що залишилася перелийте в другу каструлю і знову поставте в морозильну камеру. Рідина почне застигати, дочекайтеся заморозки 2/3 частини від загального обсягу води. У внутрішній частині залишаться надлегкі ізомери, які не корисні для людського організму. Позбавтеся від зосередженої всередині рідини, в ній містяться всі домішки.
  6. Решта 2/3 льоду - це «жива» вода, яка оптимально підходить для вживання людиною. Розтопіть її при природних умовах, перелийте в чисту пляшку, зберігайте в холодильнику не більше доби. Вживайте по одній склянці перед їдою або під час прийому їжі.

Спосіб №2. Замороження в стаканах

  1. Якщо у вас немає часу і бажання морочитися з приготуванням води в два етапи, поступите інакше. Приготуйте кілька скляних або керамічних склянок, заповніть їх фільтрованої водою. Відступайте від країв посуду на 1,5-2 см.
  2. Надішліть ємності з рідиною в морозилку, дочекайтеся повного затвердіння. Після цього витягніть приготований лід з склянок / кухлів, обполосніть брилу під краном з холодною водою. Таким чином ви позбавитеся від важких домішок, які застигають в першу чергу.
  3. Перемістіть лід, який ви вже обполоскали, в глибоку піалу. Дайте розтанути на 2/3. В середині у вас залишиться невеликий шматочок льоду, за розмірами нагадує волоський горіх. Викиньте середину (не розтануло шматок), в ньому містяться солі і метали.
  4. Розтанув лід - це і є не що інше, як структурована вода. Щоб зробити її більш корисною, виставите чашу на підвіконня, залиште під прямими променями сонця. Після закінчення 15 хвилин починайте переливати воду з однієї чаші в іншу, щоб наповнити її киснем.
  5. Приготована рідина зберігає корисні якості протягом 24 годин, якщо зберігати її при температурі 7-10 градусів. При нагріванні склад втрачає дорогоцінні властивості і стає непридатним до вживання ( «мертва вода»).

Спосіб №3. Замороження в контейнері

  1. Якщо ви приготуєте структуровану воду даними способом, то побачите, що рідина стала кришталевої чистою. Це свідчить про повне видалення важких металів і солей зі структури води. Методика підходить тим, хто бажає заморозити воду на велике сімейство.
  2. Приготуйте дволітровий пластиковий контейнер для зберігання їжі або розігріву страв у мікрохвильовій. Заповніть його водою, відступаючи від країв на 2 см. Дочекайтеся затвердіння рідини, як правило, термін становить 10 годин.
  3. Вам необхідно заморозити ¾ складу, в серцевині тари ви побачите незамерзаючих рідину, її треба витягти. Для цього розжарити ніж над вогнем або запальничкою, проколіть брилу льоду. Вилийте «брудну» воду, дайте залишився льоду розтанути.
  4. Періодично відкривайте морозилку і стежте за тим, щоб лід не замерз повністю. Завдяки подібним маніпуляціям солі і домішки накопичиться в середині льоду, а корисна вода замерзне з боків.
  5. Якщо вірити міфам, проколювати лід можна нагрітої столовою ложкою. Мудреці стверджують, що гострі предмети руйнують енергію. Все залежить від особистих переваг, дійте на свій розсуд. Отриману воду потрібно вжити протягом доби.

Спосіб №4. Замороження в пластиковій пляшці

  1. Варіант підходить всім без винятку, він не вимагає вправності і особливих навичок. Приготуйте пластикову пляшку будь-якого обсягу (переважно на 1 або 2 літри). Наповніть тару водопровідної або заздалегідь відфільтрованої водою на 85%, щільно закупорьте кришками.
  2. Вистелити морозильну камеру картоном або пергаментним папером, помістіть в порожнину пляшки з водою. Дочекайтеся повної заморозки рідини, потім витягніть тару і відкрийте кришки. Залиште при кімнатній температурі до розморожування.
  3. Спочатку рідина почне размерзает по краях, вилийте 10% води. Далі необхідно дочекатися повного відтавання, після чого приступати до вживання. Подібний склад корисний для здоров'я, проте існує важлива особливість. Не можна випивати всю воду з пляшки, на дні осядуть солі, приблизно 130 мл. що залишилася рідини необхідно вилити.

Існує кілька варіантів приготування структурованої води, ми розглянули кожен з них по порядку. Вибирайте вподобаний спосіб, приступайте до його втілення в реальність.

Відео: як приготувати живу воду без дистилятора