Полезные материалы

Кішка тильда майстер клас, форма, фото, ідеї

Ця мила лялька, яку придумала норвезька художниця Тоні Фіннангер, давно і міцно завоювала серця рукодільниць усього світу. Кішка тильда виконана в найпростішому, примітивному стилі. Тому зшити її самостійно дуже просто.

Готуємо матеріали до майстер класу

  • обрізки ганчірок потрібних кольорів (бажано лляні, натуральних відтінків);
  • шовкові або бавовняні ганчірочки для платтячка;
  • нитки (і збігаються за кольором з обрізками, і контрастні);
  • ножиці;
  • холлофайбер або вата (для додання пружності та жорсткості лапам іграшки);
  • бусинки (наша тильда - кішка, у ній повинні блищати очі. З намистинки можна зробити і носик);
  • гудзики;
  • косметика або жорсткі товсті нитки (ними можна зробити вуса);
  • ватні палички;
  • ганчіркові сердечко;

Але починається наш практичний майстер-клас з того, що треба знайти в інтернеті викрійку. Це просто - кішка тильда дуже популярний персонаж в мережі. Про всяк випадок, ось наш варіант. А якщо вам потрібен «хлопчик», то тильда кіт до ваших послуг.

Натисніть, щоб збільшити викрійку:

Натисніть, щоб збільшити викрійку:

Отже, перший етап нашого майстер-класу: роздрукувати викрійку.

Потім вирізаємо деталі з паперу. Зазвичай кішка тильда шиється мініатюрної, близько 15-20 см у висоту. Виходячи зі своїх переваг, розрахуйте, який натуральної величини вам потрібні деталі.

Розкладаємо паперові частини на тканини, з якої шиється наша тильда, обводимо, вирізаємо деталі з тканини, не забувши залишити 1-2 мм для рядки. Всі деталі - тулуб, голова, лапки, хвіст, вушка - парні. Тобто їх потрібно по дві штуки.

Другий етап: зшити деталі, але не застрочують їх повністю, залишивши щілини для набивання холлофайбер або ватою!

Першою найкраще зшити голову. Будьте обережні - будь-яка лялька тильда хоч і відрізняється зовнішньої примітивністю, але морда у нашій кішки повинна бути симетричною. До голови пришити вушка. Вони, до речі, можуть бути контрастного кольору, або пришиті контрастними нитками.

Потім сострочіть тулуб, потім - всі чотири лапки, і в останню чергу - хвіст. Якщо є можливість, можна прошити швейною машинкою. Якщо міцно і якісно шиєте вручну, то можна і так. Не забувайте залишити щілини для набивання наповнювачем.

Третій етап: вивернути деталі на лицьову сторону і добре відпарити праскою.

Четвертий етап: набити деталі ватою або холлофайбером. Потім зашити всі деталі наглухо потайним швом.

П'ятий етап: наша кішка тильда майже вже готова. Залишилося з'єднати всі деталі тулуба між собою. Лапки краще пришити на гудзики, так вони будуть рухливими.

Шостий етап: кішка тильда знаходить очки-намистинки. Ніс теж можна зробити з намистинки, а можна вишити швом муліне. І посмішку теж.

Сьомий етап робимо плаття. Заміряємо обсяги іграшки, складаємо два шматки тканини, сострачіваем з боків, залишаючи щілини для верхніх лап, голови і шиї іграшки.

Пришиваємо ганчіркові сердечко - можна готове, можна зробити самим. Можна замість сердечка зробити кишеньку. Наприклад, як на цій картинці.

Восьмий етап майстер-класу: наша кішка тильда буде вусатою. Якщо вуса вишиті муліне, то малюємо їх підведенням для очей. А можна тушшю. Акуратно прибираємо недосконалості ватною паличкою. Як вусів можна використовувати і жорсткі, товсті нитки. Лялька тильда - кішка готова!

Відео рада від Марини Шеромовом - як шити тильду акуратно: