Полезные материалы

Мицеллярная вода - користь і шкода міцелярної води для шкіри, правила використання

  1. Мицеллярная вода: склад
  2. Мицеллярная вода: користь
  3. Мицеллярная вода: шкода
  4. Мицеллярная вода: застосування
  5. Як вибрати міцелярно воду?

Більшість з нас вже давно шукає засіб для видалення макіяжу, яке б не стягувало шкіру, а навпаки, зволожує і живить. А французькі косметологи рекомендують міцелярно воду, яка не містить мила і, на їхню думку, відмінно очищає шкіру. Що ж таке мицеллярная вода і якими корисними властивостями вона володіє? Сьогодні про це ми розповімо тобі в нашій статті. Більшість з нас вже давно шукає засіб для видалення макіяжу, яке б не стягувало шкіру, а навпаки, зволожує і живить

Burda Media

Мицеллярная вода: склад

Мицеллярная вода - відмінний засіб для зняття макіяжу. Зовні ця рідина не відрізняється від звичайної води, але варто потрясти пляшку, як тут же з'явиться пінка. У складі такого засобу вже точно не звичайна вода, адже за такі шалені гроші її б не продавали.

Основний компонент це міцели - дуже маленькі частинки масел, які представлені у вигляді мікроскопічних кульок. Які функції виконують міцели?

  • очищають шкіру від жиру
  • знімають подразнення шкіри
  • нейтралізують хімічний вплив косметичних засобів

При покупці важливо звертати увагу на склад міцелярної води. Буває 3 типи основ:

  1. Неіоногенні ПАР - це натуральні речовини. Така мицеллярная вода найчастіше виготовляється на основі цукру чи олії кокоса. Перевага такої основи в тому, що вона допомагає ефективно видаляти бруд і зайвий жир, не травмуючи епідерміс.
  2. Поліетиленгліколь (ПЕГ) - цей емульгатор часто використовують в косметології, однак якщо його концентрація в продукті перевищує 20%, він може викликати сухість і роздратування шкіри.
  3. Полоксамени - штучно розроблені компоненти, проте вони абсолютно нешкідливі. Їх перевага в тому, що вони легкорозчинні і добре змішуються, як наслідок не викликають роздратування і не потребують змивання.

Іноді до складу додають різні екстракти, мінерали і т.д. Вони допомагають удосконалити рецептуру міцелярної води. Яким буде додатковий ефект залежить від використовуваного компонента. Ще мицеллярная вода містить в собі гліцерин і пантенол, які загоюють різного роду подразнення та висипи.

Мицеллярная вода: користь

  • Якісна мицеллярная вода не сушить шкіру обличчя і шиї. Тому дівчатам з сухим епідермісом можна без остраху використовувати цей засіб.
  • Всі елементи такої води настільки щадні, що нашкодити шкірі вони просто не можуть. І якщо ти володарка чутливої ​​шкіри, можеш сміливо використовувати цей косметичний засіб.
  • Завдяки своїм складом мицеллярная вода не залишає на шкірі жирної плівки, на відміну від гелів і лосьйонів для вмивання.
  • Плюсом є здатність змити навіть найстійкіший макіяж без особливих проблем.

Fotolia

Мицеллярная вода: шкода

  • Після вмивання такою водою твоя шкіра може бути трохи липкою. Саме це приносить дискомфорт.
  • Часом після вмивання міцелярної водою шкіра може стягуватися. Це говорить про неякісне складі кошти. Тому краще придбати воду іншої фірми.
  • Якщо вода потрапить в очі, можливо легке пощипування.
  • Компоненти різних косметичних фірм можуть включати до складу додаткові елементи, які іноді є алергенними. Тому не забудь протестувати воду перш, ніж ти нанесеш її на обличчя.

Мицеллярная вода: застосування

Перш ніж почати використовувати воду, струсни флакончик. В результаті повинна з'явитися плівочка від масел, які входять до складу води. Після цього потрібно нанести засіб на м'який спонж для змивання макіяжу і акуратними рухами приступити до його зняття.

Після цього потрібно нанести засіб на м'який спонж для змивання макіяжу і акуратними рухами приступити до його зняття

Burda Media

При змиванні туші приклади спонж до очей на кілька секунд, після чого масажними рухами протри залишки туші.

Якщо ти використовуєш міцелярно воду в якості демакіяжу, то варто додатково очистити шкіру. Для цього достатньо просто умити обличчя теплою водою. Навіщо це потрібно робити? При знятті макіяжу міцелярної водою, міцели розчиняють компоненти косметики і допомагають легко видалити їх з лиця. Однак якщо не умити обличчя, дрібні частинки розчинених мицелл і косметики можуть закупорити пори, що стане причиною поява акне.

Якщо ж ти використовуєш міцелярно воду, як уходовой засіб, то змивати її не потрібно. Як ми говорили раніше, вона не містить агресивних речовин, які можуть нашкодити твоїй шкірі. Головне, правильно підібрати продукт під свій тип шкіри.

Головне, правильно підібрати продукт під свій тип шкіри

Як вибрати міцелярно воду?

На косметичному ринку немає дефіциту тих чи інших засобів. Мицеллярная вода не виняток. Будь-яка дівчина може підібрати продукт під свої потреби і тип шкіри.

Якщо ти володарка нормальної або сухої шкіри, проблем з вибором міцелярної води не виникне. Тільки зверни увагу, чи не містить продукт спирт та ароматизатори, вони можуть пересушити і травмувати шкіру.

Власницям жирної шкіри, рекомендується використовувати додаткове очищуючий засіб. Щоб на шкірі не залишалося зайвих частинок шкірного сала. Це можуть бути кошти з однієї лінійки.

При виборі міцелярної води зверни увагу на виробника. Віддавай перевагу відомим перевіреним маркам, ймовірність того, що вони використовують якісні компоненти набагато вище. Не варто сильно економити на догляді за шкірою, адже від цього безпосередньо залежить її краса і здоров'я.

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Що ж таке мицеллярная вода і якими корисними властивостями вона володіє?
Які функції виконують міцели?
Навіщо це потрібно робити?
Як вибрати міцелярно воду?