Полезные материалы

Ламінування волосся

Серед сучасних ноу-хау особливе місце займає процедура ламінування волосся. Вона дозволяє оздоровити локони, знайти їм блиск і сяйво, життєву силу і додатковий обсяг. У Росії назва технології стало парадоксальним, оскільки в усьому світі ця процедура відома як елюмінірованіе волосся. Зміна звучання пояснюється просто фонетичної помилкою серед термінів.

Ламінування являє собою обволікання волосся по всій структурі таким чином, що за допомогою засобу локони стають захищеними від негативних факторів навколишнього середовища. Волосся розгладжуються і отримують харчування. Значне гідність ламінування в тому, що засіб не містить окислювальних компонентів, здатних зіпсувати структуру волосся. Крім того ламінування - це зовсім не фарбування, хоча і існує як безбарвне, так і кольорове ламінування. При даній технології колір не змивається довше, а волосся виглядає набагато привабливіше, ніж після застосування звичайної фарби для волосся. Поряд з ламінуванням використовуються такі терміни, як глазурування, біо-ламінування, екранування.

У салонах краси така маніпуляція здійснюється за чималу вартість, однак існує спосіб ламінування підручними засобами, не виходячи з дому. Він набагато дешевше і корисніше, так як основною речовиною є желатин. Суміш складається з води, желатину і маски для волосся. Варто дотримуватися пропорції 1: 3. На 1 столову ложку желатину береться 3 столові ложки дуже теплої води і 0,5 столової ложки маски для волосся. Необхідно порошок розчинити і дати йому розійтися протягом 20 хвилин. Цей час можна використовувати раціонально: займіться миттям голови з застосуванням шампуню для глибокого очищення, щоб позбутися не тільки від забруднення і пилу, але і стайлінгу. Однорідну суміш треба нанести на вологе, практично напівсухі волосся, не втираючи в шкіру голови і відступивши на 1 см від коренів. Після цього слід обернути волосся поліетиленом, а зверху накрити рушником. Сушити феном протягом 15 хвилин. Змивати желатиновий розчин потрібно через 45 хвилин. На цьому процедура закінчується. На ділі все набагато простіше, ніж здається. У салоні краси на ламінування витрачається близько двох годин. Процедуру домашнього ламінування можна застосовувати скільки завгодно, при кожному митті голови. До того ж в подібні маски можна додавати різні інгредієнти: яйця, молоко, мінеральну воду, реп'яхову олію.

Желатинове ламінування волосся грунтується на використанні природного колагену. Але варто пам'ятати, що желатин при кипінні втрачає корисні властивості, тому для повного розчинення краще підігрівати суміш на водяній бані.

Отже, щоб надати волоссю пишний об'єм, здорове сяйво і усунути посічені кінці, достатньо раз на тиждень проводити желатинове ламінування в домашніх умовах. Салонне екранування тримається близько місяця, ефект від домашнього глазурування можна підтримувати тривалий час при кожному митті голови.