Полезные материалы

Основні помилки в боротьбі з акне

Акне - це запальне захворювання волосяних фолікулів і сальних залоз, яке виникає в результаті підвищеного вироблення шкірного сала.

Багато хто вважає, що з акне стикаються виключно підлітки і благополучно розлучаються з цією проблемою після статевого дозрівання. Однак, за даними досліджень, акне страждають 51% жінок у віці від 20 до 29 років і 35% жінок у віці від 30 до 39 років.

Висипання у дорослої людини найчастіше бувають в нижній частині обличчя, у підлітка - в зоні чола, поступово поширюючись по іншим ділянкам.

Висипання у дорослої людини найчастіше бувають в нижній частині обличчя, у підлітка - в зоні чола, поступово поширюючись по іншим ділянкам

До ризику виникнення акне може бути підданий кожен, так як проблема не обов'язково пов'язана зі спадковістю. Найчастіше акне виникає через неправильний спосіб життя.

Як правило, до проблеми акне призводять:

  • Неправильне харчування (вживання жирної їжі, великої кількості солодощів і дієта)
  • Алкоголь і нікотин
  • гормональні препарати
  • Різка втрата ваги
  • Cтресс
  • антидепресанти
  • Порушення ендокринної системи
  • Хлорфторсодержащіе препарати
  • Довге перебування на сонці і часте відвідування солярію

Причину виникнення акне може встановити тільки професійний лікар-косметолог або дерматолог.

Перш ніж говорити про вирішення проблеми, розберемося, які помилки в боротьбі з акне зустрічаються найчастіше:

1. Неправильна механічне чищення. Іншими словами, самостійне видавлювання прищів. Дуже поширена помилка, яка, здавалося б, позбавляє від однієї проблеми, але призводить до набагато більших катастроф, так як після цього акне і швидкого поширення по всіх ділянках особи.

2. Відсутність системи в догляді за шкірою. Основним доглядом за проблемною шкірою є комплекс процедур, що включає в себе очищення, тонізація, зволоження. Найпоширенішою помилкою є не регулярність у проведенні цих процедур.

3. Використання косметичних засобів різних марок. У догляді за шкірою дуже важливо користуватися косметичними засобами однієї лінії і марки. Коли ви поєднуєте уходовую косметику різних марок, то ризикуєте нашкодити шкірі, так як різні компоненти цих коштів можуть призвести до підвищеної чутливості шкіри і запальним процесам. Важливо вибрати для себе певну марку косметичних засобів і використовувати їх відповідно до програми, запропонованої виробником.

4. Надмірне вживання косметичних засобів. Не варто переборщувати з очисними засобами, тоніком, масками, використовуючи їх частіше, ніж рекомендують виробники. Таким чином можна лише нашкодити шкірі і навіть пересушити її. Купуйте і використовуйте косметичні засоби для свого типу шкіри, намагаючись уникати косметики, призначеної для всіх типів шкіри. Часто така косметика підходить для сухої, нормальної і комбінованої шкіри, але не для проблемної.

Для того щоб позбутися від акне, необхідно дотримуватись рекомендацій косметологів:

1. Очищайте правильно. Очищати обличчя слід вранці та ввечері з використанням пінки або гелю. Категорично не рекомендується користуватися звичайним милом, так як воно порушує структуру і pH баланс шкіри. Також слід враховувати, що вода повинна бути теплою. Велика помилка, що гаряча вода краще очистить шкіру. Вона лише активізує діяльність сальних залоз і негативно впливає на судини, що може привести до куперозу.

2. Ні рясного нанесення декоративної косметики. Рясне нанесення на шкіру косметики також є каталізатором виникнення акне. Тональний крем і компактна пудра забивають пори. Намагайтеся не використовувати декоративну косметику хоча б на природі чи вдома.

3. Здоровий спосіб життя. Ми вже говорили вище, що алкоголь і нікотин, жирна їжа, стреси призводять до виникнення акне. Якщо ви хочете чисту шкіру, слід відмовитися від шкідливих звичок і раз в день намагатися робити легкий масаж обличчя.

4. Руками не чіпати! Не торкайтеся до шкіри обличчя і тіла немитими руками, не чешіть її, не видавлюйте прищі. Такі дії приведуть до запалення, алергічних висипань і інфекції.

Очищення. Як засобу для чищення використовуйте пінку або гель. Ніякого антибактеріального і звичайного мила! Не варто також використовувати косметичне молочко, так як воно може стати причиною запалень. Рекомендуємо Пінистий гель серії «Algomask» для проблемної шкіри, до складу якого входить молочна кислота, яка буде зменшувати салоотделение і перешкоджати утворенню чорних крапок.

Тінізації. Після очищення пінкою / гелем обов'язково протріть обличчя лосьйоном або тоніком за допомогою ватного диска. Тонік звужує пори і балансує функції шкіри, надаючи їй матовість. відмінно підійде очищаючий лосьйон серії «Algomask» для проблемної шкіри з комплексом екстрактів Algopure, який буде надавати протизапальну, протиалергічну і антимікробну дію. Або використовувати натуральну квіткову воду-тонік лаванди або ромашки римської .

Зволоження. На завершення необхідно нанести спеціальний для вашого типу шкіри зволожуючий крем. Серію «Revitalizing Leine» якраз доповнює такий - Матуючий зволожуючий крем , Який не тільки оптимально зволожує і при дає матовість шкіри, але і відмінно підходить в якості основи під макіяж.

Такий комплекс процедур щодня вранці і ввечері допоможе нормалізувати роботу сальних залоз і не пересушить шкіру. В якості додаткового догляду за проблемною шкірою можна використовувати:

Звертаємо вашу увагу, що це узагальнена програма для догляду за проблемною шкірою. Для складання індивідуальної програми лікування акне необхідно звернеться до практикуючого косметолога.

Здорова шкіра - красива шкіра!