Полезные материалы

круглий килимок

  1. різновиди килимків
  2. Як зі смаком розташувати килимок в будинку
  3. Як зробити килими своїми руками

Невеликий круглий килимок на підлозі Вашої квартири може послужити прикладом того, як навіть найменші деталі створюють в будинку особливу атмосферу. Благоустрій будинку - одне з найприємніших занять, цікавий процес, в результаті якого народжується домашній затишок. Спільне обговорення інтер'єру і стилю , Підбір кольорів, пошук цікавих деталей і аксесуарів об'єднує сім'ю і робить її дружніше. Присвятіть найближчий вихідний свого будинку. Показати статті нашого шопінг-клубу WESTWING або змайструєте круглий килимок своїми руками.

Круглий килимок завдяки своїй унікальній формі підійде навіть в дуже маленьке приміщення, але найбільш виграшно виглядатиме, звичайно ж, в центрі бальшой кімнати. У дитячій кімнаті - це може бути центром для ігор, адже дуже важливо, щоб діти грали на теплій підлозі. Круглий килим так само відмінно підходить для обідніх зон, він буде мати гарний вигляд як і під кутовим, так і під круглим столом.

різновиди килимків

Килимові та підлогові покриття можна класифікувати за різними критеріями. Вибираючи килимове виріб, покупці керуються основними: форма, розмір, матеріал і дизайн.

Килими і постілки круглої форми не втрачають своєї популярності вже багато років. Кому з нас не знайомі милі бабусині круглі килимки, з любов'ю зшиті з різнокольорових клаптиків або пов'язаних на спицях або гачком.

Сучасні килимові покриття виробляються з натуральних або синтетичних матеріалів. Натуральні килими з шести, шовку , Кашеміру коштують дорожче штучних, вони більш екологічні і довговічні. Однак синтетична продукція на сьогоднішній день складає гідну конкуренцію натуральної. Чудові доріжки для підлоги з акрилу, віскози , Поліпропілену, поліаміду відмінно чистяться, гіпоалергенні, а при правильному догляді надовго зберігають яскравість фарб.

Дизайн килимових виробів настільки різноманітний і багатий, що знайти підходящий половічок можна на будь-який смак. Однотонні і різнокольорові, пастельні і яскраві, пухнасті і гладкі, з малюнками та орнаментами, вибиті, вишиті, плетені і багато інших.

Однотонні і різнокольорові, пастельні і яскраві, пухнасті і гладкі, з малюнками та орнаментами, вибиті, вишиті, плетені і багато інших

Як зі смаком розташувати килимок в будинку

Продумуючи гармонійний дизайн своєї квартири або будинку, завжди пам'ятайте про практичність тієї або іншої деталі в даному куточку оселі.

Для передпокою обов'язково купите гумовий килимок. Він створить захист від вуличного бруду і пилу. круглий килимок для ванної кімнати повинен бути міцним, безпечним і добре вбирати вологу.

Кращими матеріалами вважаються бавовна, акрил, пропилен і поліамід. Виготовлені на основі з латексу, вони довго прослужать Вам. Колір вибирайте на свій смак. Дуже ефектно виглядають яскраві вироби соковитих кольорів - бірюзові, коралові, помаранчеві, лілові. А бавовняні килимки «локшина» з щільним високим ворсом можуть використовуватися не тільки у ванній, але навіть в дитячій і спальні.

вибираючи кухонний килимок , Пам'ятайте, що чистити його потрібно буде частіше за всіх інших. Тому в першу чергу звертайте увагу на практичність покупки. Ідеальний варіант - короткий ворс і більш темний тон вироби. Якщо Ваш кухонний круглий килимок буде прикрашений малюнком, на ньому менше буде помітний дрібне сміття.

Малюнок і колір підбирайте по стилю - в кухні модерн добре виглядають покриття строгих спокійних кольорів. Класичну кухню ідеально доповнить покриття з витонченими флористичними абстракціями. Якщо Ви оформили місце для приготування їжі в стилі кантрі , Прикрасьте його декількома плетеними круглими Постілки.

Решта кімнати набагато менш «примхливі» в плані вибору підлогового покриття. Тому, прикрашаючи вітальню , Спальню або дитячу круглим килимком, дайте повну волю своїй фантазії.

Одна з модних дизайнерських тенденцій - розміщувати два різних килима в одній кімнаті. Наприклад, під ноги в спальні постеліть пухнасту круглу підстилку, а посередині кімнати - основний килим такого ж кольору або іншого, але гармонійно поєднується. Ще один стильний варіант - «розкидати» кілька килимків в різних зонах однієї кімнати. Вибір кольору - саме захоплююче заняття! Для вітальні краще вибрати однакові вироби, а для дитячої - різнокольорові.

Як зробити килими своїми руками

Чарівні килимки можна робити самостійно. Чого тільки не придумують умільці - в тому числі просте виготовлення круголого килимка! Непотрібні речі, шматочки шкіри, залишки ниток перетворюються на справжні дизайнерські творіння. Способів плетіння та в'язання також безліч - джгутики, кіски, помпончікі.

Якщо Ви починаюча господиня, спробуйте для початку зв'язати такий килимок спицями. Для цього буде потрібно щільна пряжа, п'ять спиць і гачок.

  • Наберіть спицями 8 петель, розподіліть їх на 4 спиці, 5-я буде робочою.
  • Заблокуйте ланцюжок в коло і починайте обв'язувати (чергуйте петлі на свій розсуд).
  • Закінчуючи останній ряд, обв'яжіть край стовпчиками без накиду з петлями підйому.
  • Обробіть виворітну сторону не ковзної підкладкою.

Круглий килимок можна не тільки постелити на підлогу, але і користуватися ним як накидкою на стілець або крісло .

Дуже популярні зараз японські круглі килимки. Зв'язати його складніше, ніж звичайний, але для справжніх майстринь немає нічого неможливого. Килимок складається з декількох окремо зв'язаних кілець, переплетених між собою. Розміри кілець Ви визначаєте в залежності від того, який розмір вироби Вам потрібен.

Таке гарне виріб, створене з любов'ю, стане приємним подарунком для мами, сестри або подруги.

Якщо у Вас підростає малюк, зробіть для нього м'який круглий килимок з вовняних ниток. Вам буде потрібно плетений килимок-сітка, 2 картонних рулончика (можна від туалетного паперу) і різнокольорові мотки пряжі.

  • Рулони картону стисніть. Простягніть між ними нитку, обмотайте по колу.
  • Помпончікі можна робити різного розміру. Вони будуть пишніше, якщо намотувати побільше шарів шерсті.
  • Коли заготовка готова, ще раз протягніть нитку між картоном і міцно зав'яжіть, сильніше затягуючи вузол, щоб деталі добре трималися.
  • Залишайте на кожному "бубонцями" хвостик - з його допомогою Ви будете кріпити заготовки до основи.
  • Акуратно витягніть рулони. Перший кулька готовий.
  • Обережно розріжте нитки по зовнішній стороні.
  • Розпушити «хризантемки», вирівняйте за допомогою ножиць довжину ниток.
  • Закріпіть готові пухнастиків на гратчастої основі - протягніть хвостики крізь сітку, зав'яжіть на міцні вузли. Круглий килимок буде пишніше, якщо його деталі кріпити як можна щільніше один до одного.

Ще один цікавий спосіб - зв'язати круглий килимок гачком з пакетів. Озбройтеся різнокольоровими пакетами для сміття та гачком №2. Наріжте пакети на стрічки шириною близько 2 см. В'язати починаємо від центру до кола. Чим більше діаметр постілки, тим рідше робіть додавання - так свій виріб буде рівним, і не буде збиратися в "дзвіночок". Цей незвичайний варіант підлогового покриття стане в нагоді Вам на дачі, в лазні або в сауні - він влагоустойчив і затримує пісок.