Полезные материалы

Маски для обличчя - маски для обличчя з глини

Залежно від кольору глини маски для обличчя з глини можна використовувати для всіх типів шкіри.

Рожева глина корисна для відновлення здорового відтінку втомленою, блідою, шкіри. Вона також відмінно підходить для очищення шкіри обличчя.

Червона глина підходить для сухої і чутливої ​​шкіри.

Зелена глина допомагає видалити шкідливі токсини з шкіри і може знімати запалення. Особливо гостро це для лікування прищів.

Біла глина заспокоює і пом'якшує шкіру. Підходить для всіх типів шкіри.

Перед тим як зробити маску для обличчя з глини необхідно очистити поверхню шкіри від косметики, а так само заздалегідь підготувати всі необхідні інгредієнти, так як маску необхідно наносити відразу, поки глина НЕ підсохла Перед тим як зробити маску для обличчя з глини необхідно очистити поверхню шкіри від косметики, а так само заздалегідь підготувати всі необхідні інгредієнти, так як маску необхідно наносити відразу, поки глина НЕ підсохла. Так як глина містить безліч мінеральних речовин, оксиди заліза, алюміній, то готувати маски потрібно в керамічному або скляному посуді (але не в залізній, щоб уникнути окислення). Суху глину розводять водою або іншими інгредієнтами до отримання однорідної кремоподібної маси.

Маски для обличчя з глини наносяться товстим шаром, що запобігає передчасному висиханню і стягування шкіри, а після закінчення 15 хвилин маска видаляється теплою водою. При жирній шкірі маску з глини можна наносити на 20 хвилин. Маски для обличчя з глини рекомендуємо використовувати не частіше двох разів на тиждень. Для сухої шкіри в маску необхідно додавати зволожуючі компоненти, що перешкоджають швидкому висиханню, наприклад, оливкова олія. Для чутливої ​​шкіри маску з глини для обличчя рекомендується розводити відваром трав, замість звичайної води. Для жирної шкіри глину можна розводити звичайною водою.

Перед застосуванням масок для обличчя з глини важливо вибрати відповідний вид глини:

- для сухої шкіри використовуйте рожеву, сіру і червону глину;

- для жирної шкіри рекомендується робити маски з блакитної глини. Так само корисні маски з білої, чорної, зеленої, рожевої і жовтої глини;

- для нормальної та комбінованої шкіри підходить чорна, рожева, біла і жовта глина;

- для чутливої ​​шкіри корисна маска з червоної глини. Рожева, біла, сіра і зелена глина так само робить позитивний вплив при подразненнях;

- для в'янучої шкіри добре підходить маска з блакитної глини. Біла, рожева, червона і жовта глина так само рекомендується для запобігання старінню шкіри.

Маски для обличчя з глини мають цілим комплексом корисних мінералів. Дані маски роблять вашу шкіру пружною, відбілюють і очищають її, сприяє підсушування проблемних ділянок. Завдяки глині ​​шкіра позбавляється жирного блиску, стає більш гладкою і шовковистою.

Рецепти масок для обличчя з глини

Помідорова поживна маска

Змішати м'якоть помідора з 1 столовою ложкою глини і нанести на шкіру на 20 хвилин, після чого змити маску молоком.

Маска для жирної шкіри

1) В Візьми по половині чайної ложки білої і зеленої глини, додайте до них 4-5 столових ложок мінеральної води і 5 мл рослинного масла 1) В Візьми по половині чайної ложки білої і зеленої глини, додайте до них 4-5 столових ложок мінеральної води і 5 мл рослинного масла. Нанесіть маску на обличчя на 10 хвилин. Після чого змити теплою водою. Дана маска відмінно підходить для догляду за жирною шкірою. Завдяки вмісту в її складі заліза, фтору, марганцю і магнію вона прибирає жирний блиск і насичує шкіру мінералами.

2) Змішати 5 г гліцерину, 30 г очищеної води, 5 г спирту і 100 г глини, суміш тримати на обличчі близько 20 хвилин.

Маска для обличчя з глини від зморшок

Взяти 2 чайні ложки лаванди, ромашки, липового цвіту, шавлії і розвести окропом до одержання густої кашкоподібної маси, дайте настоятися 10 хвилин, змішати з блакитною глиною до стану сметани. Отриманий склад розділити на 2 частини, одну з яких остудити в холодильнику, іншу підігріти на водяній бані. Обидві частини намазати за принципом бутерброда на марлю. По черзі накладати на обличчя на 5 хвилин. Очі захистити ватним тампоном, змоченим в настої липового цвіту. Процедуру досить робити 1 раз в тиждень.

Очищаюча маска для обличчя

1) Маска для обличчя з глини білого кольору. Така маска для обличчя сприяє лікуванню від вугрової висипки, надає регенеративне (відновлює) дію, бореться з мікробами і живить шкіру мінеральними речовинами. Для приготування такої маски змішайте в пропорції 1: 1 білу глину і відвар медичної ромашки. Нанесіть на обличчя, втираючи в шкіру протягом 3-4 хвилин, після чого змийте водою.

2) Змішати по 1 ст. л. глини і молока, 2-3 краплі лимонного соку, 1/2 склянки настою ромашки. Нанесіть суміш на обличчя і залиште на 10-15 хв. Потім, змочуючи ватяний тампон в настої ромашки, зніміть їм маску.

3) Потрібно: по 1 ст. л. глини і молочної сироватки, 2 ст. л. вівсяних пластівців, 1 яєчний жовток. Пропустіть через м'ясорубку вівсяні пластівці. Змішайте всі інгредієнти. Суміш нанесіть на обличчя на 10 хвилин.

4) Рівні частини глини і меду змішайте зі свіжим молоком до густоти сметани, нанесіть на обличчя на 30 хвилин, змийте настоєм ромашки.

5) Натріть на тертці свіже яблуко і змішайте з кашкою з половинки лимона і глини, нанесіть на обличчя на 10 хвилин, змивайте спочатку теплою, а потім холодною водою.

Заспокійлива маска з глини

Ця маска з глини найкраще підходить для сухої і чутливої ​​шкіри. Змішати 30 грам червоної або білої глини, 3 столові ложки рожевої води, 2 краплі ефірного масла ромашки, 2 краплі ефірного масла троянди. Нанести суміш на обличчя на 10 хвилин, потім змити водою.

Маска для проблемної шкіри

Змішати 3 столові ложки порошку глини, 10-15 крапель лимона і 30 мл спирту. Нанести суміш на обличчя. Через 15-20 хвилин маску зняти.

Маска для сухої шкіри

1) До 1 чайній ложці меду додати 30-40 крапель лимонного соку і 1 столову ложку білої глини. Можна додати і трохи холодної води до отримання білої кашки, яку наносять на обличчя і шию. Через 25-30 хвилин маску змивають прохолодною водою, після чого шкіру протирають шматочками лимона. Завершують процедуру кількома холодними компресами. Маску можна робити 1-2 рази в тиждень.

2) Змішати в рівних частках глину, мед і оливкове масло. Нанести суміш на обличчя на 20 хвилин, потім змити водою.

Омолоджуюча маска з глиною

Змішайте глину з кислим молоком. Нанесіть на шкіру обличчя суміш, зверху розкладіть листя салату, щільно притиснувши їх до обличчя. Залиште маску на 15-20 хв. Зніміть всі і змийте теплою водою. Виконуйте процедуру 2-3 рази на тиждень.

Маска з глиною для проблемної шкіри Маска з глиною для проблемної шкіри

1) Змішати 3 столові ложки порошку глини, 10-15 крапель лимона і 30 мл спирту. Нанести суміш на обличчя. Через 15-20 хвилин маску зняти.

2) Потрібно: 1 ст. л. глини, 1 яєчний жовток, по 1 ч. л. сметани і вітамінного крему, 2 часточки огірка. Змішайте глину з сирим жовтком, додайте сметану, вітамінний крем і все добре перемішайте. Нанесіть склад на обличчя і шию і залиште на 15-20 хв. Потім змийте суміш теплою водою, промокніть серветкою і протріть часточками свіжого огірка. Маску рекомендується накладати на обличчя і шию 1 раз в тиждень.

відбілююча маска

1) Половину чайної ложки солі збити з одним яєчним білком і додати 10 грам глини, після чого нанести мазь на обличчя на 10-15 хвилин. Потім змити теплою водою.

2) Змішати 1 столову ложку кашки з листя петрушки з 2 столовими ложками кислого молока і 1 чайною ложкою глини. Нанесіть на обличчя на 20 хвилин, змивайте свіжим молоком або настоєм ромашки.

Очищаюча маска з йогурту

Змішати 2 столові ложки цілющої глини (бажано блакитний) і 3 столових ложки натурального йогурту до утворення пасти. Нанести на суху шкіру обличчя на 15-20 хвилин і змити водою.

Маска для обличчя з глини від ранніх зморшок

Змішати по 1 ст. л. муки і глини, 2 ст. л. молока, 1 ч. л. меду, 1 склянка води. Нанесіть маску на обличчя на 30 хвилин. Змийте за допомогою води.

Маска для обличчя з глини

Залийте 2-3 ложки глини холодною водою до консистенції сметани. Додайте жовток, кілька крапель оливкової олії, сік лимона. Маску тримати 20 хвилин, після змити водою і нанести живильний крем.

Маска для нормальної шкіри

Змішати 3 чайні ложки білої глини, половину чайної ложки крохмалю і толокна. Нанести суміш на обличчя на 20 хвилин. Змийте прохолодною водою.

морквяна маска

Потрібно: по 1 ч. Л. глини і крохмалю, 1 яєчний жовток, 2 свіжих морквини, 1 ст. л. рослинної олії. Натріть моркву на дрібній тертці, додайте в неї глину, крохмаль і сирий жовток, ретельно перемішайте. Нанесіть склад на шкіру обличчя і залиште на 10-15 хв. Змийте маску теплою, а потім прохолодною водою.

картопляна маска

Потрібно: 1 ч. Л. глини, 200 г картоплі, 1 яєчний жовток, 2 ст. л. молока, 2 склянки будь-якого трав'яного настою. Зваріть і розімніть картоплю, додайте жовток, глину і молоко, ретельно розмішайте. Нанесіть суміш на шкіру обличчя і шиї і залиште на 15-20 хв, після чого змийте водою.

Заспокійлива маска для обличчя

Блакитна глина сприяє відмінному тонізації шкіри, відбілює і заспокоює її, а так само має протимікробну дію Блакитна глина сприяє відмінному тонізації шкіри, відбілює і заспокоює її, а так само має протимікробну дію. Маска для обличчя з глини блакитного кольору найкраще діє на шкірі, якщо її змішати до потрібної консистенції з мінеральною водою (зазвичай досить 2-3 столових ложок). У цю суміш додати кілька крапель лимонного соку. Нанесіть на 15 хвилин на очищену шкіру товстим шаром.

поживна маска

1) Змішайте 1 столову ложку глини і 1 столову ложку кислого молока з томатним соком до густоти сметани. Нанесіть на обличчя на 15 хвилин, змийте холодною водою

2) Дві столові ложки г Ліни рожевого кольору змішується з такою ж кількістю сиру і сметани. Ретельно розмішайте і в отриману суміш додайте 2 яєчних жовтки. Нанесіть на шкіру обличчя тонким шаром на 15 хвилин. Потім змийте водою.