Полезные материалы

Догляд за мелірованими волоссям: шампуні маски незмивний догляд укладання

  1. Доглядаємо за волоссям грамотно, або все, що ви хотіли знати про процедуру мелірування волосся
  2. Тонкощі догляду за меліроване волоссям
  3. 2. Незмивний догляд
  4. 3. Маски для мелірованнних волосся
  5. 4. Догляд, укладання та профілактичні заходи

На що тільки не йдуть жінки, щоб примножити подаровану Богом красу. Епіляція, схуднення / округлення в потрібних місцях, нарощування нігтів, вищипування брів, фарбування волосся, укладка феном, мелірування, нарешті - це тільки початок списку всіх тих процедур, якими ми щодня / щотижня / щомісяця намагаємося прикрасити себе і своє тіло. А адже всі вони не так безпечні, як нам хочеться думати!

Взяти, наприклад, процедуру мелірування. Так, відразу після виходу з салону волосся складно дізнатися: сяючі, рухливі, більш об'ємні. Але що ми бачимо через пару тижнів?

Сухі, ламкі, посічені на кінцях, місцями жовтого кольору пасма, показати які соромно навіть кращій подрузі. А все тому, що нами не дотримувалися основні правила догляду за мелірованими волоссям. Красива і Успішна з властивою їй всюдисущістю поспішає виправити це кричущі упущення.

Доглядаємо за волоссям грамотно, або все, що ви хотіли знати про процедуру мелірування волосся

Перш ніж приступити до тонкощів і правил догляду за мелірованими волоссям, хочеться розібратися в самій процедурі і її вплив на структуру волосся. Адже розуміння суті проблеми, як водиться, в рази спрощує пошук найкоротших шляхів її вирішення.

Отже, мелірування - це процедура висветленія окремих пасм волосся, вироблена за допомогою спеціальних хімічних освітлювачів. Тобто в ході її волосся, хоч і частково, але піддаються знебарвлення, а значить - автоматично потрапляють в категорію «Пошкоджені». Адже змінюється не тільки їх зовнішній вигляд, а й сама структура (освітлювачі проникають глибоко всередину волоса, витравлівая рідний його пігмент і роблячи тим самим порожнім; розкриваються лусочки, порушується обмін речовини).

Саме тому так важливо вчасно приступити до реанімації своїх улюблених прядок (луг, що входить до складу осветляющей фарби, ще довго після попадання всередину волоса продовжує негативно впливати на нього), щоб звести до мінімуму наслідки цієї процедури.

При цьому догляд за волоссям після мелірування повинен бути дбайливим і вестися відразу в трьох напрямках:

  • відновлення,
  • лікування,
  • збереження кольору.

Насправді, в цьому немає нічого архіскладно (як вам могло здатися 🙂). Догляд за мелірованими локонами мало чим відрізняється від звичайного догляду за волоссям (за винятком пари-трійки нюансів, мова про які піде трохи нижче): на допомогу вам прийдуть готові косметичні засоби, купити які ви можете тут же у свого майстра (він, як ніхто інший, знає ваше волосся і в силах порекомендувати найдієвіший догляд) або ж в найближчому магазині професійної косметики / будь-якому косметичному відділі супермаркету.

Також можете скористатися дарами матінки-природи і приготувати вдома одну із запропонованих нами трохи нижче маску для відновлення і підтримки здоров'я мелірованого волосся.

Тонкощі догляду за меліроване волоссям

1. Шампунь для мелірованого волосся

Повернути волоссям блиск і силу допоможе грамотно підібраний спеціальний шампунь з позначкою «Для мелірованого волосся». Такий шампуньімеет більш кисле середовище (в порівнянні зі звичайним), що дозволяє йому нейтралізувати дію луги, а наявність у складі білкових компонентів допомагає відновити пошкоджену структуру волосся.

Крім цього, він чудово очищає шкіру голови і волосся, надає їм більш інтенсивне забарвлення і робить візуально більш здоровими, сильними і шовковистим.

Завантаження ...

Примітка: Приступаючи до першого етапу програми: «Догляд за мелірованими волоссям», важливо враховувати основне правило вибору шампуню : Він підбирається відповідно до стану шкіри голови. Тому, якщо ви вирішили піти шляхом найменшого опору і купити, скажімо, шампунь для фарбованого волосся (ну а що, волосся-то наполовину пофарбовані 🙂), то радимо перш міцно задуматися. Адже, якщо у вас жирна шкіра голови, то вам за визначенням протипоказані зберігають колір шампуні (в силу великого вмісту в них поживних компонентів).

Тому запам'ятайте раз і назавжди: меліроване волосся вимагають іншого догляду, ніж забарвлені (якщо це не спеціальний шампунь, призначений і для забарвлених, і для мелірованого волосся). І саме шампуні для мелірованого волосся здатні його дати, діючи цілеспрямовано !!! на оброблені барвниками пасма, роблячи їх пружними, гладкими, яскравими і сяючими, ніби ви щойно вийшли з салону (навіть, якщо пройшло вже більше 3-х тижнів 🙂). І саме таким засобом слід вимити голову відразу ж після процедури мелірування - цей прийом дозволить обробленим Прядка довше зберегти свій новий колір яскравим і насиченим і вбереже їх від зайвого травмування.

А тому - тримайте список кращих, на думку Гарною й Успішною, шампунів для мелірованнних волосся:

  • Шампунь-блиск для мелірованого волосся Lumino Contrast від L 'Oreal - відновлює ліпідний баланс мелірованого волосся, зберігає колір всередині волосся, живить структуру волосків від коренів до самих кінчиків, дбайливо і ретельно очищає локони, запобігає вигоряння і висушування пасом.
  • Шампунь для мелірованого волосся Illumi Lights від Schwarzkopf Professional - якісно і дуже дбайливо доглядає за мелірованими пасмами, надаючи їм гарний відтінок, видаляє небажані пігменти, надає волоссю багатовимірний блиск і сяйво, надійно захищає їх від сонячної інсоляції.
  • Шампунь для мелірованого волосся Lifetex Colour protection від Wella Professional - живить і зберігає яскравість кольору освітленого пасом, м'яко очищає волосся, захищає їх впливу вільних радикалів.
  • Шампунь для сивих і світлого волосся Solutionist So Silver від Matrix - перешкоджає появі жовтих і мідних відтінків на волоссі, надає локонам природний блиск, виділяє і підкреслює світліші пасма.

Примітка: в ідеалі спеціальний шампунь слід використовувати ще протягом двох тижнів з моменту знебарвлення пасом, але, якщо шкіра вашої голови вимагає іншого засобу (шампунь для чутливої шкіри голови, шампунь від лупи і т.д.), то можете відразу ж після першого миття повернутися до свого звичайного засобу, а для догляду за мелірованими пасмами вибрати або спеціальну маску, або незмивний догляд.

2. Незмивний догляд

Закріпити успіх після застосування спеціального шампуняпомогут незмивні гелі-флюїди для мелірованого волосся. Завдяки речовинам, що входять до їх складу, вони розгладжують меліроване пасма, надають їм природний блиск, підкреслюючи контрастність і колірний рельєф фарбування, відновлюють ліпідний баланс в оброблених окислювачем волосках.

Так, гель-флюїд для блиску мелірованого волосся Lumino Contrast від L'Oreal Proffesionnel прекрасно справляється з усіма перерахованими вище завданнями, відновлюючи кожну мелірованого прядку зсередини, живлячи і зволожуючи її. Як підсумок: волосся стає більш гладкими, сяючими і пружними, підкреслюється вишуканий колір освітлених локонів.

3. Маски для мелірованнних волосся

Не варто нехтувати і спеціальними масками , Призначеними для догляду за виснаженими мелірування волоссям. Такі маски діють вибірково, здійснюючи глибокий догляд за кожним волоском окремо (живлячи меліроване пасма всіма необхідними речовинами) і здатні за короткий час відновити нормальний рівень ліпідного шару волокон; захищають прояснені локони від передчасного потускнения і освіти жовтого відтінку; додають волоссю додатковий об'єм і природний блиск.

Так, маска-сяйво для мелірованого волосся Lumino Contrast від L'Oreal Proffesionnel діє відразу в декількох напрямках:

  • живить меліроване пасма, які не обтяжуючи його,
  • відновлює ліпідний баланс,
  • не дозволяючи кольором швидко вимиватися з основи волосини,
  • розгладжує волоски, створюючи на них невидиму захисну плівку,
  • наповнює локони життєвою енергією, надає їм сяйво, гладкість і шовковистість.

Любительки домашніх масок можуть взяти на замітку наступні рецепти:

  • Маска з жовтків - відокремте жовтки з двох яєць, ретельно перемішайте їх і нанесіть на меліроване волосся. Покрийте голову целофаном і хусткою. Через півгодини змийте маску за допомогою м'якого шампуню.
  • Маска з фруктовими кислотами - змішайте один ківі з половинкою банана, грейпфрута або мандарина, ретельно перемішайте і розподіліть на волоссі. Через 15 хвилин змийте маску теплою водою з відновлює шампунем.
  • Маска кефірна - змішайте півсклянки кефіру і одну столову ложку оливкової олії, нанесіть отриману суміш на волосся, через півгодини змийте теплою водою з шампунем.
  • Маска з масла пророщених злаків. Масажними рухами втирайте в шкіру голову масло з пророщених злаків, через півгодини змийте маску теплою водою.

4. Догляд, укладання та профілактичні заходи

Всі перелічені нижче заходи були описані нами вже не раз, бо вони складають основу обов'язкового догляду за волоссям абсолютно всіх типів. Ми не полінуємося ще раз повторити основні моменти профілактичної програми: «Красиві локони». Адже, як то кажуть, повторення - запорука здорового волосся 🙂

  • Мийте волосся правильно і обов'язково теплою водою. Закінчуйте процедуру обливанням волосся холодною водою (користь контрастного душу для блиску і сяйва волосся складно переоцінити).
  • Щодня протягом 10 хвилин масажуйте шкіру голови за допомогою спеціальної масажної щітки (стимулює ріст волосся).
  • Розчісуйте волосся тільки сухими і тільки якісної гребінцем з гладкими зубами (в мокрому стані волосся особливо схильні до травм).
  • Дотримуйтесь всі профілактичні заходи щодо захисту волосся від иссушающего впливу УФ-променів і хлорованої води.
  • По можливості відмовтеся від фена, щипців і плойки. якщо процедури укладання феном ніяк не уникнути - проведіть її найбільш щадним способом: холодним повітрям на попередньо просушені рушником волосся.
  • Під час сушіння волосся феном направляйте струмінь повітря уздовж росту волосся - так лусочки пасом закриються, створивши тим самим ефект глянсовою гладкості і блиску.

На цьому ми закінчуємо вчити вас уму-розуму 🙂 Здається, усього перерахованого вище буде більш ніж достатньо, щоб зробити догляд за мелірованими волоссям легким, послідовним і, головне, дієвим.

Красивих, здорових і сяючих вам волосся!

-
Автор - Юлія Максименко, сайт www.sympaty.net - Красива і Успішна

Копіювання цієї статті заборонено !!!

Але що ми бачимо через пару тижнів?