Полезные материалы

Оливкова олія для шкіри обличчя і тіла: відгуки про користь

  1. користь
  2. Як вибрати
  3. застосування

Рослинні і ефірні сполуки - це справжні скарби для людського організму. Оливкова олія для шкіри дуже давно використовується як в медицині, так і в простому естетичному догляді за собою.

користь

Головною перевагою цього засобу є просто величезна кількість різних вітамінів і мінералів в його складі. Зокрема, це E і A. Вони, по праву, вважаються «жіночими» вітамінами, т. К. Сприяють покращенню якості епідермісу, підвищення еластичності і розгладженню як глибоких, так і мімічних зморшок.

Як і льняне, оливкове масло багате мононасиченими жирами, які допомагають збільшити зволоження клітин. Завдяки високій гідратації, клітини довше зберігає свою молодість і гарний колір, незалежно від віку. Окремо потрібно сказати про те, що в його склад також входять незамінні амінокислоти.

Рослинні і ефірні сполуки - це справжні скарби для людського організму

Оливкова олія для обличчя жінки

Корисні властивості оливкової олії:

  1. Зволожує чутливу і проблемну шкіру;
  2. Допомагає прискорити процеси регенерації епідермісу після порізів, механічної або хімічної чистки, поранень та інших порушень цілісності покривів;
  3. Ідеально підходить для молодої жирної шкіри, пом'якшуючи її і нормалізуючи роботу сальних залоз;
  4. Застосовується для підтяжки та омолодження зрілого і старіючого епідермісу, допомагає усунути первинні ознаки старіння ( «гусячі» лапки, пігментні плями);
  5. Велика кількість поживних речовин в складі допомагають нормалізувати обмінні процеси в сухої та комбінованої шкіри, ніж усувають лущення і дегідратацію;
  6. Вітамін E впливає на отримання рівного і безпечної засмаги, це масло має такі ж високі природні УФ-фільтри, як і ши (каріте), аргалі і кокос;
  7. Якщо його пити, то поліпшується робота шлунково-кишкового тракту, підвищується витривалість;
  8. Засіб можна використовувати для зволоження і живлення тканин з розширеними порами. Більшість аналогічних рослинних масел сприяють тому, що пори забиваються, що сприяє появі прищів і акне. Оливкова навпаки допомагає очистити залози.

Крім цього - це універсальний компонент багатьох саморобних масок. Універсальність полягає в тому, що оливкова олія можна використовувати для шкіри рук, ніг, тіла і волосся.

Рекомендуємо до прочитання

Як вибрати

Існує два види цього масла - холодного віджиму і гарячого. Крім цього, нещодавно з'явилося нова класифікація засобів - косметичний і харчове. Насправді, особливої ​​різниці немає в тому, яке вибрати для догляду за собою. Тільки кілька відомих компаній доповнюють свою продукцію вітамінними складами, покращуючи його і так високі характеристики.

Найчастіше для косметичних цілей використовується просте харчове оливкова олія - ​​extra virgin, воно проводиться методом холодного віджиму і воно дуже корисно для живлення і зволоження шкіри голови, волосся і обличчя. Зверніть увагу, іноді на етикетці стоїть позначка virgin. Це означає, що засіб також вироблено шляхом холодного віджиму, але при цьому для нього застосовуються оливки не найкращої якості. Купити ці види можна як в спеціалізованих магазинах, так і в простих супермаркетах.

Фото - Масло оливи

Крім нього в продажу також можна знайти масло гарячого очищення або refined, його теж можна застосовувати для масок, але ефект буде значно поступатися екстра. І найдешевший варіант - це макухове масло pomace. Для цього кошти оливковий макуха після виготовлення нечищеного масла додатково піддається термічній обробці. Його ціна, порівняно з іншими, дуже низька, але і користь невелика, т. К. Велика частина вітамінів і жирів втрачається після багатоступеневого термічного впливу.

Відео: поради щодо вибору

застосування

Оливкова олія дуже корисно для шкіри обличчя в будь-якому вигляді використання, його можна додавати в маски, просто мазати навколо очей, вносити в готові креми по догляду за собою. Розглянемо найпростіші і цікаві варіанти застосування.

При вагітності (особливо на ранніх термінах, поки не почав рости животик) його можна втирати в шкіру на боках, стегнах і грудях, щоб попередити появу розтяжок. Ефект буде помітний вже на 6-7 місяці з причини відсутності глибоких червоних стрий.

Через високу жирності засіб не рекомендується використовувати вдень - сильно буде блищати особа, але у вигляді нічного крему він ідеально підійде для омолодження шиї і століття. Потрібно підігріти ефір на водяній бані і нанести на подушечки пальців. Акуратними рухами вбивайте масло в епідерміс.

Для жирної і змішаної шкіри, яка страждає від нестачі поживних речовин, підійде медова маска з оливкової олії. Мед допомагає посилити корисні якості ефіру, наситити епідерміс і зволожити його. Потрібно підігріти компоненти на водяній бані, ретельно перемішати і нанести ватним диском на обличчя. Витримувати 20 хвилин. Це може бути шкідливо при алергії.

Фото - Оливкова олія

Багато рецептів з оливками містять різні види глини. Цей мінеральний порошок доповнює підтягують і очищаючі властивості оливок. Приготування простого кошти для проблемної шкіри:

  1. Нагрійте до приємної теплоти 2 столові ложки оливкової олії;
  2. Паралельно змішайте 1: 1 воду і кембрійську або будь-яку іншу глину;
  3. Отримані суміші з'єднайте між собою і ретельно розмішайте. Намазати на обличчя щільним шаром і дочекатися застигання. Рецепт допоможе очистити пори від жиру, бруду і мертвих клітин.

Для проблемної чутливої ​​шкіри ідеально підійде склад з лимона і оливки, який глибоко зволожує і освітлює покриви. Потрібно змішати в рівних пропорціях лимонний сік (свіжовичавлений, звичайний з магазину не підійде) і масло оливки. Наносити на проблемні ділянки, змивати через 15 хвилин. Повторювати не частіше двох разів на тиждень.

Відгуки стверджують, що оливкова олія для поліпшення шкіри можна використовувати в якості основи для будь-якої маски. Деякі секрети використання:

  1. Для пружності потрібно змішувати з глиною, яйцем, медом;
  2. Якщо потрібно очистити пори, то додайте лимонний або інший цитрусовий сік, вівсяну муку, цукру, сіль;
  3. Для глибокого зволоження і живлення рекомендується з'єднувати основний компонент з іншими ефірними маслами. Скажімо, це мигдаль, кокос, виноградна кісточка, чайне дерево, евкаліпт та інші.

оцінити:

Submit Rating

Середній рейтинг / 5. Оцінок: