Полезные материалы

Що таке кератіновие випрямлення і як це працює

  1. Що таке кератин?
  2. У яких випадках можна робити кератіновие випрямлення?
  3. Однак, у цієї процедури є і мінуси:
  4. Отже, які ж висновки?

Що таке кератин

Що таке кератин?

Кератин - це основний елемент волоса, його натуральний компонент. Це один з видів протеїну, який відповідає за структуру волосся і нігтів. Недолік кератину веде до ламкості, сухості, розшарування нігтів і перетину волосся.

У яких випадках можна робити кератіновие випрямлення?

Кератинове вирівнювання застосовується в двох випадках: якщо у вас кучеряве або кучеряве волосся, і ви втомилися від прасування і фена, то процедура випрямлення позбавить вас від цієї проблеми на тривалий час; а також часто за допомогою кератину відновлюють пошкоджені, сухі, Пушана волосся, повертають їм тим самим гладкість і блиск.

Головне питання: наскільки безпечна процедура і які наслідки кератинового випрямлення? Поговоримо про переваги і недоліки окремо.


Плюси кератинового випрямлення волосся
1. Гладкі блискуче волосся

Це, мабуть, перший і самий помітний плюс процедури. Волосся прямі, рівні, гладкі і шовковисте, як з реклами.

2. Вологість волоссю не страшна

Якщо раніше після декількох годин випрямлення праскою при найменшій вологості ви боялися вийти на вулицю, то після кератинового випрямлення вам не страшний ні сніг, ні дощ, ні басейн, ні тропіки. Волосся збережуть форму в будь-яких умовах.

3. Захисний шар

Після обробки волосся кератином на волоссі з'являється шар захисту від сонця, міського пилу і газів.

4. Тривалий ефект

З кератиновим випрямленням волосся можуть тримати форму до 5-6 місяців, в залежності від типу волосся і кератинового кошти. В цілому оновлення процедури залежить від того, наскільки швидко у вас відростають волосся і як часто ви миєте голову, тому що кератин потихеньку вимивається.

5. Ні пухнастості і наелектрізованності.

Забудьте про наелектризованих волоссі після розчісування, сушки феном або зимової шапки.

Забудьте про наелектризованих волоссі після розчісування, сушки феном або зимової шапки

Однак, у цієї процедури є і мінуси:
1. Зміст формальдегідів

На жаль, більшість кератінових випрямлень містять велику кількість формальдегідів, шкідливих для шкіри голови і дихальних шляхів. Цей компонент заборонений в ряді країн, наприклад Канаді, тому що ризики отруєння речовиною великі. Процедура протипоказана вагітним і годуючим грудьми матерям. 2. Ускладнення волосся

Випрямлення волосся ускладнює волосся, насичуючи їх кератином. Для деяких власниць рідкісних і тонкого волосся ця новина навіть хороша. Однак це часто буває надто важко для цибулин і призводить до випадання волосся. Чим довше волосся, тим вони важче, тим більша ймовірність їх випадання.

3. Волосся не тримають обсяг

Унаслідок обважнення волосся занадто довгі і дуже важке волосся можуть не тримати обсяг.

4. Солоні волосся

Також варто відзначити, що прямі волосся швидше брудняться і жирніє. А часте миття при Кератинове вирівнювання не рекомендується. Тут уже на допомогу йдуть сухі шампуні, наприклад Batiste або Colab .

5. Ламкість кінчиків

Через якийсь час кінці волосся можуть почати обламуватися.

6. Ціна

Процедура не найдешевша і вимагає періодичного оновлення.

Отже, які ж висновки?

Потрібно грунтовно підготуватися до процедури як фінансового, так і фізично. Вивчіть інформацію і виберіть найбільш нешкідливий засіб, з малим вмістом формальдегідів, а то і зовсім з відсутністю таких. На ринку є кошти і натуральними речовинами. А також після процедури потрібно ретельно доглядати за волоссям, щоб зберегти ефект надовго і запобігти ламкість кінчиків. Бажано використовувати спеціальні засоби, що не вимивають кератин. Відмінно підійде косметика Global Keratin , Яка насичена кератином, не містить сульфати і підтримує результат проведеної процедури кератинового випрямлення.

Також потрібно пам'ятати, що після обробки волосся кератином 3 дні не можна мочити голову, завивати волосся, прибирати їх в хвіст, а то всі зусилля і гроші будуть витрачені даремно.


© Інтернет-магазин «Маніфік», 2017. Копіювання матеріалів сайту заборонено.

Що таке кератин?
У яких випадках можна робити кератіновие випрямлення?
Що таке кератин?
У яких випадках можна робити кератіновие випрямлення?
Отже, які ж висновки?