Полезные материалы

Маска з перекисом

  1. Маска для обличчя з перекисом Як засіб для видалення макіяжу, а також з лікувальною метою широко...
  2. Маска з бодягою і перекисом водню
  3. Маска з дріжджами і перекисом водню
  4. Маска з вівсянкою і перекисом водню
  5. Відбілюючі маски з перекисом водню
  6. Маска з глиною і перекисом водню

Маска для обличчя з перекисом

Як засіб для видалення макіяжу, а також з лікувальною метою широко застосовується маска для обличчя з перекисом. Звичайно, для простого очищення можна використовувати перекис без додаткових інгредієнтів, проте в разі маски рекомендується дотримуватися деяких правил приготування і застосування засобу. Головним моментом в застосуванні перекису є обережність, так як вона є потужним компонентом будь-якого косметичного засобу, тому здатна не тільки очистити і знежирити поверхню шкірних покривів, але і завдати шкоди здоровим клітинам.

Маска для обличчя з перекисом має високу ефективність, так як здатна очистити і зменшити жирний блиск особи завдяки звуженню вивідних проток залоз. Дотримання правил використання маски запобіжить поява опіків і алергічних реакцій на шкірних покривах. Для досягнення бажаної мети і уникнути побічних реакцій і ускладнень необхідно чітко контролювати кількість використовуваної перекису для маски, а також тривалість її застосування.

Користь перекису для шкіри обличчя

Для того щоб будь-який косметичний засіб виявився корисним для певного типу шкіри, необхідно на початку ознайомиться з його складом і впливом кожного компонента на клітини шкіри. Таким чином, розглядаючи будову перекису водню, можна виділити її два складових - воду і кисень.

Користь перекису для шкіри полягає в тому, що кисень, потрапляючи на поверхню, вступає в реакцію з наявними продуктами життєдіяльності бактеріальної інфекції та іншими забрудненнями. В результаті вони піднімаються на поверхню шкіри, де за допомогою води вони видаляються. Перекис завдяки своїм компонентам одночасно очищує вогнища інфекції і видаляє їх з шкіри.

У складі маски користь перекису для шкіри полягає в здатності дезінфікувати поверхню шкіри, очищати забруднені пори і висипання, надавати протизапальну дію, а також освітлювати шкіру і боротися зі слідами від прищів. Таким чином, зменшується інтенсивність і поширеність роздратування, запальної реакції, а також очищається шкіра від вугрів, висипань і пігментованих ділянок після прищів.

[   5   ], [   6   ], [   7   ] [ 5 ], [ 6 ], [ 7 ]

Маска з бодягою і перекисом водню

Маска з бодягою і перекисом водню застосовується в якості рятівного засобу від вугрової висипки і пігментних плям і рубців після вилікуваних висипань. Маску слід використовувати в період року, коли активність сонячного випромінювання мінімальна щоб уникнути появи додаткової пігментації.

Властивості перекису вже відомі, проте що стосується бодяги, то тут необхідно виділити відлущуючий, що поліпшує місцеве кровопостачання клітин і відновний ефект.

Для приготування маски потрібна бодяга у вигляді порошку і власне перекис водню. Пропорція інгредієнтів повинна бути такою, щоб утворилася густа маса. Потім протягом хвилини вона починає трохи збільшуватися в об'ємі з утворенням пухирців (піни).

Маска з бодягою і перекисом водню наноситься на уражені ділянки обличчя, поступово втираючи в товщу шкірних покривів. Лікувальна маса повинна повністю покривати область без пробілів. Протягом наступних 20-ти хвилин відбувається підсихання маски. Після закінчення певного проміжку часу необхідно видалити її за допомогою води комфортної температури.

Після закінчення певного проміжку часу необхідно видалити її за допомогою води комфортної температури

Після використання даного засобу шкіра може набувати червоного відтінку і навіть лущитися, з'явитися невелике роздратування, тому рекомендується застосовувати тальк для заспокоєння шкіри. Гіперемійовані шкірні покриви можуть зберігатися до 2-х днів, тому слід використовувати маску не частіше 2-х разів на тиждень.

В деяких випадках реакція шкіри на перекис може зберігатися до тижня, тому таку процедуру потрібно проводити не раніше, ніж відновитися шкіра. Ефект спостерігається вже після першого використання, однак для його закріплення необхідно застосовувати маску 5 разів, після чого потрібно перерву близько 4-х місяців.

Маска з дріжджами і перекисом водню

Дріжджі з успіхом використовуються не тільки для приготування хлібобулочних виробів і тортів, але також для оздоровлення шкіри. Цілющі властивості дріжджів забезпечуються завдяки наявності в з складі необхідних вітамінів для шкіри, таких як група В і вітамін РР, і різних ферментів, білків і мінеральних речовин.

Маска з дріжджами і перекисом водню здатна зробити шкіру оксамитовою, м'якою, з рівним здоровим відтінком і приємну для дотиків. Завдяки зменшенню діаметру вивідного протока залози, шкіра позбавляється від жирного блиску. Дана маска відмінно підійде для нормального і жирного типу особи. Однак крім її застосування для особи, можна маску наносити на область шиї або руки.

Для приготування маси для маски необхідно взяти 15 г дріжджів (свіжих) і 5 мл перекису (3%). Перед їх змішуванням слід розім'яти дріжджі в ступці, а потім додавати перекис. Перемішувати потрібно до утворення густої однорідної маси. За консистенцією вона повинна нагадувати сметану.

Маска з дріжджами і перекисом водню повинна бути нанесена на шкіру і витримана до 20-ти хвилин. Бажано в процесі процедури не розмовляти чи сміятися для розслаблення мімічної мускулатури. Після закінчення часу слід видалити маску за допомогою води комфортної температури. Після цього рекомендується зволожити суху шкіру, а в подальшому вмиватися відваром ромашки для зменшення подразнення і запальної реакції.

Маска з вівсянкою і перекисом водню

Вівсянка вважається скупченням величезної кількості мікроелементів і вітамінів, тому її вживають не тільки для отримання енергетичного запасу на день, але і в косметичних засобах.

Не тільки вівсянка, але навіть її відвар рекомендується використовувати для вмивання, попередньо розбавлений водою. Маска з вівсянкою і перекисом водню застосовується для позбавлення від вугрової висипки, запалених ділянок шкіри і очищення забруднених пір.

Існує кілька рецептів даної маски. Перший - передбачає використання подрібнених пластівців вівсянки з перекисом для жирного і нормального типу шкірних покривів. Отримана маса повинна наноситися на уражені ділянки шкіри на тривалість не більше 5-ти хвилин. Протягом цього часу бажано злегка масажувати області з нанесеним засобом, намагаючись втерти її в більш глибоко лежачі шари і очистити пори.

Особливі застереження стосуються властивостей перекису, адже маска з вівсянкою і перекисом водню здатна спровокувати опік шкіри при недотриманні пропорції при приготуванні, а також подовження часу її знаходження на обличчі.

Другий рецепт включає використання соди, перекису і вівсянки. Для приготування потрібно по 15 г кожного інгредієнта. Після їх з'єднання необхідно оцінити консистенцію маси, якщо вона не набула густий характер, тоді можна трохи додати води.

Приготовану маску слід нанести на ділянки шкіри з висипаннями і вугрові «точками» і залишити на 5 хвилин, періодично масажуючи. Після закінчення часу засіб потрібно видалити за допомогою води.

Відбілюючі маски з перекисом водню

Відбілюючі маски з перекисом водню - універсальні і підходять усім типам шкіри. Рецепти з приготування прості, тому можна використовувати в домашніх умовах. Існує далеко не один спосіб приготування подібних масок, однак зупинитися слід на найбільш поширених.

Для маски необхідно біла глина, окис цинку і перекис водню. Обсяг кожного інгредієнта наступний: біла глина - 40 г, окис цинку - 10 г. Після їх з'єднання потрібно взяти 5 г цієї суміші і розбавити перекисом. В кінцевому результаті повинна вийти густа маса, яка застосовується в якості маски на протязі 15-ти хвилин.

Відбілюючі маски з перекисом кисню надають не тільки освітлюючі дію, але і очищає, і підсушує. Ще один рецепт заснований на застосуванні одного яєчного білка і перекису. Для одного збитого в піну білка необхідно 5 г перекису. У деяких рецептах пропонують додатково додавати 50 г сиру. Отриману суміш можна використовувати для нанесення не тільки на обличчя, але і на область шиї протягом декількох хвилин. Після закінчення часу слід видалити маску за допомогою води.

Маска з глиною і перекисом водню

Маска з глиною і перекисом водню має масу позитивних якостей, за допомогою яких шкіра стає еластичною, швидше регенерує і очищається. Біла глина широко використовується для косметичних засобів. Вона входить до складу масок для глибокого очищення і позбавлення від вугрових висипань, сприяє позбавленню від мікробного забруднення і активної регенерації, а також насичує шкірні покриви мікроелементами.

Особливо часто глина застосовується для чутливого типу шкіри, яка схильна до лущення, сухої шкіри з віковими змінами.

Маска з глиною і перекисом водню готується за допомогою глини, магнезії вуглекислої, очищеного тальку, бури та перекису. За кількістю знадобиться 5 г глини, по 4 г магнезії і бури, а також 3 г тальку. Всі інгредієнти перемішуються і розбавляються перекисом до утворення густої маси.

Отриману суміш слід нанести на шкіру обличчя і шиї і почекати близько 10-ти хвилин. Для її видалення можна скористатися тампоном з вати і водою. Для більшої ефективності рекомендується використовувати трав'яні відвари для вмивання.