Полезные материалы

Чому світлодіодні лампи горять при вимкненому вимикачі: світиться після виключення, блимає в стані

  1. Світлодіодна лампа світиться при вимкненому вимикачі: особливості
  2. Через вимикача при вимкненому світлі світиться світлодіодна лампочка
  3. Лампи світлодіодні світяться після виключення: усунення несправності
  4. Чому лампа світлодіодна блимає в вимкненому стані: як усунути
  5. Причини: чому світлодіодні лампи горять при вимкненому вимикачі (відео)

Найчастіше люди, які не мають знань в електриці, намагаються оснастити свій будинок або квартиру за останнім словом техніки Найчастіше люди, які не мають знань в електриці, намагаються оснастити свій будинок або квартиру за останнім словом техніки. Це відноситься не тільки до побутових приладів, але і до силових пристрої, з якими прилади працюють в одній схемі. Звичайно, це все правильно, так як дані пристрої, не тільки зручні в застосуванні, але і здатні бути вигідні з економічної точки зору. Але не завжди, вони можуть коректно працювати в одній електричній схемі.

Світлодіодна лампа світиться при вимкненому вимикачі: особливості

Якщо після вимкнення вимикача, діодний (LED) лампочка продовжує горіти або тьмяно світитися, то це говорить про кілька причин даного ефекту. Але для визначення конкретного, необхідно розібратися в схемі підключення і які пристрої в даній схемі використовуються.

Основні причини, які викликають світіння:

  • Ізоляція провідників;
  • вимикач;
  • Електронна плата.

Під несправністю ізоляції провідників, розуміють ослаблення або пробою ізоляційного покриття дроту. Варто відзначити, що дану роботу виробляють спеціальним інструментом, за допомогою якого, на провідник подається потужний електричний розряд протягом короткого часу.

Однією з головних причин, чому горять світлодіодні лампи в вимкненому стані, це наявність в вимикачі світлодіода . Справа в тому, що для підключення світлодіода в пристрої, використовують резистор, робота якого заснована на накопиченні певного електричного заряду. Тому навіть у вимкненому стані, даний резистор віддає заряд, внаслідок чого світлодіод (лід) продовжує світитися.

Тому навіть у вимкненому стані, даний резистор віддає заряд, внаслідок чого світлодіод (лід) продовжує світитися

Зверніть увагу! Постійне світіння світлодіодів, значно скорочує термін їх служби.

Поширеною причиною світіння діодів, є збій в роботі контрольної плати. Некоректно працює один з елементів схеми, здатний вивести з ладу всю систему.

Ще однією причиною світіння світлодіодних джерел світла, є невідповідність якості продукції. Виготовлені з неякісних матеріалів світлодіоди можуть світитися без подачі електроенергії.

Через вимикача при вимкненому світлі світиться світлодіодна лампочка

В даний час, величезна кількість електричних пристроїв, які давно всім відомі і знайомі, оснащуються для зручності використання або управління, додатковими елементами, які не можуть коректно працювати разом в одній електричного кола.

До даних пристроїв відноситься вимикач, в який для зручності встановлений світлодіод. В даному випадку, нормальна робота такого вимикача і світлодіодів неможлива. Тому потрібне проведення деяких робіт.

Роботи з усунення несправності:

  • Переробка вимикача;
  • Заміна вимикача.

Як говорилося раніше, встановлений у вимикачі світлодіод, для оптимальної роботи, підключений до мережі через резистор. У свою чергу резистор, постійно віддаючи накопичений заряд светодиодам, змушує їх світитися.

Тому, в даній ситуації кращим рішенням буде прибрати світлодіод зі схеми вимикача. Робиться це досить просто. Вимикач розбирається і за допомогою кусачок, світлодіод з резистором відкушуються.

Вимикач розбирається і за допомогою кусачок, світлодіод з резистором відкушуються

Варто відзначити, що якщо у вас є в наявності звичайний вимикач, то можна скористатися другим способом. Просто замінити його.

Зверніть увагу! Всі електромонтажні роботи проводите тільки при відключеному напрузі в мережі.

Для цього, необхідно вимкнути автоматичний вимикач в розподільному щитку. Після цього, використовуючи набір викруток, розібрати вимикач, і від'єднати його від струмоведучих провідників і встановити новий.

Лампи світлодіодні світяться після виключення: усунення несправності

Якщо причиною світіння світлодіодних ламп, є вимикач з підсвічуванням, то в даному випадку можна обійтися і без його переробки або заміни. Для цього необхідно зробити наступне.

Для того щоб усунути несправність необхідно:

  • Підібрати конденсатор;
  • Вбудувати конденсатор в електричну схему.

В першу чергу проводиться підбір додаткового елемента у вигляді конденсатора. Багатьом ця схема відома, але при її устрій, допускається одна помилка, яка призводить до виходу з ладу конденсатора.

Це неправильний підбір пристрою по напрузі. Відомо, що для громадської мережі застосовується струм з напругою 220 Вольт. Це говорить про те, що дане напруга чинне.

Зверніть увагу! Значення чинного напруги, дорівнює максимальному напрузі (амплітудному), поділеному на корінь з двох.

Це говорить про те, що при виникненні в мережі максимального значення напруги, конденсатор може не витримати навантаження і вийти з ладу. Тому, для пристрою конденсаторів в схему 220 Вольт, найкраще використовувати конденсатори з номінальною напругою 630 Вольт, і ємність яких дорівнює 0,1 мкФ.

Тому, для пристрою конденсаторів в схему 220 Вольт, найкраще використовувати конденсатори з номінальною напругою 630 Вольт, і ємність яких дорівнює 0,1 мкФ

Після того, як зроблено добір правильного конденсатора, можна приступати до його встановлення. Для цього, до його контактним ніжок, необхідно припаяти два проводка довжиною близько 5 см. Далі, пристрій монтують в схему. Монтаж проводиться паралельно. Полярність дотримуватися не потрібно.

Монтують конденсатор в распаєчної коробці , До проводів, що йдуть на освітлювальний прилад, або до контактів патрона.

Чому лампа світлодіодна блимає в вимкненому стані: як усунути

Якщо після складання і підключення електричних провідників і елементів в одну схему, джерела світла починають блимати, то це говорить про неправильність підключення освітлювальних приладів.

Що робити в цьому випадку:

  • Візуальний огляд провідників;
  • Зміна схеми підключення.

В даному випадку, головною особливістю некоректної роботи освітлювальних приладів, є те, що при включенні одного з них (другий вимкнений), все працює нормально. Але як тільки вимикачем, подається напруга на другий, вони починають по черзі блимати. Це говорить про те, що світильники підключені неправильно.

Зверніть увагу! Причиною даної ефекту, є підключення одного з освітлювальних приладів до двох фазних дротів йдуть від вимикача.

В першу чергу, знімаємо кришку з распаєчної коробки і оглянути з'єднані дроти . Якщо полярність провідників неможливо розібрати, використовуючи кольорове маркування, то необхідно визначити, де фаза і нуль за допомогою індикаторної викрутки.

Для цього, знаходимо кабель живлення, який йде до цієї групи від розподільного щитка. Після цього, необхідно перевірити полярність. Подаємо напругу на провід, і торкаємося оголених частин дроти індикаторною викруткою. Індикація вказує на фазний провідник.

Після, виробляємо правильне підключення проводів. Нуль від живильного проводу, підключаємо безпосередньо до освітлювального приладу, а фазний провідник підключаємо до дроту, що йде на вимикач. Готово!

Причини: чому світлодіодні лампи горять при вимкненому вимикачі (відео)

Використовуючи цю інформацію, ви легко зможете виявити і усунути несправності без залучення фахівців в області електрики. Що безсумнівно дозволить заощадить значну суму.


Додати коментар