Полезные материалы

Як перемогти жирний блиск шкіри

Жир і блиск! Лискуче від надлишків шкірного сала обличчя заважає нам виглядати привабливо в спекотний літній день. Пудри і тональні креми перетворюють особу в «глиняну маску», геть забиваючи пори. Як швидко і якісно вирішити проблему? Жир і блиск

Як перемогти жирний блиск шкіри

1. Якщо необхідні термінові заходи
Перед важливою зустріччю, побаченням, в моменти хвилювання прикрий жирний блиск може зіпсувати настрій кому завгодно. Допомогти може спеціальна матуюча косметика.

Легкі гелі з позначкою «matt» покликані контролювати жирний блиск протягом цілого дня. Матирующие серветки дозволяють швидко зняти зайвий лиск, не зіпсувавши макіяж. Матирующая компактна пудра дає можливість забути про блиск і надати шкірі матову гладкість. Компактні матирующие серветки - мабуть, самий універсальний і прийнятне засіб для боротьби за матовість. Кинути в сумочку або ящик столу упаковку серветок і скористатися ними при необхідності - просто і зручно. Особливо якщо ви віддаєте перевагу в спекотні дні не обтяжувати особу пудрою, тональним кремом або базою.

Як вони діють? Ефект досягається за рахунок абсорбуючих речовин (кукурудзяний або інший порошок, глина, полімерні частинки, тапиока, мікроволокна), які вбирають надлишок шкірного сала і покривають шкіру легким серпанком пудри - саме вона створює візуальний матирующий ефект.

Як перемогти жирний блиск шкіри

Крім того, ці кошти контролюють секрецію сальних залоз, плюс цілий комплекс корисних «послуг»: зволоження, захист від ультрафіолету, пилу і мікробів.

Комплексні заходи принесуть більше стійкий результат. Для проблемної шкіри варто придбати цілу лінійку матирующей косметики - гель для вмивання, матирующий тонік і зволожуючий крем з матуючим ефектом.

Але не перестарайтеся, інакше є ризик залишити шкіру без важливого компонента - шкірного сала. Адже воно не тільки псує вам настрій, але ще і створює антимікробний захист, а також допомагає стримувати випаровування вологи. Щоб не зіткнутися з проблемою зневоднення, чергуйте цю матирующую артилерію з зволожуючими засобами.

Крім того, важливо вибирати косметику відповідно до типу шкіри. Наприклад, якщо вона змішаного типу, краще скористатися засобом тільки для Т-зони.

2. Перевірено часом
У боротьбі з прикрим жирним блиском корисно вдаватися до засобів, перевіреним красунями кількох поколінь:

▪ вмиватися вранці настоєм шавлії і полину або календули, ромашки і звіробою

▪ протирати ввечері обличчя ватним тампоном, змоченим в капустяному соку

▪ робити маску з натертого огірка, змішаного зі збитим білком. Тривалість процедури 20 хвилин

Тривалість процедури 20 хвилин

Як перемогти жирний блиск шкіри

▪ наносити на обличчя і шию кашку з подрібненого листя капусти, змішаної зі збитим яєчним білком.

Про те, які послуги по догляду за проблемною шкірою вам запропонують в салоні краси, читайте тут .

3. Помилки догляду за проблемною шкірою
▪ Широко рекламовані лосьйони, тоніки і креми для проблемної шкіри допомагають утримувати особу в чистоті. Але захоплюватися ними не варто. До складу деяких препаратів входять «кінські» дози антибактеріальних хімічних речовин, які руйнують природний «мікроклімат» шкірної поверхні, від чого вона стає восприимчивее до всякої зарази.

▪ Невірно і думка про те, що шкіру потрібно протирати спиртом. Протирати, а вірніше припікати, їм можна тільки запалені ділянки, щоб прискорити їх загоєння. Якщо постійно користуватися спиртом в якості тоніка, то результати можуть виявитися жахливими: до проблем додасться пересушена і зневоднена шкіра.

▪ Помилковими можна визнати і дифірамби незвичайною цілющою силою сонячного світла. Помірне перебування на сонці, і правда, підсушує запалення. Але якщо смажитися під палючими променями цілими днями, то сальні і потові залози будуть змушені працювати в авральному режимі, тому особа може «розцвісти» сильніше.

Читайте також Чим небезпечні гримаси і видавлювання прищів

Як швидко і якісно вирішити проблему?
Як вони діють?