Полезные материалы

Як визначити місцезнаходження людини по телефону

У різних екстрених ситуаціях може знадобитися терміново дізнатися, де знаходиться людина У різних екстрених ситуаціях може знадобитися терміново дізнатися, де знаходиться людина. І навіть якщо нічого позаштатного не сталося, ті ж батьки завжди хочуть знати, де знаходиться дитина. Для цього існують спеціальні сервіси і додатки, про які ми розповімо далі.

«МТС Пошук»

Компанія МТС пропонує кілька послуг, які можуть визначити місце розташування об'єкта. Вони надаються в рамках сервісу «МТС Пошук» і допомагають вести спостереження за допомогою системи GPS і сигналу від стільникового телефону.

Сервіс, який використовує GPS, називається « навігатор ». Він призначений для відстеження переміщень транспорту і співробітників. За машинами можна стежити, якщо вони обладнані сумісними з послугою комплектами GPS / GSM і SIM-картою з тарифним пакетом «МТС Навігатор». А у співробітників повинні бути з собою мобільні телефони, підключені по одному з корпоративних тарифів МТС і з активованою послугою. Для того щоб дізнатися місце розташування потрібного об'єкта, досить скористатися звичайним браузером. Якщо користувач увійде під своїм логіном на сайт сервісу, йому буде доступна карта із зазначеним на ній транспортом.

Інша можливість стежити за абонентом називається « Дитина під наглядом ». Як випливає з назви, розроблена вона для того, що батьки могли стежити за переміщеннями свого чада. Але це не означає, що нею не можна користуватися в інших ситуаціях. Цей сервіс працює на основі визначення телефону з базових станцій, в радіусі дії яких він знаходиться. Тому особливою точністю він похвалитися не може - в центрі міста можлива помилка становить до 300 м, на околиці - до 1,5 км, а за межами населених пунктів - кілька кілометрів.

За людиною можна стежити через браузер на комп'ютері, мобільний сайт wap.poisk.mts.com.ua або за допомогою спеціального додатку для Android . Ця процедура відбувається абсолютно легально: без згоди абонента вона не активується (на його телефон приходить спеціальне SMS на яке він повинен відповісти).

«Пильні» додатка

Існує також багато сторонніх програм, які працюють на смартфонах і дозволяють дізнатися про своє або чуже місце розташування. Вони в більшості своїй працюють по GPS, а значить, в телефоні повинен бути включений відповідний модуль. Перераховувати їх все немає сенсу - їх функціональність досить схожа.

До таких, наприклад, відноситься WAY GPS трекер . Ця програма вміє не тільки відслідковувати конкретні пристрої, але й цілі групи, стежити за станом батареї на віддаленому пристрої (якщо вона сідає - з'явиться попередження, щоб не виникло помилкової тривоги), показувати, що об'єкт зайшов в небезпечну зону (вона визначається оператором на мапі ). Все це робить WAY GPS трекер відмінним вибором для групового відстеження користувачів. Ну а застосування цієї функціональності можна знайти різний, від серйозного (патрулювання вулиць), до розважального (гра в страйкбол і інші забави).

Якщо потрібно додаток простіше, то можна скористатися програмою «   GPS-стеження   » Якщо потрібно додаток простіше, то можна скористатися програмою « GPS-стеження ». Вона володіє простим інтерфейсом і докладною картою, а абоненти, за якими здійснюється спостереження, позначені аватарками, на які, в тому числі, можна встановити і їх фото. Його перевагою є гібридна система роботи - додаток визначає місце розташування власника не тільки по GPS, але і по Wi-Fi і базових станцій оператора. Це дуже корисно в тих випадках, коли GPS просто не працює, наприклад, в бетонних будівлях, під землею і в інших важкодоступних для супутникового сигналу місцях.

Кнопка тривоги Кнопка тривоги

Смартфон дозволяє не тільки дізнаватися іншим, де ви знаходитеся, але і самому розповісти про біду. Причому для цього не потрібно нікому дзвонити - досить натиснути кнопку SOS в разі небезпеки. Додатків, які додають її на головний екран, теж чимало. наприклад, Prime Alert дозволяє подати сигнал тривоги в декількох випадках: власне, натискання кнопки, сильної тряски телефону (бійка), відсутність руху заданий час (людина втратила свідомість або пов'язаний), висмикування навушників (напад).

У зазначених випадках додаток посилає SMS і електронною поштою на вказані адреси та номера з заданим текстом і координатами події. Останні визначаються як по GPS, так і з базових станцій. Додаток також може запустити гучну сирену, щоб відлякати нападників і зателефонувати на заданий номер, в тому числі екстреної служби.

Додаток також може запустити гучну сирену, щоб відлякати нападників і зателефонувати на заданий номер, в тому числі екстреної служби