Полезные материалы

Варіанти розкладки плитки у ванній (54 фото): приклади поєднання розкладки, скільки потрібно для викладки

  1. З чого почати?
  2. вибір плитки
  3. вибираємо малюнок
  4. починаємо малювати
  5. вважаємо
  6. стильні акценти

Сучасна, раціонально розміщена сантехніка і красиві оздоблювальні матеріали, завдяки декоративним елементам, вигідно підкреслюють достоїнства і приховують недоліки приміщення. Все це здатне створити оригінальну і ефектну ванну кімнату. Сучасна, раціонально розміщена сантехніка і красиві оздоблювальні матеріали, завдяки декоративним елементам, вигідно підкреслюють достоїнства і приховують недоліки приміщення

Варіанти розкладки плитки у ванній

Основні предмети, що формують дизайн, і Варіанти розкладки плитки у ванній створять унікальний інтер'єр, що підкреслює прояв естетичних уподобань власника.

З чого почати?

Сучасна плитка - практичний облицювальний матеріал, який може імітувати вчинені будь-які природні матеріали (дерево, камінь, метал і т. Д.).

Завдяки таким характеристикам як зносостійкість і вологостійкість, плитку використовують в інтер'єрі ванної кімнати.

  • Перш, ніж задуматися над питанням, як розкласти плитку у ванній, потрібно скласти план приміщення. Приблизно дотримуючись пропорції, на аркуші паперу намалюйте вашу ванну кімнату.

Порада! Зробіть малюнок крупніше, щоб зручно було зобразити навіть розташування дрібних деталей (полиці, дзеркало і т. Д.).

  • За допомогою рулетки заміряйте стіни ванної (ширину, висоту), дверний отвір, ніші, виступи і т. Д. Позначте виміри на малюнку.
  • Додайте на малюнку сантехніку, яку плануєте зробити в готовому приміщенні, позначивши її розміри.
  • Уважно подивіться на малюнок, що вийшов. Чи всі продумано? На схемі слід зазначити все, що заплановано в уже готової ванній кімнаті: розетки, вентиляція, водонагрівач і т. Д.

Зверніть увагу, на малюнку можна не відзначати лише такі предмети, як сушарки для рушників, полички, які кріпляться після укладання плитки, розкладка плитки у ванній кімнаті від їх відсутності на вашому малюнку не постраждає.

  • Ще раз увійдіть в ванну. Уважно порівняйте отриману схему з реальним розташуванням.

План приміщення необхідний для того, щоб продумати і «прорахувати» малюнок. Адже прорахунок навіть в кілька сантиметрів може привести до того, що гарний елемент обраної плитки може виявитися закритим, наприклад, кутом раковини - ефект цілісності інтер'єру ванної кімнати в такому випадку може бути втрачено.

вибір плитки

У маленькій ванній кращі світлі тони

Сьогодні асортимент оздоблювальних матеріалів в магазинах величезний. Навіть найвибагливіший покупець може знайти товар на свій смак. У торгових залах можна подивитися приклади розкладки плитки у ванній.

Однак кахель в магазинах розміщений в самому виграшному для кожної колекції варіанті, однак не завжди він настільки ж гармонійно виглядатиме і в приміщенні.

Якщо у вас маленька ванна кімната, варто задуматися, чи зможе ця розкладка плитки в маленькій ванній візуально розширити приміщення і збільшити висоту стін.

  • Обов'язково уточніть, чи є матеріал в наявності або тільки під замовлення. Уточніть кількість плитки на складі, оскільки якихось декоративних елементів може виявитися мало, і поки ви будете роздумувати над розкладкою, його можуть купити.
  • Можна уточнити і дні привозу товару в магазин.

Порада! Виберіть найбільш вдалі Варіант розкладки темний низ, світлий верх (краще два-три). Якщо є можливість, сфотографуйте. Картинки допоможуть визначитися з вибором.

вибираємо малюнок

Ремонт у ванній кімнаті - справа не тільки витратна, але і вельми клопітка, тому варто витратити трохи (або багато) часу, щоб придумати, варіанти викладки плитки у ванній.

Існує безліч варіантів облицювання.

Однак існують, так звані «класичні» схеми, спираючись на які можна створити ексклюзивний інтер'єр ванної кімнати, виходячи з власних естетичних уподобань.

  1. (Темний низ в поєднанні зі світлим верхом).

    Варіант розкладки темний низ, світлий верх

    Переходом від темного до світлого служить бордюр (зазвичай однотонний). Також бордюр використовується і під стелею, щоб додати інтер'єру ванною завершеного вигляду.
    Безсумнівний плюс подібного варіанти укладання плитки у ванній - простота. До того ж темна плитка знизу робить приміщення більш просторим.

Порада! В даному варіанті слід використовувати тільки однотонний кахель.

  1. Для того, щоб візуально розширити ванну кімнату і підняти стелю, дизайнери все частіше зупиняють свій вибір на вертикальній розкладці плитки. Напрямні в даному випадку виконують зі смуг кахлю кольору, який буде відрізнятися від загального дизайну, і на якому буде акцентувати свою увагу кожен, хто зайде в приміщення. Дані смужки змінять візуальне сприйняття габаритів санвузла. Бажано вибирати більш світлі кольори, так як темна смуга здатна нейтралізувати зорове збільшення простору і ніякого результату ви не побачите.

    Смуга яскравого контрастного кахлю спускається зі стіни на підлогу, збільшуючи висоту приміщення

    Виділення яскравою смугою унітазу, раковини або пральної машини перетворює приміщення.

  1. Укладання по діагоналі виділяє зону ванни

  1. Вельми актуально і поєднання плитки у ванній.

    варіант зонування

  1. Поєднання двох типів укладання

  1. Зони можна виділити і двома кольорами, створивши відчуття хаотичності в малюнку

    Варіант зонування двома кольорами

Способи розкладки плитки для підлоги:

Способи розкладки плитки для підлоги:

Варіанти розкладки плитки для підлоги

Варіанти розкладки плитки для підлоги

квадрат

квадрат

ромб

ромб

килим

Зверніть увагу на варіант варіант розкладки кахлю в магазині. Його можна використовувати в якості бази, змінивши його конкретно під ваше приміщення.

Таким чином, автоматично буде вирішено питання, як скомбінувати плитку в ванной.Поскольку без звернення до професійних дизайнерів можна і помилитися з вибором кольорової палітри.

В рамках однієї колекції плитки можна використовувати відразу кілька кольорів. Найбільш вдало виглядає інтер'єр, побудований на поєднанні контрастних кольорів: наприклад, чорний + червоний на нейтральному білому тлі. Або більш спокійний варіант: зелений + блакитний також на нейтральному білому.

починаємо малювати

Візуально уявити ванну кімнату після ремонту допоможе малюнок (обов'язково запам'ятайте вибрані приклади укладання плитки у ванній).

  1. Приготуйте папір, лінійку і олівець.
  2. Визначаємо масштаб. Найбільш зручний варіант 1:10 (1 метр стіни дорівнює 10 сантиметрам паперу).

Порада! Якщо ви хочете все стіни ванної розмістити на одному аркуші, слід вибрати масштаб 1:50.

  1. Якщо ви задумали зробити пару вертикальних смуг і декоративний бордюр, на кожній намальованою стіні намічаємо розташування кожної деталі. Якщо щось не сподобається, можна скористатися гумкою.
  2. Якщо ви вмієте користуватися графічним редактором, варіант розкладки можна підібрати на комп'ютері.
  3. Для професіоналів існують спеціальні 3D-програми.

Вибирати варто виходячи з умінь і навичок.

вважаємо

Визначившись з типом плитки і варіантом розкладки виникає питання, скільки плитки потрібно на ванну кімнату.

У мережі можна знайти безліч програм, які дозволять розрахувати необхідну кількість плитки для конкретного випадку розкладки. Деякі програми допоможуть не тільки розрахувати, але і подивитися, як обраний варіант розкладки буде виглядати в інтер'єрі ванної.

Також за допомогою можна звернутися до продавця в магазині, де ви купуєте облицювальний матеріал.

Якщо ви нікому не довіряєте, можете розрахувати кількість плитки самостійно. Для розрахунку вам будуть потрібні виміри висоти і ширини стін (можна скористатися складеним раніше планом ванної кімнати), а також розміри кожної плитки і вибраних декоративних елементів.

  • Підсумуйте погонну довжину всіх стін і визначте периметр приміщення.

Порада! Результат округлите до цілого числа в більшу сторону.

  • Розділіть висоту стіни на довжину плитки. Результат також слід округлити до цілого.
  • Отримані цифри помножте один на одного (загальна площа).
  • Розрахуйте площа кожного елемента, який повинен залишитися без облицювання (двері, вікно, ванна і т. Д.). Отримані цифри переведіть в квадратні метри і віднімете із загальної площі.
  • Далі, орієнтуючись на розмір плитки, розраховуємо необхідну кількість матеріалу.

приклад:

Висота стін 2,45

Ширина: 1,7 і 1,5

Ширина плитки: 0,2

Висота: 0,15

В підсумку:

Повна площа: 15,68 кв. м

Без обробки: 2,8 кв. м

Площа плитки: 12,88 кв. м

Кількість плиток: 429 штук.

Якщо розкладка плитки здійснюється «по діагоналі», то до отриманого результату слід додати ще приблизно від десяти до п'ятнадцяти відсотків матеріалу. Якщо викладаєте малюнок «по прямій», то в запас вважаємо п'ять відсотків матеріалу.

Порада!

Якщо після самостійного розрахунку кількості облицювальний матеріал все ж залишилися сумніви, зверніться за допомогою до фахівця або скористайтеся спеціальною програмою.

Знайти її можна на інтернет-ресурсах, присвячених будівельної тематики, або сайтах будівельних магазинів.

стильні акценти

Завершити інтер'єр після укладання облицювальної плитки і установки сантехніки дозволять додаткові аксесуари і «фішки». Наприклад, вельми гармонійно виглядатиме Стільниця з плитки, яка буде виконана тонах відповідної кольорової палітри.

Наприклад, вельми гармонійно виглядатиме Стільниця з плитки, яка буде виконана тонах відповідної кольорової палітри

Стільниця з плитки

Родзинкою інтер'єру вашої ванної кімнати можуть стати декоративні елементи, що підкреслюють певний стиль.

Ванна, виконана в японському стилі

Пам'ятайте, естетична складова важлива в будь-якому інтер'єрі. Правильно підібрана плитка задає загальний тон і особливу атмосферу бездоганності і елегантності ванної кімнати.

Галерея


З чого почати?
З чого почати?
Чи всі продумано?