Полезные материалы

Як вивести бліх і вошей у кішок.

  1. Відео огляд засобів від бліх, кліщів і вошей у кішок.

Повний список опублікованих на сайті симптомів захворювань і способи їх лікування дивись тут.
Блохи - це кровоссальні, безкрилі паразити, майже чорного кольору. Досить-таки спритні, Повний список опублікованих на сайті симптомів захворювань і способи їх лікування дивись   тут здатні на далекі стрибки, щодо свого розміру. Паразитують на всіх тварин і людей. Але зустрічаються певні види паразитують тільки на кішках або собаках, так звані котячі або собачі блохи. У нормальної, доглянутою кішки не повинно бути цих паразитів, адже навіть одна пара бліх може швидко розплодиться, і стати причиною більш важких хвороб, не кажучи про сильні расчесам і банального роздратування і занепокоєння улюбленця. Наприклад, у кошенят або ослабленого тваринного поява бліх може викликати навіть недокрів'я.
Яйця блохи відкладають нема на тілі кішок, а на килимах, ліжку, в щілинах підлоги і т.д. Яйця не володіють клейкістю, білого кольору, схожі на крупинки солі. Хоча більший час блохи проводять на кішці, але щоб позбудеться, від них краще продезинфікувати все приміщення і постільні приналежності. Для нормального життя блохам потрібна вологість не менше 50%, з цього підстилку тваринного і постільні приналежності потрібно пропрасувати праскою. А вологість в приміщення потрібно пару днів підтримувати за допомогою нагрівальних приладів менше 50%.

Блох виводять за допомогою спеціальних хімічних препаратів або котячих нашийників, які   продаються в зоомагазинах Блох виводять за допомогою спеціальних хімічних препаратів або котячих нашийників, які продаються в зоомагазинах. нашийник, мабуть, найпростіший засіб для боротьби з паразитами, але є і мінуси в його застосуванні. У рідкісних випадках, у кішок може з'явитися подразнення на місці його розміщення. Ну і є кішки, які не в яку не згодні носити нашийник , Хоча він майже не чого не важить.
Так само можна застосовувати спеціальні шампуні. Не викликають побічних ефектів, з ними кішка практично не може отруїться так як шампунь відразу змивається водою. Популярні шампуні від бліх: Шампунь Б, Демос-Люкс, Rolf Club і Делікс.
Краплі від бліх прості у використанні, кілька крапель на спину пухнастого улюбленця і блохи біжать з тварини. Хоча всі виробники крапель гарантують їх безпеку, все ж бувають алергічні реакції і отруєння. Варто перед застосуванням мазнути ваткою трохи речовини на шкіру кішки і пару годин поспостерігати. Найвідоміші краплі від бліх: Барс, Hartz, Frontline Spot on Cat, Байєр Адвокат.

Спреї від бліх, напевно, найефективніший засіб. Просто, обробити шерсть кішки, і блохи гинуть, навіть не встигаючи втекти. Але після застосування спрею кішці не можна давати умиватися кілька годин від 2 до 4, дивлячись який спрей. Спреї протипоказані, хворим, вагітним кішкам і кошенятам. Відомі спреї: Фронтлайн, Барс, Flea & Tick, Делікс.

Але іноді буває неможливо застосовувати всі ці хімічні препарати і тоді доводиться перейти на народні кошти. Необхідно прокип'ятити всю білизну і котячу підстилку, пропрасувати праскою, як описано вище. Пропилососити все місця проживання мурки і влаштувати їй банний день з будь-яким шампунем або милом. Головне, щоб піна не потрапила в очі і вуха кішки. Потім вичесати її густим гребінцем, а виловлених бліх складати в заздалегідь приготовлену ємність з мильним розчином. Можна приготувати протиблошині розчин. Чотири столові ложки размаріна на 200 грам води. Кип'ятити півгодини. Процідити і охолоджені настоєм обтерти тварина.
Котячі воші виводяться так само як і блохи.

Ну, і нарешті, існують спеціальні нашийники від бліх та кліщів. Про них написано тут .

Відео огляд засобів від бліх, кліщів і вошей у кішок.

Перейти на головну.