Полезные материалы

Дезінфектор для рук: міфи і реальність

Дезінфікуючий засіб для рук - один з найбільш простих і ефективних способів очищення шкіри, коли немає можливості вимити руки. Застосування дезінфекторів для рук актуально в будь-яких ситуаціях повсякденного життя, і, звичайно ж, в кабінеті майстра нігтьового сервісу вибору цього засобу приділяється величезна увага. Засіб має бути високоефективним і при цьому безпечним для здоров'я шкіри рук і нігтів, а також за своїм складом антисептик повинен бути сумісний з нанесенням різних препаратів для догляду за нігтями.

Найбільш часто у виробництві засобів для обробки рук в якості активного компонента використовується етиловий спирт. Високоактивний етиловий спирт популярний тим, що швидко руйнує клітинні мембрани і денатурує білки, допомагаючи боротися з переданими мікробами на поверхні шкіри. І все ж, спиртові антисептики - популярна для дискусій тема, яка обросла своїми міфами і питаннями.

І все ж, спиртові антисептики - популярна для дискусій тема, яка обросла своїми міфами і питаннями

Міф №1: Спирт сушить шкіру


Досить поширена думка про те, що спиртові антисептики сушать шкіру. І це дійсно так, якщо формула кошти не збалансована або ж спиртової антисептик використовується не за призначенням ... Часте використання «чистого» спиртового антисептика пересушує шкіру і провокує утворення дрібних тріщин, в результаті яких шкіра стає все більш вразливою до проникнення мікробів. До того ж відчуття сухої і стягнутої шкіри рук після обробки спиртом робить саму думку про застосування дезінфектора неприємною і не бажаної. За родом діяльності майстер нігтьового сервісу за день може використовувати дезінфектор для рук від 5 до 20 разів.

Спиртовий дезінфектор в спреї - це справжнє випробування для слизових оболонок і шкіри не тільки майстри, а й клієнта. По-перше, настільки активне застосування активного спирту безпосередньо впливає на передчасне старіння шкіри рук. По-друге, в період осінньо-зимових холодів і особливої ​​дратівливості шкіри кроплення спиртом рівносильно тортурам ... Але ж процедури наведення краси повинні викликати тільки позитивні емоції і відчуття і вже точно не погіршувати стан шкіри клієнта, навіть через турботи про чистоту рук.

Реальність: Тож, якісний гелевий антисептик повинен містити активний спирт, але оскільки він призначений для частого застосування, то його склад обов'язково містить компоненти для догляду за шкірою і його формула збалансована таким чином, щоб застосовувати його багато разів і без будь-якої шкоди для шкіри. До складу гелевих дезінфекторів додають воду, вітаміни і зволожуючі компоненти.

До складу гелевих дезінфекторів додають воду, вітаміни і зволожуючі компоненти

Міф №2: Гелеві антисептики провокують відшарування матеріалу і т.д.


Сучасні виробники косметики для нігтьового сервісу жорстко поділяють формули дезінфекторів для різних етапів догляду. Професійні дезінфектори для рук ні в якому разі не повинні стати причиною відслонень гелів, акрилу або лаку. Не дивлячись на наявність води або зволожуючих компонентів професійний гелевий дезінфектор рук повністю випаровується з поверхні шкіри, не залишає відчуттів плівки і тим більше не діє харчування шкіри рук, як після крему або лосьйону. Універсальні формули професійних гелевих антисептиків з активним етиловим спиртом за своїм складом і порядку застосування не здатні вступати в конфлікт з іншими препаратами.

У свою чергу м'які дезінфектори шкіри в лініях спа-догляду не містять спиртів, а виготовлені на основі природних антисептиків у вигляді ефірних масел і трав'яних екстрактів, з додаванням силіконів, активних ароматів або інших речовин, які дійсно не сумісні з подальшим нанесенням гелів або лаків. Подібні дезінфектори застосовуються тільки для посилення ефекту харчування, пом'якшення та відновлення шкіри основних препаратів всій спа-процедури.

Реальність: при покупці універсального гелевого антисептика для багаторазової обробки рук вибирайте не повсякденний косметичний препарат мас-маркету, а поцікавтеся наявністю такого продукту в лінії професійних засобів для нігтів, дізнайтеся про його пряме призначення і загляньте до складу. Після нанесення правильного дезинфектора ніяких його слідів не залишиться на поверхні шкіри або нігтів. В процесі роботи кутикула відсувається і обробляється різними способами, нігті шліфуються і перед нанесенням штучних матеріалів ретельно обезжирюються ... про вплив дезинфектора на відшарування матеріалів просто не може бути мови.

Висновок: немає крайнощів!


Що вибрати для роботи? Якому засобу віддати перевагу? При існуючій різноманітності дезінфекторів для рук і такій кількості різних способів манікюру і нарощування досить легко заплутатися в засобах і рекомендаціях як правильно працювати і не завдати шкоди ні собі, ні клієнту. Справа в тому, що ми не робимо вибір між агресивними спиртовими антисептиками і м'яким гелевим засобом. І той і інший виконують свої функції і взаємно замінювати їх не варто. Потрібно правильно визначити місце кожного засобу в кожній процедурі нігтьового сервісу. Універсальний гелевий антисептик застосовується на самому початку процедури для очищення шкіри рук клієнта і майстра, і потім протягом робочого дня, коли це необхідно майстру і доступ до миття рук обмежений.

Професійний гелевий антисептик для багаторазової обробки рук:

  • Не залишає відчуття плівки
  • Не діє харчування або відновлення шкіри рук
  • Не викликає шкірних реакцій при багаторазовому застосуванні
  • Не призначений для дезінфекції нігтів або інструменту
  • Містить активний спирт в складі
  • Містить воду, вітаміни і зволожуючі компоненти
  • Повністю випаровується з поверхні шкіри
  • Відноситься до лінії професійних засобів для нігтьового сервісу

З огляду на всі перераховані рекомендації, наші експерти визнач оптимальний варіант - гелевий антисептик для рук з Алое Віра і свіжим огірковим ароматом Caccee Hand Sanitizer. Засіб є в розфасовці 240 мл.

Тільки зараз на нього діє акційна ціна - 49,91 грн!

Замовити антисептик

Що вибрати для роботи?
Якому засобу віддати перевагу?