Полезные материалы

Як відновити нігті після нарощування

  1. Навіщо необхідне відновлення нігтів після нарощування?
  2. Як відновити нігті після нарощування народними методами?

Нарощені гелем нігті потребують реабілітації. Як відновити нігті після нарощування? Це можна зробити як в салоні, так і в домашніх умовах з застосуванням лікувальних масел, вітамінних масажів і трав'яних ванн. Нарощені гелем нігті потребують реабілітації

Навіщо необхідне відновлення нігтів після нарощування?

Уже понад 15 років модниці користуються послугою нарощування нігтів гелем або акрилом. Такі нігті виглядають міцними, стильними і доглянутими. Але даний ефект носить тимчасовий характер, так як штучні нігті потребують постійної корекції.

Суть процесу полягає в тому, що майстер спилює природний ніготь іноді до половини пластини. Через це структура природного матеріалу пошкоджується. при корекції нігтів доводиться відокремлювати акрилове покриття від рідної нігтьової пластини. Це здійснюється шляхом хімічного впливу розчинника.

Це здійснюється шляхом хімічного впливу розчинника

Після зняття штучного покриття любительки гелевих нігтів можуть прийти в жах: рідні нігті будуть мати жовтий тьмяний колір і тонку тендітну структуру. Пошкоджені нігті мають неживий вигляд. Звичайно, таке сумне видовище не може радувати.

Таким чином, в результаті механічних та хімічних впливів виникає необхідність лікувати нігті після нарощування.

Щоб відновити нігті після гелю, необхідно:

  • тимчасово припинити нарощування;
  • дати можливість нігтям заново вирости;
  • використовувати гумові рукавички при митті посуду і прибирання, щоб обмежити взаємодію нігтів з хімічними побутовими засобами;
  • для повернення нігтя рівній поверхні потрібно користуватися лікувальним вирівнює покриттям;
  • робити спеціальні вітамінні ванночки на основі природних масел;
  • робити трав'яні ванночки, що володіють оздоровчим ефектом.

В результаті тривалого використання штучного покриття страждають нігтьова пластина і шкіра навколо неї В результаті тривалого використання штучного покриття страждають нігтьова пластина і шкіра навколо неї. Лікувальні ванночки здатні відновити структуру не тільки нігтів, але і шкіри.

Поряд з косметичними процедурами важливо проводити реабілітацію «зсередини». Це значить, що необхідно збільшити вживання вітамінів, особливо А, Е і кальцію. Для цього слід не тільки приймати вітамінно-мінеральний комплекс, але і їжу, багату цими речовинами:

  • морську рибу;
  • зелень;
  • овочі та фрукти;
  • сир і кисломолочні продукти.

Такі продукти, як алкоголь, кондитерські вироби, копченості та спеції, шкідливо впливають на стан шкіри і нігтів. Куріння і стреси мають деструктивним впливом не тільки на нігті, але і на волосся, шкіру, зуби, а також внутрішні органи.

Як відновити нігті після нарощування народними методами?

Щоб реабілітувати нігтики, можна скористатися спеціальним зміцнює лаком. Для цього необхідно протягом трьох днів наносити рідина на нігтьової покрив в два шари, а на четвертий день - зробити перепочинок. Даний цикл слід повторювати протягом 1,5-2 місяців. Вітамінний комплекс за цей час здійснить чудовий лікувальний ефект.

Оздоровчий вплив за допомогою натуральних олій і трав'яних ванн більш ефективно.

Існує багато народних рецептів, які відповідають на питання про те, як відновити нігті після нарощування гелем і акрилом:

  1. Ванночки з морською сіллю і йодом. Для приготування потрібно 3 ст. л. солі додати в теплу кип'ячену воду. У розчин додати 10 крапель звичайного йоду. У приготовлену рідина опустити пальці і потримати не менше 15 хвилин. Процедуру слід проводити щодня.
  2. Лимонна маска на ніч. Необхідно взяти столову ложку оливкової або соняшникової олії і нагріти до 38-40º С. До цієї рідина додати кілька крапель лимонного соку і втерти в нігтьову пластину і кутикулу. Після цього надіти легкі трикотажні рукавички і залишити на ніч. Маска виробляє чудовий відновлювальний ефект, якщо її повторювати раз в тиждень.
  3. Цитрусова маска. Для її приготування можна видавити сік з будь-якого цитрусового фрукта. На одну столову ложку фруктового соку додати третю частину чайної ложки солі. Сіль можна використовувати як морську, так і звичайну. Масажними рухами дану суміш слід втерти в нігті і залишити на 20 хвилин. Потім змити рідину теплою водою.
  4. Персикове пюре. Розім'яти шматок стиглого персика до отримання кашки і додати туди кілька крапель олії. Опустити пальці в цю кашку і протримати не менше 1 години. Щоб дане заняття не здалося нудним, можна це робити перед увімкненим телевізором.
  5. Вітамінний масаж. Для відновлення нігтів і кутикул можна в них втирати «вітаміни краси» (А і Е). Даний засіб продається в аптеці у вигляді капсул, наповнених рідиною. Необхідно легким рухом натиснути на кульку і витекла рідиною змастити ніготь. Масаж робити кожен день перед сном.

Після виконання відновлювальних процедур через півтора місяці відросте здорові і міцні нігтики. Однак слід пам'ятати, що тільки щоденні наполегливі старання приведуть до добрих результатів.

Навіщо необхідне відновлення нігтів після нарощування?
Як відновити нігті після нарощування народними методами?
Як відновити нігті після нарощування?
Навіщо необхідне відновлення нігтів після нарощування?
Як відновити нігті після нарощування народними методами?