Полезные материалы

Календар очікування Нового року. Зворотний відлік: 11 днів до чарівного дня | Папамамам - МІФ

  1. Календар очікування Нового року. Зворотний відлік: 11 днів до чарівного дня Катерина Ушахіна До...
  2. 21 грудня. 10 днів до Нового року
  3. 22 грудня. 9 днів до Нового року
  4. 23 грудня. 8 днів до Нового року
  5. 24 грудня. 7 днів до Нового року
  6. 25 грудня. 6 днів до Нового року
  7. 26 грудня. 5 днів до Нового року
  8. 27 грудня. 4 дня до Нового року
  9. 28 грудня. 3 дні до Нового року
  10. 29 грудня. 2 дня до Нового року
  11. 30 грудня. 1 день до Нового року
  12. 31 грудня. Ура! Самий чудовий день в році!
  13. Календар очікування Нового року. Зворотний відлік: 11 днів до чарівного дня
  14. 20 грудня. 11 днів до Нового року
  15. 21 грудня. 10 днів до Нового року
  16. 22 грудня. 9 днів до Нового року
  17. 23 грудня. 8 днів до Нового року
  18. 24 грудня. 7 днів до Нового року
  19. 25 грудня. 6 днів до Нового року
  20. 26 грудня. 5 днів до Нового року
  21. 27 грудня. 4 дня до Нового року
  22. 28 грудня. 3 дні до Нового року
  23. 29 грудня. 2 дня до Нового року
  24. 30 грудня. 1 день до Нового року
  25. 31 грудня. Ура! Самий чудовий день в році!
  26. Календар очікування Нового року. Зворотний відлік: 11 днів до чарівного дня
  27. 20 грудня. 11 днів до Нового року
  28. 21 грудня. 10 днів до Нового року
  29. 22 грудня. 9 днів до Нового року
  30. 23 грудня. 8 днів до Нового року
  31. 24 грудня. 7 днів до Нового року
  32. 25 грудня. 6 днів до Нового року
  33. 26 грудня. 5 днів до Нового року
  34. 27 грудня. 4 дня до Нового року
  35. 28 грудня. 3 дні до Нового року
  36. 29 грудня. 2 дня до Нового року
  37. 30 грудня. 1 день до Нового року
  38. 31 грудня. Ура! Самий чудовий день в році!

Календар очікування Нового року. Зворотний відлік: 11 днів до чарівного дня

Катерина Ушахіна
Катерина Ушахіна

До Нового року залишається зовсім небагато. Аромат чарівництва вже витає повсюди. Хочеться заплющити очі - і загадати найзаповітніше бажання.

Ми вирішили допомогти вам відчути наближення чудовою ночі і склали адвент-календар зі списком чарівних новорічних справ.

Отже, починаємо зворотний відлік!

20 грудня. 11 днів до Нового року

Сьогодні ми пропонуємо вам помріяти. Так-так, просто налити собі чаю і скласти список бажань на майбутній рік.

В Іспанії існує новорічний ритуал для здійснення мрій. Потрібно з'їсти 12 виноградин, поки б'ють годинник - на кожен удар по ягоді. В іспанських магазинах навіть продаються спеціальні новорічні упаковки з 12 свіжих (очищених від шкірки і кісточок) або консервованих виноградин. Зустрічати Новий рік з набитим виноградом ротом досить весело!

Наймиліший спосіб візуалізувати мрії - зробити красиву коробочку і скласти в неї маленькі симпатичні записочки зі своїми планами. Протягом року можна додавати туди бажання, а в кінці року - витягувати ці папірці і порівнювати.

Якщо ви не хочете вести щоденник, не плануєте грандіозних змін, але у вас є ряд невеликих бажань і так хочеться повірити в новорічне диво - заведіть таку коробочку. Кидайте в неї цілком конкретні бажання, нехай це буде ваш художній альбом. Ризикнемо припустити, що якщо ви заповніть коробочку невеликими бажаннями і забудете про неї на кілька років, а потім раптом знайдете і прочитаєте записочки, то з'ясуйте, що майже всі виповнилося.

21 грудня. 10 днів до Нового року

У цей день пропонуємо зробити подарунок своїми руками комусь із близьких. Той, кого ви збираєтеся порадувати, обов'язково оцінить душевний сюрприз.

Снігопад в банку

1. Знайдіть красиву банку з кришкою, що загвинчується, підберіть невелику іграшку і приготуйте для неї підставу, наприклад камінчик, пластмасовий кубик або виліплений з пластики горбок. Пластівцями снігу будуть блискітки.

2. Склейте іграшку з основою секундним клеєм, потім приклейте їх до внутрішньої сторони кришки. Дайте клею повністю висохнути.

3. Насипте в банку блискітки і налийте холодну кип'ячену або дистильовану воду. Додайте гліцерин, щоб пластівці падали повільно [близько 15 мл на 500 мл води].

4. Дуже щільно закрийте банку кришкою з приклеєною іграшкою. Переверніть банку - сніг пішов!

Переверніть банку - сніг пішов

джерело

22 грудня. 9 днів до Нового року

У цей день давайте порадуємо всіх-всіх і відправимо їм новорічні листівки. Ви можете купити і підписати готові. А можете зробити кілька своїми руками і відправити їх в святковому конверті. Немає нічого приємнішого, ніж отримувати листівки поштою :)

пряник

Зробіть листівки у вигляді паперового різдвяного пряника, прикрасьте його за допомогою блискіток, малюнків і аплікацій. Подаруйте друзям на Різдво.

пальчикові листівки

Віддруковано на заготівлі для листівки ваші долоньки і долоньки дітей і прірісуйте до відбитку смішні деталі, щоб вийшли сніговики. Миліше листівок не придумати!

Миліше листівок не придумати

23 грудня. 8 днів до Нового року

Нехай це буде дитячий день, адже саме діти, як ніхто інший, вірять в диво. Приділіть час і увагу своїм власним дітям, дітям родичів або друзів, візьміть участь у благодійній акції за участю дітей.

Грайте, веселіться, наряжайтесь в карнавальні костюми, влаштовуйте незвичайні досліди. Наприклад, ось такий.

Сніжинка з солі

Використовуйте науку для новорічних чудес: створіть сніжинку зі звичайної кухонної солі. Щоб виростити кристали, знадобиться сіль, вода і синельної дріт (ворсиста). З трьох шматочків дроту (довжиною 5-7 см кожен) зробіть сніжинку, зв'язавши їх ниткою (нитку потрібно залишити достовірніше, щоб закріпити сніжинку в банку).

Спершу приготуйте насичений розчин солі: в склянці з гарячою водою ретельно розмішайте сіль. Потім процідіть осад через марлю, перелив розчин в іншу склянку. У соляний розчин опустіть сніжинку, закріпивши її так, щоб вона вся була під водою. А тепер чекайте: скоро сніжинка обросте соляним «снігом». Зверніть увагу дитини, що для зростання рівних кристалів потрібен спокій, так що краще не трясти і не рухати банку зі сніжинкою.

24 грудня. 7 днів до Нового року

У цей день пропонуємо вам самим стати дітьми. Час пустувати! Катайтеся з гірок, грайте в сніжки, ліпіть сніговиків. Словом, не відмовляйте собі в тому, що не прийнято робити дорослим :)

ліпимо сніговиків

Сніговики бувають дуже великі і дуже маленькі. За містом можна спорудити справжнього снігового велетня! Або навпаки, зліпити малюка, який буде жити за вікном або оселиться у вас в морозилці. З сніжок легко зробити багато маленьких снеговичков, кольорові стаканчики будуть їм в самий раз замість капелюхів.

25 грудня. 6 днів до Нового року

Пора-пора пакувати подарунки! Найкраще викроїти час і самим зробити красиву упаковку.

Вам знадобляться папір, паперові трафарети і фломастери або фарби.

Вам знадобляться папір, паперові трафарети і фломастери або фарби

Потрібно вирізати чотири квадрати з фігурками по червоним пунктирних лініях. Тепер акуратно виріжте з них заштриховані частини. Вийшли трафарети.

Покладіть один трафарет на великий аркуш паперу. Зафарбуйте вирізане місце фарбою (можна працювати пензликом або губкою) або фломастерами. Підніміть трафарет: на нижньому аркуші вийшла картинка. Повторіть малюнок поруч з першим. Продовжуйте до тих пір, поки не покриєте малюнками весь лист. Тепер у вас є гарна папір для подарунків!

джерело

І ще кілька ідей для упаковки подарунків

- За допомогою нехитрих штампів на папір можна нанести візерунок в горошок. Дрібні горошки можна зробити ватною паличкою або ластиком на кінці олівця.

- За допомогою пробки від пляшки можна зробити кружечки побільше. А найбільші гуртки вийдуть, якщо в якості штампа використовувати розрізану навпіл картоплину.

- Відбиток в формі колечка можна зробити одноразовим стаканчиком, втулкою від туалетного паперу або будь круглою пластиковою кришкою.

- Подарунок, загорнутий в папір, можна прикрасити будь-яким предметом - ялинової гілочкою, листочками, шишкою, а також квіткою, помпоном або іграшкою.

26 грудня. 5 днів до Нового року

Викидаємо непотрібні речі і позбавляємося від мотлоху.

Після року - геть. Якщо предметом не користувалися більше року - швидше за все, він не стане в нагоді і в майбутньому. Китайські кухонне приладдя на зразок роздільник жовтка і білка, постільна білизна, привезене бабусею з історичної батьківщини 40 років тому, іграшки, які дитина переріс і закинув ... Чи справді варто зберігати речі, які не приносять користі? Ледве.

Принцип «Погляд з боку». Хороший спосіб розібрати речі на ті, які дійсно потрібні, і ті, чий час вирушити додому пробив, - запросити когось незалежного, друга або подругу - людини, якого не будуть пов'язувати сентиментальні або романтичні спогади ні з одним з предметів в квартирі. Така людина буде тверезо дивитися на процес розбору мотлоху і дасть добру пораду. А закінчити вечір можна глінтвейном :)

27 грудня. 4 дня до Нового року

Час наповнити будинок новорічними ароматами і смаками. Зваріть глінтвейн, напечіть імбирного печива або просто наешьтесь мандаринок до відвалу і випийте гарячого шоколаду.

Класичний рецепт імбирного печива

Вам знадобиться: • борошно пшеничне 200 г • харчова сода 1,5 ч. Л. (Або 1 пакетик розпушувача для тіста) • яйце 1 шт. • імбир мелений 2 ч. Л. • гвоздика мелена ½ ч. Л. • кориця і кардамон мелені по 1 ч. Л. • мед рідкий або будь-який сироп 3 ч. Л. • вершкове масло 100 г • цукор 100 г кондитерські прикраси: цукрова глазур, шоколад, помадка або марципан, різнокольорові цукрові кульки, цукрова пудра фігурні формочки для вирізання печива

джерело

1. Спеції подрібнити в кавомолці, додати до них соду або розпушувач, борошно.

2. В іншому посуді міксером змішати цукор і вершкове масло до білої пишної маси. Додати яйця і мед (або сироп).

3. Всипати в збиту суміш спеції, борошно і розпушувач. Тісто вимісити вручну, загорнути в плівку і поставити в холодильник.

4. Розкачати відпочиле тісто на присипаної борошном поверхні. Товщина розкочування - менше 0,5 см. Вирізати фігурки; перенести їх на змащений жиром деко краще за допомогою лопатки.

5. Прикрашати печиво можна до або після випікання, в залежності від рецептури тих кондитерських прикрас, які ви придбали.

6. Печиво випікати 5-7 хвилин в розігрітій до 200-220 градусів духовці. Куточки печива повинні стати інтенсивного коричневого кольору.

7. Повністю охолодити готове печиво на кулінарній кальці або на рушник.

8. Готове печиво прикрашайте всією сім'єю.

28 грудня. 3 дні до Нового року

Підводимо підсумки року. Складаємо список найважливіших подій року, що минає і ностальгуємо.

  • Саме радісний спогад
  • Найбільше досягнення за минулий рік
  • Найсмішніше подія
  • Найскладніше завдання
  • Найцікавіше відкриття
  • книга року
  • фільм року
  • Пісня року і т. Д.

Д

джерело

29 грудня. 2 дня до Нового року

Робимо паузу. Відпочиваємо. П'ємо какао, їмо мандарини, дивимося улюблене кіно, ходимо по магазинах. Загалом, цей день присвячуємо себе, і робимо те, що подобається саме вам.

30 грудня. 1 день до Нового року

Пишемо «Лист наступного року» і складаємо список цілей.

Спеціальні онлайн-сервіси дозволяють відправити лист в певну дату, хоч через рік, хоч через 10 років. Напишіть листа в 31 грудня наступного року, щоб через рік звіритися з собою торішнім і порівняти ставлення до бажань. Може, якісь з них стали неактуальні, а якісь справдилися химерним і непередбачуваним чином?

Може, якісь з них стали неактуальні, а якісь справдилися химерним і непередбачуваним чином

Кілька важливих правил для тих, хто дає собі новорічні обіцянки

1. Уникайте частки «не», формулюючи бажання: не їсти солодкого, не пити алкоголь, не палити, не витрачати купу часу на соцмережі. За кожним нашим бажанням з часткою «не» є обмеження, яке підшкірно так і хочеться порушити. Мислите в позитивному ключі - обіцяйте собі не заборони, а дозвіл. Є більше фруктів, навчитися пекти корисні солодощі замість категоричного заперечення солодощів. Купити електронну сигарету без нікотину в якості альтернативи, скоротити кількість сигарет - це кращі мотиватори, ніж в черговий раз заборонити собі палити.

2. Формулюйте чітко, що саме ви хочете. Чим ясніше і детальніше ви уявляєте свою мету, тим простіше вам йти до неї. Наприклад, бажання «я хочу стати красивіше» - відмінне, але що для цього потрібно? Якщо ви хочете схуднути, подумайте, скільки кілограмів ви бажаєте скинути. Конкретизуйте мрії: «Я стану вести здоровий спосіб життя» - «Я буду їсти свіжий фрукт або овоч кожен день і гуляти по 20 хвилин»; «Я займуся спортом» - «Я почну з пари занять в басейні».

Конкретизуйте мрії: «Я стану вести здоровий спосіб життя» - «Я буду їсти свіжий фрукт або овоч кожен день і гуляти по 20 хвилин»;  «Я займуся спортом» - «Я почну з пари занять в басейні»

3. Не давайте себе занадто багато обіцянок. Якщо ви запланували радикально змінити життя і склали список з 30 пунктів, до яких потрібно йти ударними темпами, то великий ризик не завершити жодного завдання. Розставляйте пріоритети, вибирайте тільки те, що дійсно важливо. Пам'ятайте про закон Парето: «20% зусиль дають 80% результату, а інші 80% зусиль - лише 20% результату». Зосередьтеся на головному, проаналізуйте свої бажання. Чи дійсно вам так потрібно витрачати сили, час і гроші на вивчення хінді? Може, вам просто треба нарешті з'їздити до Індії і закрити цей гештальт? Виберіть не більше п'яти цілей, а краще дві-три.

31 грудня. Ура! Самий чудовий день в році!

Посміхаємося, обіймаємось і весело зустрічаємо Новий рік!

джерело

За матеріалами книг «Книга Нового року і Різдва» , «Книга Нового року і Різдва. Наші дні" , «Занімалкі. зима » , «Паперовий Новий рік» , «У цьому році я ...» і «Чудовий час: зима» .

Обкладинка поста звідси.

Календар очікування Нового року. Зворотний відлік: 11 днів до чарівного дня

Катерина Ушахіна
Катерина Ушахіна

До Нового року залишається зовсім небагато. Аромат чарівництва вже витає повсюди. Хочеться заплющити очі - і загадати найзаповітніше бажання.

Ми вирішили допомогти вам відчути наближення чудовою ночі і склали адвент-календар зі списком чарівних новорічних справ.

Отже, починаємо зворотний відлік!

20 грудня. 11 днів до Нового року

Сьогодні ми пропонуємо вам помріяти. Так-так, просто налити собі чаю і скласти список бажань на майбутній рік.

В Іспанії існує новорічний ритуал для здійснення мрій. Потрібно з'їсти 12 виноградин, поки б'ють годинник - на кожен удар по ягоді. В іспанських магазинах навіть продаються спеціальні новорічні упаковки з 12 свіжих (очищених від шкірки і кісточок) або консервованих виноградин. Зустрічати Новий рік з набитим виноградом ротом досить весело!

Наймиліший спосіб візуалізувати мрії - зробити красиву коробочку і скласти в неї маленькі симпатичні записочки зі своїми планами. Протягом року можна додавати туди бажання, а в кінці року - витягувати ці папірці і порівнювати.

Якщо ви не хочете вести щоденник, не плануєте грандіозних змін, але у вас є ряд невеликих бажань і так хочеться повірити в новорічне диво - заведіть таку коробочку. Кидайте в неї цілком конкретні бажання, нехай це буде ваш художній альбом. Ризикнемо припустити, що якщо ви заповніть коробочку невеликими бажаннями і забудете про неї на кілька років, а потім раптом знайдете і прочитаєте записочки, то з'ясуйте, що майже всі виповнилося.

21 грудня. 10 днів до Нового року

У цей день пропонуємо зробити подарунок своїми руками комусь із близьких. Той, кого ви збираєтеся порадувати, обов'язково оцінить душевний сюрприз.

Снігопад в банку

1. Знайдіть красиву банку з кришкою, що загвинчується, підберіть невелику іграшку і приготуйте для неї підставу, наприклад камінчик, пластмасовий кубик або виліплений з пластики горбок. Пластівцями снігу будуть блискітки.

2. Склейте іграшку з основою секундним клеєм, потім приклейте їх до внутрішньої сторони кришки. Дайте клею повністю висохнути.

3. Насипте в банку блискітки і налийте холодну кип'ячену або дистильовану воду. Додайте гліцерин, щоб пластівці падали повільно [близько 15 мл на 500 мл води].

4. Дуже щільно закрийте банку кришкою з приклеєною іграшкою. Переверніть банку - сніг пішов!

Переверніть банку - сніг пішов

джерело

22 грудня. 9 днів до Нового року

У цей день давайте порадуємо всіх-всіх і відправимо їм новорічні листівки. Ви можете купити і підписати готові. А можете зробити кілька своїми руками і відправити їх в святковому конверті. Немає нічого приємнішого, ніж отримувати листівки поштою :)

пряник

Зробіть листівки у вигляді паперового різдвяного пряника, прикрасьте його за допомогою блискіток, малюнків і аплікацій. Подаруйте друзям на Різдво.

пальчикові листівки

Віддруковано на заготівлі для листівки ваші долоньки і долоньки дітей і прірісуйте до відбитку смішні деталі, щоб вийшли сніговики. Миліше листівок не придумати!

Миліше листівок не придумати

23 грудня. 8 днів до Нового року

Нехай це буде дитячий день, адже саме діти, як ніхто інший, вірять в диво. Приділіть час і увагу своїм власним дітям, дітям родичів або друзів, візьміть участь у благодійній акції за участю дітей.

Грайте, веселіться, наряжайтесь в карнавальні костюми, влаштовуйте незвичайні досліди. Наприклад, ось такий.

Сніжинка з солі

Використовуйте науку для новорічних чудес: створіть сніжинку зі звичайної кухонної солі. Щоб виростити кристали, знадобиться сіль, вода і синельної дріт (ворсиста). З трьох шматочків дроту (довжиною 5-7 см кожен) зробіть сніжинку, зв'язавши їх ниткою (нитку потрібно залишити достовірніше, щоб закріпити сніжинку в банку).

Спершу приготуйте насичений розчин солі: в склянці з гарячою водою ретельно розмішайте сіль. Потім процідіть осад через марлю, перелив розчин в іншу склянку. У соляний розчин опустіть сніжинку, закріпивши її так, щоб вона вся була під водою. А тепер чекайте: скоро сніжинка обросте соляним «снігом». Зверніть увагу дитини, що для зростання рівних кристалів потрібен спокій, так що краще не трясти і не рухати банку зі сніжинкою.

24 грудня. 7 днів до Нового року

У цей день пропонуємо вам самим стати дітьми. Час пустувати! Катайтеся з гірок, грайте в сніжки, ліпіть сніговиків. Словом, не відмовляйте собі в тому, що не прийнято робити дорослим :)

ліпимо сніговиків

Сніговики бувають дуже великі і дуже маленькі. За містом можна спорудити справжнього снігового велетня! Або навпаки, зліпити малюка, який буде жити за вікном або оселиться у вас в морозилці. З сніжок легко зробити багато маленьких снеговичков, кольорові стаканчики будуть їм в самий раз замість капелюхів.

25 грудня. 6 днів до Нового року

Пора-пора пакувати подарунки! Найкраще викроїти час і самим зробити красиву упаковку.

Вам знадобляться папір, паперові трафарети і фломастери або фарби.

Вам знадобляться папір, паперові трафарети і фломастери або фарби

Потрібно вирізати чотири квадрати з фігурками по червоним пунктирних лініях. Тепер акуратно виріжте з них заштриховані частини. Вийшли трафарети.

Покладіть один трафарет на великий аркуш паперу. Зафарбуйте вирізане місце фарбою (можна працювати пензликом або губкою) або фломастерами. Підніміть трафарет: на нижньому аркуші вийшла картинка. Повторіть малюнок поруч з першим. Продовжуйте до тих пір, поки не покриєте малюнками весь лист. Тепер у вас є гарна папір для подарунків!

джерело

І ще кілька ідей для упаковки подарунків

- За допомогою нехитрих штампів на папір можна нанести візерунок в горошок. Дрібні горошки можна зробити ватною паличкою або ластиком на кінці олівця.

- За допомогою пробки від пляшки можна зробити кружечки побільше. А найбільші гуртки вийдуть, якщо в якості штампа використовувати розрізану навпіл картоплину.

- Відбиток в формі колечка можна зробити одноразовим стаканчиком, втулкою від туалетного паперу або будь круглою пластиковою кришкою.

- Подарунок, загорнутий в папір, можна прикрасити будь-яким предметом - ялинової гілочкою, листочками, шишкою, а також квіткою, помпоном або іграшкою.

26 грудня. 5 днів до Нового року

Викидаємо непотрібні речі і позбавляємося від мотлоху.

Після року - геть. Якщо предметом не користувалися більше року - швидше за все, він не стане в нагоді і в майбутньому. Китайські кухонне приладдя на зразок роздільник жовтка і білка, постільна білизна, привезене бабусею з історичної батьківщини 40 років тому, іграшки, які дитина переріс і закинув ... Чи справді варто зберігати речі, які не приносять користі? Ледве.

Принцип «Погляд з боку». Хороший спосіб розібрати речі на ті, які дійсно потрібні, і ті, чий час вирушити додому пробив, - запросити когось незалежного, друга або подругу - людини, якого не будуть пов'язувати сентиментальні або романтичні спогади ні з одним з предметів в квартирі. Така людина буде тверезо дивитися на процес розбору мотлоху і дасть добру пораду. А закінчити вечір можна глінтвейном :)

27 грудня. 4 дня до Нового року

Час наповнити будинок новорічними ароматами і смаками. Зваріть глінтвейн, напечіть імбирного печива або просто наешьтесь мандаринок до відвалу і випийте гарячого шоколаду.

Класичний рецепт імбирного печива

Вам знадобиться: • борошно пшеничне 200 г • харчова сода 1,5 ч. Л. (Або 1 пакетик розпушувача для тіста) • яйце 1 шт. • імбир мелений 2 ч. Л. • гвоздика мелена ½ ч. Л. • кориця і кардамон мелені по 1 ч. Л. • мед рідкий або будь-який сироп 3 ч. Л. • вершкове масло 100 г • цукор 100 г кондитерські прикраси: цукрова глазур, шоколад, помадка або марципан, різнокольорові цукрові кульки, цукрова пудра фігурні формочки для вирізання печива

джерело

1. Спеції подрібнити в кавомолці, додати до них соду або розпушувач, борошно.

2. В іншому посуді міксером змішати цукор і вершкове масло до білої пишної маси. Додати яйця і мед (або сироп).

3. Всипати в збиту суміш спеції, борошно і розпушувач. Тісто вимісити вручну, загорнути в плівку і поставити в холодильник.

4. Розкачати відпочиле тісто на присипаної борошном поверхні. Товщина розкочування - менше 0,5 см. Вирізати фігурки; перенести їх на змащений жиром деко краще за допомогою лопатки.

5. Прикрашати печиво можна до або після випікання, в залежності від рецептури тих кондитерських прикрас, які ви придбали.

6. Печиво випікати 5-7 хвилин в розігрітій до 200-220 градусів духовці. Куточки печива повинні стати інтенсивного коричневого кольору.

7. Повністю охолодити готове печиво на кулінарній кальці або на рушник.

8. Готове печиво прикрашайте всією сім'єю.

28 грудня. 3 дні до Нового року

Підводимо підсумки року. Складаємо список найважливіших подій року, що минає і ностальгуємо.

  • Саме радісний спогад
  • Найбільше досягнення за минулий рік
  • Найсмішніше подія
  • Найскладніше завдання
  • Найцікавіше відкриття
  • книга року
  • фільм року
  • Пісня року і т. Д.

Д

джерело

29 грудня. 2 дня до Нового року

Робимо паузу. Відпочиваємо. П'ємо какао, їмо мандарини, дивимося улюблене кіно, ходимо по магазинах. Загалом, цей день присвячуємо себе, і робимо те, що подобається саме вам.

30 грудня. 1 день до Нового року

Пишемо «Лист наступного року» і складаємо список цілей.

Спеціальні онлайн-сервіси дозволяють відправити лист в певну дату, хоч через рік, хоч через 10 років. Напишіть листа в 31 грудня наступного року, щоб через рік звіритися з собою торішнім і порівняти ставлення до бажань. Може, якісь з них стали неактуальні, а якісь справдилися химерним і непередбачуваним чином?

Може, якісь з них стали неактуальні, а якісь справдилися химерним і непередбачуваним чином

Кілька важливих правил для тих, хто дає собі новорічні обіцянки

1. Уникайте частки «не», формулюючи бажання: не їсти солодкого, не пити алкоголь, не палити, не витрачати купу часу на соцмережі. За кожним нашим бажанням з часткою «не» є обмеження, яке підшкірно так і хочеться порушити. Мислите в позитивному ключі - обіцяйте собі не заборони, а дозвіл. Є більше фруктів, навчитися пекти корисні солодощі замість категоричного заперечення солодощів. Купити електронну сигарету без нікотину в якості альтернативи, скоротити кількість сигарет - це кращі мотиватори, ніж в черговий раз заборонити собі палити.

2. Формулюйте чітко, що саме ви хочете. Чим ясніше і детальніше ви уявляєте свою мету, тим простіше вам йти до неї. Наприклад, бажання «я хочу стати красивіше» - відмінне, але що для цього потрібно? Якщо ви хочете схуднути, подумайте, скільки кілограмів ви бажаєте скинути. Конкретизуйте мрії: «Я стану вести здоровий спосіб життя» - «Я буду їсти свіжий фрукт або овоч кожен день і гуляти по 20 хвилин»; «Я займуся спортом» - «Я почну з пари занять в басейні».

Конкретизуйте мрії: «Я стану вести здоровий спосіб життя» - «Я буду їсти свіжий фрукт або овоч кожен день і гуляти по 20 хвилин»;  «Я займуся спортом» - «Я почну з пари занять в басейні»

3. Не давайте себе занадто багато обіцянок. Якщо ви запланували радикально змінити життя і склали список з 30 пунктів, до яких потрібно йти ударними темпами, то великий ризик не завершити жодного завдання. Розставляйте пріоритети, вибирайте тільки те, що дійсно важливо. Пам'ятайте про закон Парето: «20% зусиль дають 80% результату, а інші 80% зусиль - лише 20% результату». Зосередьтеся на головному, проаналізуйте свої бажання. Чи дійсно вам так потрібно витрачати сили, час і гроші на вивчення хінді? Може, вам просто треба нарешті з'їздити до Індії і закрити цей гештальт? Виберіть не більше п'яти цілей, а краще дві-три.

31 грудня. Ура! Самий чудовий день в році!

Посміхаємося, обіймаємось і весело зустрічаємо Новий рік!

джерело

За матеріалами книг «Книга Нового року і Різдва» , «Книга Нового року і Різдва. Наші дні" , «Занімалкі. зима » , «Паперовий Новий рік» , «У цьому році я ...» і «Чудовий час: зима» .

Обкладинка поста звідси.

Календар очікування Нового року. Зворотний відлік: 11 днів до чарівного дня

Катерина Ушахіна
Катерина Ушахіна

До Нового року залишається зовсім небагато. Аромат чарівництва вже витає повсюди. Хочеться заплющити очі - і загадати найзаповітніше бажання.

Ми вирішили допомогти вам відчути наближення чудовою ночі і склали адвент-календар зі списком чарівних новорічних справ.

Отже, починаємо зворотний відлік!

20 грудня. 11 днів до Нового року

Сьогодні ми пропонуємо вам помріяти. Так-так, просто налити собі чаю і скласти список бажань на майбутній рік.

В Іспанії існує новорічний ритуал для здійснення мрій. Потрібно з'їсти 12 виноградин, поки б'ють годинник - на кожен удар по ягоді. В іспанських магазинах навіть продаються спеціальні новорічні упаковки з 12 свіжих (очищених від шкірки і кісточок) або консервованих виноградин. Зустрічати Новий рік з набитим виноградом ротом досить весело!

Наймиліший спосіб візуалізувати мрії - зробити красиву коробочку і скласти в неї маленькі симпатичні записочки зі своїми планами. Протягом року можна додавати туди бажання, а в кінці року - витягувати ці папірці і порівнювати.

Якщо ви не хочете вести щоденник, не плануєте грандіозних змін, але у вас є ряд невеликих бажань і так хочеться повірити в новорічне диво - заведіть таку коробочку. Кидайте в неї цілком конкретні бажання, нехай це буде ваш художній альбом. Ризикнемо припустити, що якщо ви заповніть коробочку невеликими бажаннями і забудете про неї на кілька років, а потім раптом знайдете і прочитаєте записочки, то з'ясуйте, що майже всі виповнилося.

21 грудня. 10 днів до Нового року

У цей день пропонуємо зробити подарунок своїми руками комусь із близьких. Той, кого ви збираєтеся порадувати, обов'язково оцінить душевний сюрприз.

Снігопад в банку

1. Знайдіть красиву банку з кришкою, що загвинчується, підберіть невелику іграшку і приготуйте для неї підставу, наприклад камінчик, пластмасовий кубик або виліплений з пластики горбок. Пластівцями снігу будуть блискітки.

2. Склейте іграшку з основою секундним клеєм, потім приклейте їх до внутрішньої сторони кришки. Дайте клею повністю висохнути.

3. Насипте в банку блискітки і налийте холодну кип'ячену або дистильовану воду. Додайте гліцерин, щоб пластівці падали повільно [близько 15 мл на 500 мл води].

4. Дуже щільно закрийте банку кришкою з приклеєною іграшкою. Переверніть банку - сніг пішов!

Переверніть банку - сніг пішов

джерело

22 грудня. 9 днів до Нового року

У цей день давайте порадуємо всіх-всіх і відправимо їм новорічні листівки. Ви можете купити і підписати готові. А можете зробити кілька своїми руками і відправити їх в святковому конверті. Немає нічого приємнішого, ніж отримувати листівки поштою :)

пряник

Зробіть листівки у вигляді паперового різдвяного пряника, прикрасьте його за допомогою блискіток, малюнків і аплікацій. Подаруйте друзям на Різдво.

пальчикові листівки

Віддруковано на заготівлі для листівки ваші долоньки і долоньки дітей і прірісуйте до відбитку смішні деталі, щоб вийшли сніговики. Миліше листівок не придумати!

Миліше листівок не придумати

23 грудня. 8 днів до Нового року

Нехай це буде дитячий день, адже саме діти, як ніхто інший, вірять в диво. Приділіть час і увагу своїм власним дітям, дітям родичів або друзів, візьміть участь у благодійній акції за участю дітей.

Грайте, веселіться, наряжайтесь в карнавальні костюми, влаштовуйте незвичайні досліди. Наприклад, ось такий.

Сніжинка з солі

Використовуйте науку для новорічних чудес: створіть сніжинку зі звичайної кухонної солі. Щоб виростити кристали, знадобиться сіль, вода і синельної дріт (ворсиста). З трьох шматочків дроту (довжиною 5-7 см кожен) зробіть сніжинку, зв'язавши їх ниткою (нитку потрібно залишити достовірніше, щоб закріпити сніжинку в банку).

Спершу приготуйте насичений розчин солі: в склянці з гарячою водою ретельно розмішайте сіль. Потім процідіть осад через марлю, перелив розчин в іншу склянку. У соляний розчин опустіть сніжинку, закріпивши її так, щоб вона вся була під водою. А тепер чекайте: скоро сніжинка обросте соляним «снігом». Зверніть увагу дитини, що для зростання рівних кристалів потрібен спокій, так що краще не трясти і не рухати банку зі сніжинкою.

24 грудня. 7 днів до Нового року

У цей день пропонуємо вам самим стати дітьми. Час пустувати! Катайтеся з гірок, грайте в сніжки, ліпіть сніговиків. Словом, не відмовляйте собі в тому, що не прийнято робити дорослим :)

ліпимо сніговиків

Сніговики бувають дуже великі і дуже маленькі. За містом можна спорудити справжнього снігового велетня! Або навпаки, зліпити малюка, який буде жити за вікном або оселиться у вас в морозилці. З сніжок легко зробити багато маленьких снеговичков, кольорові стаканчики будуть їм в самий раз замість капелюхів.

25 грудня. 6 днів до Нового року

Пора-пора пакувати подарунки! Найкраще викроїти час і самим зробити красиву упаковку.

Вам знадобляться папір, паперові трафарети і фломастери або фарби.

Вам знадобляться папір, паперові трафарети і фломастери або фарби

Потрібно вирізати чотири квадрати з фігурками по червоним пунктирних лініях. Тепер акуратно виріжте з них заштриховані частини. Вийшли трафарети.

Покладіть один трафарет на великий аркуш паперу. Зафарбуйте вирізане місце фарбою (можна працювати пензликом або губкою) або фломастерами. Підніміть трафарет: на нижньому аркуші вийшла картинка. Повторіть малюнок поруч з першим. Продовжуйте до тих пір, поки не покриєте малюнками весь лист. Тепер у вас є гарна папір для подарунків!

джерело

І ще кілька ідей для упаковки подарунків

- За допомогою нехитрих штампів на папір можна нанести візерунок в горошок. Дрібні горошки можна зробити ватною паличкою або ластиком на кінці олівця.

- За допомогою пробки від пляшки можна зробити кружечки побільше. А найбільші гуртки вийдуть, якщо в якості штампа використовувати розрізану навпіл картоплину.

- Відбиток в формі колечка можна зробити одноразовим стаканчиком, втулкою від туалетного паперу або будь круглою пластиковою кришкою.

- Подарунок, загорнутий в папір, можна прикрасити будь-яким предметом - ялинової гілочкою, листочками, шишкою, а також квіткою, помпоном або іграшкою.

26 грудня. 5 днів до Нового року

Викидаємо непотрібні речі і позбавляємося від мотлоху.

Після року - геть. Якщо предметом не користувалися більше року - швидше за все, він не стане в нагоді і в майбутньому. Китайські кухонне приладдя на зразок роздільник жовтка і білка, постільна білизна, привезене бабусею з історичної батьківщини 40 років тому, іграшки, які дитина переріс і закинув ... Чи справді варто зберігати речі, які не приносять користі? Ледве.

Принцип «Погляд з боку». Хороший спосіб розібрати речі на ті, які дійсно потрібні, і ті, чий час вирушити додому пробив, - запросити когось незалежного, друга або подругу - людини, якого не будуть пов'язувати сентиментальні або романтичні спогади ні з одним з предметів в квартирі. Така людина буде тверезо дивитися на процес розбору мотлоху і дасть добру пораду. А закінчити вечір можна глінтвейном :)

27 грудня. 4 дня до Нового року

Час наповнити будинок новорічними ароматами і смаками. Зваріть глінтвейн, напечіть імбирного печива або просто наешьтесь мандаринок до відвалу і випийте гарячого шоколаду.

Класичний рецепт імбирного печива

Вам знадобиться: • борошно пшеничне 200 г • харчова сода 1,5 ч. Л. (Або 1 пакетик розпушувача для тіста) • яйце 1 шт. • імбир мелений 2 ч. Л. • гвоздика мелена ½ ч. Л. • кориця і кардамон мелені по 1 ч. Л. • мед рідкий або будь-який сироп 3 ч. Л. • вершкове масло 100 г • цукор 100 г кондитерські прикраси: цукрова глазур, шоколад, помадка або марципан, різнокольорові цукрові кульки, цукрова пудра фігурні формочки для вирізання печива

джерело

1. Спеції подрібнити в кавомолці, додати до них соду або розпушувач, борошно.

2. В іншому посуді міксером змішати цукор і вершкове масло до білої пишної маси. Додати яйця і мед (або сироп).

3. Всипати в збиту суміш спеції, борошно і розпушувач. Тісто вимісити вручну, загорнути в плівку і поставити в холодильник.

4. Розкачати відпочиле тісто на присипаної борошном поверхні. Товщина розкочування - менше 0,5 см. Вирізати фігурки; перенести їх на змащений жиром деко краще за допомогою лопатки.

5. Прикрашати печиво можна до або після випікання, в залежності від рецептури тих кондитерських прикрас, які ви придбали.

6. Печиво випікати 5-7 хвилин в розігрітій до 200-220 градусів духовці. Куточки печива повинні стати інтенсивного коричневого кольору.

7. Повністю охолодити готове печиво на кулінарній кальці або на рушник.

8. Готове печиво прикрашайте всією сім'єю.

28 грудня. 3 дні до Нового року

Підводимо підсумки року. Складаємо список найважливіших подій року, що минає і ностальгуємо.

  • Саме радісний спогад
  • Найбільше досягнення за минулий рік
  • Найсмішніше подія
  • Найскладніше завдання
  • Найцікавіше відкриття
  • книга року
  • фільм року
  • Пісня року і т. Д.

Д

джерело

29 грудня. 2 дня до Нового року

Робимо паузу. Відпочиваємо. П'ємо какао, їмо мандарини, дивимося улюблене кіно, ходимо по магазинах. Загалом, цей день присвячуємо себе, і робимо те, що подобається саме вам.

30 грудня. 1 день до Нового року

Пишемо «Лист наступного року» і складаємо список цілей.

Спеціальні онлайн-сервіси дозволяють відправити лист в певну дату, хоч через рік, хоч через 10 років. Напишіть листа в 31 грудня наступного року, щоб через рік звіритися з собою торішнім і порівняти ставлення до бажань. Може, якісь з них стали неактуальні, а якісь справдилися химерним і непередбачуваним чином?

Може, якісь з них стали неактуальні, а якісь справдилися химерним і непередбачуваним чином

Кілька важливих правил для тих, хто дає собі новорічні обіцянки

1. Уникайте частки «не», формулюючи бажання: не їсти солодкого, не пити алкоголь, не палити, не витрачати купу часу на соцмережі. За кожним нашим бажанням з часткою «не» є обмеження, яке підшкірно так і хочеться порушити. Мислите в позитивному ключі - обіцяйте собі не заборони, а дозвіл. Є більше фруктів, навчитися пекти корисні солодощі замість категоричного заперечення солодощів. Купити електронну сигарету без нікотину в якості альтернативи, скоротити кількість сигарет - це кращі мотиватори, ніж в черговий раз заборонити собі палити.

2. Формулюйте чітко, що саме ви хочете. Чим ясніше і детальніше ви уявляєте свою мету, тим простіше вам йти до неї. Наприклад, бажання «я хочу стати красивіше» - відмінне, але що для цього потрібно? Якщо ви хочете схуднути, подумайте, скільки кілограмів ви бажаєте скинути. Конкретизуйте мрії: «Я стану вести здоровий спосіб життя» - «Я буду їсти свіжий фрукт або овоч кожен день і гуляти по 20 хвилин»; «Я займуся спортом» - «Я почну з пари занять в басейні».

Конкретизуйте мрії: «Я стану вести здоровий спосіб життя» - «Я буду їсти свіжий фрукт або овоч кожен день і гуляти по 20 хвилин»;  «Я займуся спортом» - «Я почну з пари занять в басейні»

3. Не давайте себе занадто багато обіцянок. Якщо ви запланували радикально змінити життя і склали список з 30 пунктів, до яких потрібно йти ударними темпами, то великий ризик не завершити жодного завдання. Розставляйте пріоритети, вибирайте тільки те, що дійсно важливо. Пам'ятайте про закон Парето: «20% зусиль дають 80% результату, а інші 80% зусиль - лише 20% результату». Зосередьтеся на головному, проаналізуйте свої бажання. Чи дійсно вам так потрібно витрачати сили, час і гроші на вивчення хінді? Може, вам просто треба нарешті з'їздити до Індії і закрити цей гештальт? Виберіть не більше п'яти цілей, а краще дві-три.

31 грудня. Ура! Самий чудовий день в році!

Посміхаємося, обіймаємось і весело зустрічаємо Новий рік!

джерело

За матеріалами книг «Книга Нового року і Різдва» , «Книга Нового року і Різдва. Наші дні" , «Занімалкі. зима » , «Паперовий Новий рік» , «У цьому році я ...» і «Чудовий час: зима» .

Обкладинка поста звідси.

Чи справді варто зберігати речі, які не приносять користі?
Може, якісь з них стали неактуальні, а якісь справдилися химерним і непередбачуваним чином?
Наприклад, бажання «я хочу стати красивіше» - відмінне, але що для цього потрібно?
Чи дійсно вам так потрібно витрачати сили, час і гроші на вивчення хінді?
Може, вам просто треба нарешті з'їздити до Індії і закрити цей гештальт?
Чи справді варто зберігати речі, які не приносять користі?
Може, якісь з них стали неактуальні, а якісь справдилися химерним і непередбачуваним чином?
Наприклад, бажання «я хочу стати красивіше» - відмінне, але що для цього потрібно?
Чи дійсно вам так потрібно витрачати сили, час і гроші на вивчення хінді?
Може, вам просто треба нарешті з'їздити до Індії і закрити цей гештальт?