Полезные материалы

Як вибрати аплікатор етикеток?

  1. ручні аплікатори
  2. Напівавтоматичні та автоматичні аплікатори
  3. На що звернути увагу при виборі моделі?

аплікатор етикеток - пристрій, який призначений для приклеювання заздалегідь надрукованих бирок і ярликів. Устаткування незамінне на великих виробничих і торговельних підприємствах, а також складах. Його використання дозволяє в рази підвищувати швидкість і якість маркування товарів. Виділяють аплікатори ручного, напівавтоматичного і автоматичного типу. Щоб вибрати відповідну модель, необхідно визначитися з обсягами і характером робіт, які будуть виконуватися з її допомогою.

ручні аплікатори

Пристрій використовується, коли, наприклад, на склад надходить продукція з невірною маркуванням. Або потрібні коректування інформації, що міститься на етикетці. Часто така ситуація виникає при купівлі товарів зарубіжних виробників, які не передбачають наявність напису на мові країни, де реалізується продукція. У легкий, компактний аплікатор заправляється скручена в рулон стрічка, що складається з нових етикеток. Оператору потрібно лише доторкнутися до коробки або іншій упаковці товару, щоб наклейка з інформацією надійно прикріпилася до неї. Активація пристрою проводиться натисненням однієї кнопки.

переваги:

  • Низька вартість.
  • Простота використання.
  • Мала вага.

Аплікатор може застосовуватися в умовах офісу і торгового залу. Недоліки пристрою:

  • Обмеження в розмірі заправляється рулону.
  • Мала продуктивність.
  • Відсутність можливості нанесення етикетки в строго відведений для цього місце на упаковці.

Якщо ви плануєте використовувати аплікатор на власному виробничому підприємстві, краще віддати перевагу напівавтоматичним або автоматичним варіантів.

Напівавтоматичні та автоматичні аплікатори

Пристрої цього класу можуть використовуватися для нанесення етикеток на упаковку будь-якої геометричної форми. Наприклад, коли необхідно наклеїти ярлик на пляшку, банку, флакон і т.д. Напівавтоматичні моделі вимагають участі оператора, який вставляє в спеціальний відсік одиницю товару і натисканням кнопки пускає в хід аплікатор. Устаткування автоматичного типу часто встановлюється, як елемент конвеєрної лінії. Такі пристрої практично не потребують присутності людини. Завдання оператора зводиться до заміни стрічки, що відбувається не часто, якщо застосовуються великі рулони.

Автоматичний аплікатор може оснащуватися вбудованим принтером, який виконує термотрансферну друк. Купувати таку модель економічно обгрунтовано, якщо необхідно наклеювати етикетки, що містять великий обсяг текстової та графічної інформації. Окремо слід виділити голчасті маркиратори. З їх допомогою цінники, бирки і ярлики приєднуються до текстильним, натуральним, нетканих матеріалів (тканина, шкіра, хутро і т.д.). Такі пристрої бувають ручними і напівавтоматичними.

На що звернути увагу при виборі моделі?

Основні параметри, які слід брати до уваги при виборі відповідної моделі, включають в себе:

  • Швидкість роботи пристрою. Від цього показника залежить, наприклад, швидкість руху товару по конвеєрній стрічці. Важливо підібрати модель, у якій швидкість наклеювання етикеток не нижче, ніж швидкість руху товару. Інакше неминуче виникнення «заторів» на конвеєрній стрічці.
  • Розмір і якість етикетки. Якщо мова йде про етикетці великого розміру, наприклад, з товщиною не менше 10 см, важливо упевнитися, що в аплікатор допускається заправка стрічки з такими параметрами.
  • Додаткові опції. Якщо пристрій оснащується додатковими пристосуваннями, наприклад, вбудованим принтером або виносним контроллером, його ціна істотно зростає. В цьому питанні кожен кінцевий споживач повинен сам визначитися з доцільністю придбання моделі з додатковими опціями.
  • Можливість гнучкого регулювання і організація управління. У деяких моделях регулювання налаштувань виконується за допомогою потенціометрів (спеціальні ручки). В інших передбачено наявність виносного контролера. Панель управління, оснащена кнопками і екраном, дозволяє використовувати різні програми і режими для друку етикеток. Причому одного разу задані параметри зберігаються в пам'яті пристрою. Таке обладнання доцільно встановлювати на виробничих підприємствах, що випускають кілька різновидів продукції.
  • Наявність захисту електронного блоку або контролера. Система IP65 покликана здійснювати контроль над роботою ПО і запобігати виникненню несправностей в електронному блоці або контролері. Наявність цієї опції істотно підвищує вартість моделі.
  • Вартість аплікатора. Залежно від бюджету покупки, слід орієнтуватися на цінові межі.
  • Виробник. Популярні, зарекомендували себе бренди, як правило, пропонують споживачам пристрої високої якості і з розширеним набором функцій.

Менеджер нашої компанії допоможе вибрати оптимальний варіант аплікатора з урахуванням умов експлуатації і необхідних технічних параметрів.


Повернення до списку

Основне: Як вибрати аплікатор етикеток ?, Аплікатор етикеток - пристрій, без якого не обійтися на підприємствах торгової та виробничої сфери. Залишилося тільки вибрати модель, яка найкраще підійде для використання в конкретних умовах., Статті.

На що звернути увагу при виборі моделі?