Полезные материалы

Як вибрати парова праска: поради споживачеві

  1. Праски для дому та ательє - пар вам в помощь!
  2. Як підібрати підходящий парова праска для різних тканин
  3. Види покриття підошви праски
  4. Потужність - важливий параметр підбору парової праски
  5. рясний пар
  6. Як визначити праска по системі подачі пари
  7. Фірми виробників цього важливого приладу
  8. Корисні функції парової праски
  9. Купівля

Парова праска - "розумний" прилад для цінителів часу. Його застосовують в побуті, щоб на прасування йшло в рази менше часу, і в ательє - клієнти шалено задоволені ідеально випрасуваних речами, а працівників радує поєднання мінімуму зусиль і максимально можливого результату. Купуючи хороший парова праска, власник чудо-техніки уникає "радості" вручну зволожувати тканину (як це робили наші бабусі). Купивши агрегат з потужним Теном, вбудованим парогенератором і ще парою додаткових функцій, вони перетворюють обов'язки в радість, перенаправляючи складну роботу на розумну техніку.

Праски для дому та ательє - пар вам в помощь!

Побутові парові праски - "паровий удар" для складок і вм'ятин. Що це таке, і які переваги - знає кожна його власниця. Вона розповість, що для потреб невеликої сім'ї вистачає навіть агрегату невеликої потужності. І то правда - побутової апарат ідеально випрасувати повсякденний одяг, постільна білизна, скатертини, фіранки. При цьому прасування займе трохи часу і зажадає мінімальних зусиль з боку охайною господині.

Для більш масштабних завдань, які стоять перед власниками і працівниками ательє, вибирають промисловий побутової праска. Про його користь і характеристиках читайте нижче.

Про його користь і характеристиках читайте нижче

Як вибрати парова праска для ательє: зверніть увагу на агрегати з парогенератором-бойлером, який встановлюється додатково. Зовні він виглядає як компактна парова станція, куди, крім праски, включається ще компактний бойлер, а іноді - навіть окремо встановлена ​​дошка для прасування. З таким приладом ви отримаєте велику кількість пара. Його подання не перерветься через те, що закінчилася вода: в парогенераторі її завжди вистачає. Щоб безперервно працювати годину-півтора його заправляють один раз перед прасуванням.

Який парова праска хороший - не розкаже реклама. Ступінь "гарності" залежить від цілей покупця. Якщо прасуєте нечасто і, в основному, бавовняні і трикотажні речі або фіранки - скромного побутового парової праски буде цілком достатньо. Праска з окремим парогенератором стане незамінним учасником швейних цехів і ательє, а також знайде своє місце в великих сім'ях, де прасування включає безліч різноманітних тканин

Читайте також: Як вибрати хороший праска

Як підібрати підходящий парова праска для різних тканин

Середньостатистичний праска з паром відпрасує матеріали середньої товщини. Щоб впоратися з речами з більш щільної тканини - виберете праска з особливо потужними ТЕНами. Агрегат познайомить з новим рівнем комфорту, коли велика кількість додаткового пара зробить всю основну роботу за вас.

Порада: Для важких тканин (драпове верхнього одягу, вовняних жакетів) ідеальний прилад з додатковим генератором пара. Використання девайса означає економію вашого особистого часу. Забудьте період життя, коли ви переривали прасування для набору рідини і очікування її нагрівання!

Для матеріалів середньої щільності (легке покривало, рушник) вистачить стандартного побутового праски зі скромним резервуаром. Техніка відмінно погладить невелику кількість одягу після домашньої прання або сорочку перед важливою зустріччю. Та й підібрати прилад з побутового класу набагато простіше - потрібно тільки визначитися з типом матеріалу для виготовлення підошви і потужністю апарату. Навіть якщо у вашому гардеробі є пара-трійка речей з дуже товстих тканин, домашній праска з ними впорається.

Види покриття підошви праски

Металева - зазвичай проводиться з алюмінію і буває в недорогих праски. Така підошва дуже міцна, стійка до подряпин, але варто трошки пригадати з градусом - і на одязі залишиться блиск від перегріву. У новіших моделях використовують нержавіючу сталь - міцний матеріал, який практично не зношується і не іржавіє, до того ж коштує зовсім недорого.

Керамічна або металокераміческіская підошва - легко чиститься, прекрасно виглядає і гладить, але вельми тендітна, а тому агрегати з таким покриттям вимагають дбайливого ставлення. З плюсів - кераміка вважається екологічно чистим матеріалом. Ось чому її вибирають цінителі свого здоров'я, які думають "на перспективу".

Читайте також: Як вибрати сушилку для фруктів

Потужність - важливий параметр підбору парової праски

Хороші Тени, якими оснащений парова праска, впливають на швидкість нагріву агрегату і на перетворення води в газоподібний стан. Домашні парові праски до 2000 Вт приведуть в порядок тканини середньої товщини, а більш щільні і товсті (вовняні) матеріали підкоряться апаратів потужністю від 2200 ват.

рясний пар

Система подачі пари - звичне явище для більшості сучасних прасок. Навіть більше - їх власниці можуть регулювати кількість пара і його густоту. Однак навіть хороший побутової агрегат з вбудованим контейнером в 200-300 мл не дасть достатньо пара для прасування величезної кількості одягу. До перебільшень маркетологів потрібно бути готовим - такий домашній апарат не позбавить від пробіжок за «дозаправкою».

Порада: За створення густого пара відповідають праски з невеликими бойлерами . Компактний відсік від 1 літра дозволить безупинно гладити більше години. Такий функцією, наприклад, мають деякі моделі марок «Tefal» і «Aurora». Подібна трансформації води прискорює процес, допомагає заощадити дорогоцінні хвилини.

Подібна трансформації води прискорює процес, допомагає заощадити дорогоцінні хвилини

Як визначити праска по системі подачі пари

Всі парові праски схожі по функціоналу, але деякі мають додаткові установки для подачі пари. При виборі хорошого праски для цей аспект потрібно враховувати.

1. Горизонтальний напрямок - саме стандартне. Одяг кладуть на прасувальну дошку, а пар на неї випускається через отвори, розташовані на підошві.

2. Вертикальна подача - це коли ви тримаєте праска у висячому положенні, і при натисканні на клавішу він під напором випускає пар, вирівнюючий нерівності на одязі, що висить на плічках.

Фірми виробників цього важливого приладу

Багато сучасні фірми, щоб стати першими в конкурентній гонці, намагаються збагатити техніку корисними функціями. У підсумку, виграє і виробник, і проста домогосподарка, для якої, наприклад, функція автоматичного відключення або автоподачі пара доводиться зовсім не зайвою. Який парова праска краще:

  • Компанії Philips і Tefal в багатьох своїх моделях реалізують самоочищення пристрою від накипу. Для цього ємність для рідини наповнюється чистою водою, після чого електроприлад розігрівають до максимуму і вимикають з мережі. Тепер пристрій розташовують над умивальником або ванною і легко струшують, натискаючи на кнопку самоочищення. Сильний паровий потік відправляє брудну воду з накипом по каналізаційній трубах, а праска стає майже такою ж чистий, як під час покупки.
  • Деякі компанії задумалися, що простіше уникнути появу вапна, ніж її видаляти. Braun в своїх пристроях встановлює Противапняний стрижні Anti-Calc (бруд осідає на клапані, який можна дістати і почистити). Їх конкуренти Siemens і Bosch розробили Contra Calc - технологію, яка передбачає наявність касети з гранулами. Вони пом'якшують воду, замінюючи позитивні іони кальцію і магнію на негативні.

Врахуйте ці поради - вони допоможуть прийняти адекватне рішення щодо вибору техніки.

Читайте також: Як вибрати пральну машину

Корисні функції парової праски

Якщо ви визначили, що без парової праски більше не зможете обходитися - конкретизуйте запит - приступайте до вибору моделі. В принципі, парові праски схожі, але відрізняються функціоналом. наприклад:

  • Вертикальна прасування істотно спростить життя, не тільки спробувавши штори, але і освіживши зовнішній вигляд і стан меблів.
  • Краща форма праски - з гострим носом. Вона дозволяє пропрасувати проміжки між гудзиками або, наприклад, дитячий одяг, на якій багато дрібних складок і декоративних деталей.
  • Простежте, щоб рукоятка зручно сиділа в руці і повторювала її форму (це зменшить вашу втому).
  • Щоб запобігти витоку води, вибирайте агрегат з функцією «капля стоп» - вона утримає кожну краплю остигнула води, яка в іншому випадку може витекти і забруднити
  • Деякі моделі застраховані від накипу: розташований всередині них стрижень "притягує" магнітом частки солей, винних в її походження. Не забувайте іноді чистити цей стрижень - і буде вам щастя.
  • Функція самоотключения - практично обов'язкова в будь-якому випадку, адже абсолютно ніхто не застрахований від забудькуватості, а думати по дорозі на роботу про те, чи не забули ви відключити будинки праска - заняття не з найприємніших. Електроприлад відключається сам, якщо довго знаходиться нерухомим.
  • Праска зі змінною насадкою на підошву застрахує темні тканини від лискучих плям, а тонкі - від перегріву.

Купівля

Де купити парова праска в Київ е і інших містах України? Існує два способи: інтернет або роздрібний магазин. Вибираючи праску онлайн, можна збільшити зображення і розглянути в деталях майбутню покупку, дізнатися "від перших осіб" у вигляді менеджера з продажу його характеристики, прочитати відгуки покупців. Якщо відвідайте магазин особисто, дізнаєтеся, що таке гарне обслуговування чуйного і кваліфікованого персоналу, огляньте товар в живу, протестіруете його в роботі.

Перед покупкою ще раз подумайте, без яких функцій агрегату вам не обійтися, щоб кожна сплачена гривня окупилася довговічністю і радістю від його використання.

Дивіться також відео: Як вибрати праску