Полезные материалы

Як правильно вибрати кисті для макіяжу

Хороші кисті для косметики коштують чимало, але і служать практично вічно

Я часто зустрічаю панянок, у яких косметичка пухне від дорогої люксової косметики, і серед цих багатств по-сирітськи тулиться одна-єдина (!) Пензлик. Навіть скоріше не пензлик, а викликає співчуття поролоновий аплікатор, який і швець, і жнець, і в хорі співак. Їм хіба що паркани не фарбують.

Читайте також: Вчимося робити освіжаючий макіяж до 8 Березня

Жарти жартами, а добротні пензлика для макіяжу в арсеналі краси повинні бути. Коли ви візьмете в руки хорошу кисть, зробите першу якісну тушевку - зрозумієте, чому драматичний smoky eyes до цього у вас був схожий на "ах ти! Ми вийшли з вугільної шахти". Ця публікація присвячена правильному вибору кистей, приладдя для макіяжу та дбайливому догляду за ними.

Читайте також: Як приховати недоліки шкіри за допомогою тональних засобів

ЯК ВИБИРАТИ

Хороші кисті коштують чимало, але і служать вони практично вічно. Пристойний інструмент - на дерев'яній рукояті, а ось ворс може бути різним. Сухі косметичні засоби (тіні, рум'яна, пудри, бронзери) наносять кистями з натуральним ворсом з білки, поні; жирні (тони, бази, помади, гелеві підводки) - кистями з нейлоновим ворсом (косметика не вбирається в волокно і розподіляється рівномірно). Пружний ворс підходить для розподілу коштів, м'який - для розтушовування. Всі кисті повинні бути добре набиті, волоски не повинні вилазити, сипатися. Професіонали в роботі використовують величезну кількість "пензлем", але в домашній косметичці досить мати 8-9 пензликів.

Для пудри і рум'ян. Велика кругла, добре набита, пухнаста

Для брів. Плоска скошена з жорсткого натурального (щетина кабана, коза, борсук) ворсу - для тіней, з нейлону - для жирної фарби

Маленька "лопатка" для очей. Плоска пензлик куполоподібної форми для опрацювання дрібних деталей (підводка війкового краю, затемнення куточка ока)

Велика "лопатка" для очей. Плоска куполообразная - для розподілу тіней по рухомому століття

"Бочонок". Невелика кругла, добре набита пензлик для розтушовування тіней

Для підводки. Натуральна з гострим кінчиком (для рідких підводок) або синтетична скошена (для гелевих)

Для коректора. Маленька плоска нейлонова кисть

Кабукі. Кругла широка пухнаста на короткій ніжці - для мінеральної косметики

Щіточка для брів і вій. Двостороння: одна частина з жорстким ворсом (з щетини кабана або борсука) - для брів, друга - пластикова або залізна гребінець для вій

Пухівка і спонж

Деякі косметичні засоби можна наносити, не використовуючи кисті, наприклад, базу під макіяж, тон, помаду і блиск для губ. Це вихід, якщо покупка великої кількості кистей для вас виявиться накладної. Також деякі кисті можна замінювати іншими косметичними приладдям. Наприклад, тональний засіб і жирні рум'яна можна наносити за допомогою спонжів (м'яка губка). Вибирайте спонж-трикутники (вони найзручніші) з натуральних матеріалів - поролонові і латексні неприємно пахнуть. Перед тим, як наносити тональний крем, губку потрібно злегка змочити, а після вмочити в тон (шар виходить тонкий, непомітний). Спонж використовуються неодноразово, але після кожного разу їх варто мити в мильній воді.

Кисть для пудри можна замінити пушком з мікрофібри або бавовни. Пудра нею наноситься поплескували, вбиває рухами, покриття виходить щільне. Пушка теж треба періодично прати з милом.

ОЧИЩЕННЯ КИСТЕЙ

Дуже важливо правильно доглядати за пензликами, їх потрібно не тільки очищати від косметики, але і дезінфікувати (між ворсинками скупчуються мікроби). Ви напевно зустрічали тисячі "слушних" рад, як змивати фарбу з ворсу. Запам'ятайте, чого робити з пензликами точно не варто: мити їх з шампунем, а після наносити бальзам для волосся (вони стануть дуже м'якими і распушеннимі, ви не зможете працювати); чистити засобом для зняття макіяжу - маслянисті речовини, що містяться в продукті, можуть залишитися на ворсі, і вся косметика після буде наноситися нерівномірно. З тих же міркувань не потрібно користуватися оливковою олією (ворс буде виглядати привабливо, але знежирювати його ви будете довго). Очищайте кисті в звичайній мильній воді або спеціальними засобами (купити можна в косметичному магазині, на упаковці напис brush cleanser). Останні містять відразу миючі, антибактеріальні речовини і ефіри, завдяки чому ворсинки швидко сохнуть. Дезінфікувати кисті можна звичайним медичним спиртом або Бациллол (продається в аптеці), а сушити після миття виключно в горизонтальному положенні, щоб рукоять (якщо вона дерев'яна) НЕ розмокла.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram