Полезные материалы

Гліколевий пілінг: користь і шкода, етапи процедури, фото до і після, відгуки

  1. Що таке гліколевий пілінг?
  2. Принцип дії
  3. Навіщо потрібен гліколевий пілінг?
  4. Користь і шкода чистки
  5. Показання та протипоказання
  6. Види гликолевого пілінгу
  7. Етапи чистки гліколевим пілінгом
  8. Підготовка до процедури
  9. Проведення гликолевого пілінгу
  10. Відновлювальний догляд за шкірою
  11. Як часто робити і скільки потрібно процедур?
  12. Результати, фото до і після
  13. Відео проведення процедури

Кількість можливих салонних процедур для особи просто дивує: і мезотерапію можна зробити, і уколів наколоти, а чого тільки варта лазерне шліфування! Але є і більш щадні варіанти поліпшити зовнішній вигляд своєї шкіри - гліколевий пілінг. Для його проведення використовують гликолевую кислоту, а ефект помітний навіть після першого сеансу. Даний пілінг має масу переваг, але і недоліки процедури теж є.

Що таке гліколевий пілінг?

Хто б міг подумати, що необхідну для процедури гликолевую кислоту можна отримати зі звичайної буряка, а також винограду і особливого виду тростини. Фруктові кислоти, які є основними складовими косметичного препарату, м'яко впливають на поверхневі шари шкіри, тому його називають поверхневим хімічним пілінгом, а в народі називають « фруктовим пілінгом ».

Фруктові кислоти, які є основними складовими косметичного препарату, м'яко впливають на поверхневі шари шкіри, тому його називають поверхневим хімічним пілінгом, а в народі називають «   фруктовим пілінгом   »

гліколевий пілінг

Легкий поверхневий гліколевий пілінг краще проводити в косметичному салоні під контролем фахівця, так як в цій процедурі є безліч нюансів і застережень. Та й оцінити стан шкіри, підібрати хімічний препарат потрібної концентрації гліколевої кислоти допоможе тільки «знавець» цієї справи.

Висококонцентрованими складами роблять глибокий хімічний пілінг , Який зовсім не рекомендують проводити вдома. Необережні дії можуть привести до хімічного опіку. Популярні також серединні хімічні пілінги.

Принцип дії

Косметична процедура з використанням гліколевої кислоти має на увазі проникнення її маленької молекули в шари епідермісу (глибина впливу безпосередньо залежить від концентрації активної речовини). А далі відбувається наступне:

Рекомендуємо до прочитання

  • мляві клітини просто розчиняються;
  • ділянки з надмірною кількістю меланіну знищуються;
  • патогенна мікрофлора зникає;
  • починається процес самооновлення клітин шкіри різними шляхами: виробленням колагену, регенерацією дерми і т.д.

Проведення сеансів гликолевого пілінгу абсолютно безболісно, ​​якщо дотримані всі умови процедури і обраний препарат необхідної концентрації.

Навіщо потрібен гліколевий пілінг?

Чи страждаєте на пігментацію і маєте дрібні зморшки? Варто звернути увагу на пілінг з гліколевої кислотою. Він допоможе вирішити масу проблем:

  • освітлити веснянки, позбутися від пігментних плям;
  • зробити шкірний покрив більш еластичним, поліпшити тургор;
  • запобігти або позбавити від сухості шкіри, вугрової висипки і прищів;
  • омолодити і підтягнути шкірку.

Також після процедури личко придбає більш здоровий колір, позбувшись від сіруватого відтінку, широких пір, мертвих клітин шкіри, глибоко в'ївся косметики та ін.

Також після процедури личко придбає більш здоровий колір, позбувшись від сіруватого відтінку, широких пір, мертвих клітин шкіри, глибоко в'ївся косметики та ін

Шкіра, якій не завадить гліколевий пілінг

Користь і шкода чистки

Омолодження шкіри, відновлення епідермісу - це звичайно позитивні якості пілінгу з гліколевої кислотою, але крім цього є і деякі «шкідливості», які може принести сеанс.

Серед корисних впливів на шкіру можна виділити:

  • старт відновних процесів в шкірі на різних її рівнях (залежить від глибини потрапляння активних компонентів);
  • омолодження, підвищення еластичності;
  • чистка від непотрібних відмерлих клітин, поліпшення кольору обличчя.

Наносити відвертий шкоди шкірі пілінг здатний при ігноруванні елементарних правил проведення процедури, неправильному підборі концентрації кислотного розчину. Також заробити шкоду для шкіри можна при пілінг тоді, коли його робити протипоказано. Ось що може трапитися:

  • можливо легке почервоніння;
  • надмірне лущення та свербіж;
  • опіки;
  • можливі ускладнення у вигляді посилення пігментації.

Щоб не завдати шкоди своєму обличчю в ході процедури, краще зважити всі ризики і адекватно оцінити стан своєї шкіри, та й здоров'я в цілому.

Щоб не завдати шкоди своєму обличчю в ході процедури, краще зважити всі ризики і адекватно оцінити стан своєї шкіри, та й здоров'я в цілому

Мінуси «є» від процедури гликолевого пілінгу

Показання та протипоказання

Звернутися до косметолога для проведення сеансу, а то й цілого курсу пілінг терапії, однозначно варто, якщо є такі проблемки зі шкірою обличчя:

  • акне без запального супроводу;
  • Стрий, рубці;
  • зморшки і поганий тургор;
  • надлишок пігментації;
  • забиті пори.

Серед істотних протипоказань, які не варто ігнорувати при плануванні процедури пілінгу з гліколевої кислотою, виділяють:

  • «Цікаве становище» і лактація;
  • свіженький загар;
  • прояв герпесу, папілом;
  • купероз загострений;
  • різні запалення на шкірному покриві;
  • смаглява шкіра від природи;
  • проходження курсу прийому гормональних препаратів або хіміотерапія;
  • зовнішні пошкодження - ранки, порізи, подряпини та ін .;
  • алергічні реакції на що-небудь входить до складу препарату для пілінгу.

Також проводити гліколевий пілінг можна при планованих подальших косметичних процедур в якості гарною чистки шкіри.

Види гликолевого пілінгу

Хімічний вплив на різні шари шкіри і визначає вид пілінгу. Вся справа в концентрації спеціального препарату, який і буде використовуватися для процедури. Існує два основних види пілінгу:

Поверхневий вид. Такий пілінг проводиться спеціальним розчином гліколевої кислоти, концентрація якої коливається в межах 15-40%. Такий пілінг безпечний і не здатний завдати особливої ​​шкоди шкірі. Він ефективний при боротьбі з маленькими зморшками, тьмяним відтінком особи, акне і лущення;

Глибокий вид. Нанесення препарату суттєвої концентрації (40-70%) направлено на вирішення проблем більш «вузького» профілю: зменшення рельєфності шкіри способом розгладження глибоких зморшок, а також грунтовна боротьба з пігментацією. Для концентрованого препарату доступні більш глибокі шари дерми, чим і викликане інтенсивний вплив на шкіру.

Часто виділяють і серединний вид пілінгу гліколевої кислотою. Він досягається особливим складом препарату, який цілеспрямовано впливає на недоліки шкіри: зморшки, пігменти і т.д.

Приклад гліколевої кислоти з різною концентрацією

Етапи чистки гліколевим пілінгом

Хоч звучить це слово «пілінг» трохи страхітливо, в реальності проводиться він елементарно. Тільки ось до і після нього доведеться трохи повозиться.

Підготовка до процедури

Якісна підготовка до гликолевому пілінгу повинна починатися завчасно. Для цього можна придбати будь-який засіб (гліколевий гель, спеціальний крем), де хоч на малу частку міститиметься гліколева кислота - 5-10%. Протягом тижня до походу до косметолога наносите засіб на очищену шкіру згідно з інструкцією до застосування. Добре, якщо в складі обраного косметичного продукту буде ще і нейтралізатор кислотного середовища (наприклад, молочні компоненти).

Також не зайвою буде перевірка на наявність алергії на гликолевую кислоту. Зробити такий тест можна в бутіку косметики, де збираєтеся купувати засіб для тижневої підготовки: там в будь-якому випадку знайдуться тестери, якими і можна скористатися безкоштовно.

В день процедури не рекомендується користуватися будь-якої косметикою. Але якщо це вже сталося, то підготувати личко зможе і косметолог: очищається шкіра від декоративної косметики, бруду і жиру.

Проведення гликолевого пілінгу

Після ретельного очищення, наноситься маска, яка робить шкіру пухкої (для кращого проникнення гліколевої кислоти в клітини епідермісу). Пілінг далі проводиться так:

  1. спеціальним пензликом (такий же, якою наносять маски для обличчя) наноситься склад для пілінгу, традиційно минаючи область навколо очей і губ. Час перебування складу на обличчі залежить від концентрації кошти і планованої глибини проникнення гліколевої кислоти під шкіру (від 5 до 30 хв). Адже навіть слабо концентровані склади при тривалому знаходженні на поверхні шкіри можуть досягти глибоких шарів; Нанесення гликолевого складу
  2. для нейтралізації агресивної дії на шкіру гліколевої кислоти, по закінченню часу потрібно нанести спеціальний склад;
  3. далі потрібно нанести крем для харчування та догляду за шкірою або зробити спеціальну вітамінізірующее маску. Будь-які засоби, нанесені після пілінгу діють в кілька разів ефективніше.

Відновлювальний догляд за шкірою

Домашній догляд не менш важливий після процедури, ніж її проведення в косметичному салоні. Елементарне умова після сеансу - уникати можливості «зловити» сонячні промені личком. Тому не варто робити сеанси процедур в літній період, коли уникнути промінчиків дуже складно. Відповідно, на солярій також накладено вето, поки курс пілінгів не буде повністю закінчено.

Якщо процедури проводяться в холодну пору року, то багато леді жадають поніжити своє тіло в сауні або лазні. Але відвідування таких закладів заборонено на весь час курсу пілінгу.

Косметолог після сеансу пілінгу дасть поради щодо вибору доглядають косметичних засобів відповідно до типу шкіри. Наприклад, це може бути лінійка коштів з високим вмістом вітамінів, мікроелементів і необхідних активних речовин: молочко, тоніки, маски, нічні крему і денні та ін.

При появі ускладнень у вигляді кірочок і лущення, знімати шкірку самостійно заборонено, так як це призведе до утворення рубців. Почервоніння також не варто нічим замазувати - вони пройдуть з часом.

Як часто робити і скільки потрібно процедур?

Актуально проводити пілінг терапію курсом - 4-10 сеансів з інтервалом в пару-трійку тижнів і проходити завчасну підготовку до нього у косметолога. Але кількість таких сеансів залежить суто від індивідуальних особливостей шкіри і складності проблеми.

Наприклад, від зморшок і пігментації позбутися складніше, ніж від сіруватого відтінку особи. Тому кількість процедур для вирішення цих проблем буде більше.

Результати, фото до і після

Ефективність правильно проведеного курсу процедур вражає. Та й сам пілінг досить комфортний для жінок: він не викликає хворобливих відчуттів і відрізняється від інших видів швидкістю відновлення.

Відео проведення процедури


оцінити:

Submit Rating

Середній рейтинг / 5. Оцінок:

Що таке гліколевий пілінг?
Що таке гліколевий пілінг?
Навіщо потрібен гліколевий пілінг?
Чи страждаєте на пігментацію і маєте дрібні зморшки?
Як часто робити і скільки потрібно процедур?