Полезные материалы

Нескладна процедура підстригання брів в домашніх умовах. Як підстригти брови? Кому необхідна стрижка брів?

  1. Визначаємося з формою
  2. Чи можна підстригати брови - зважуємо «за» і «проти»
  3. Що потрібно для стрижки брів?
  4. Стрижка брів - інструкція
  5. Як чоловікові підстригти брови?
  6. Як часто потрібно підстригати брови?
  7. Чи можна стригти брови?
  8. Кому необхідна стрижка брів?
  9. Самостійна стрижка брів: форма і інструменти
  10. необхідні інструменти
  11. Необхідно заздалегідь приготувати на вибір:
  12. Правила стрижки та корекції пінцетом
  13. Покрокова інструкція:
  14. Кілька важливих правил:

Як правильно стригти брови? Особливості стрижки брів. Стрижка брів робиться не тільки для того, щоб надати їм охайний зовнішній вигляд, але і для корекції форми обличчя жінки. брови правильної форми дозволяють створити більш виразний образ, тому так важливо зробити все правильно. Якщо ви ніколи не робили цього самостійно, радимо звернутися в салон або дізнатися більше про процедуру. Не варто ризикувати, краще почати з простою стрижки.

1 240923

Фотогалерея: Як правильно підстригти брови?

  • Манікюрні ножиці (обов'язково з прямими лезами)
  • Ножиці для стрижки брів
  • Тример
  • Гребінець для брів


Манікюрні ножиці (обов'язково з прямими лезами)   Ножиці для стрижки брів   Тример   Гребінець для брів

В процесі роботи ви зрозумієте, який інструмент вам найзручніше використовувати і в наступний раз зможете обійтися одними ножицями або тільки тримерами. Деяким жінкам зручніше використовувати щіточку від старої туші замість гребінця для брів.

Порада! Новачкові краще зовсім не використовувати тріммер, так як один невірний рух може зіпсувати все.

Всі використовувані інструменти перед роботою треба обробити спиртом. Не менш важливо місце, в якому ви плануєте робити стрижку. Зверніть увагу на освітлення, найкраще організувати розсіяне світло, що не відкидає тіні на обличчя.

Визначаємося з формою

Кожній людині підходить різна форма брів. Тому не варто копіювати форму, яка ідеальна для вашої подруги, спробуйте знайти те, що підійде саме вам. Для цього знадобиться олівець або пензлик, також можна використовувати гребінець.


Почніть з кінця. Для цього прикладіть олівець до крила носа, проведіть через верхній кут ока наверх. Там, де виявиться його кінець буде кінець вашої брови. Найвища точка визначається точно також, але олівець треба прикладати до обличчя і вести через крило носа.

Брови втратили форму, а волоски перестали вкладатися так, як треба? Прийшов час їх підстригти! Багато дівчат довіряють цю процедуру майстрам салонів і перукарень, але знаючи, як правильно підстригти брови, ви зможете без проблем зробити процедуру будинку.

Чи можна підстригати брови - зважуємо «за» і «проти»

Чи можна стригти брови ножицями самостійно або у фахівця? Плюси цієї процедури очевидні і видно неозброєним оком:

  • Короткі волоски не настовбурчуються, їх лінію не доведеться підправляти протягом дня, вони легко укладаються і виглядають акуратно;
  • Відсутній ризик втрати волосків, необхідних для правильної форми (на відміну від використання щипців). В результаті ви завжди зможете її змінити;
  • Процедура підходить як жінці, так і чоловікові, адже доглянутість зараз не має ніяких статевих обмежень;
  • Стрижка брів займає буквально 10 хвилин.

Що стосується недоліків, їх буде не так вже й багато:

  • Існує великий ризик, що результат стрижки не буде відповідати придуманому вами образу;
  • Допустивши одну помилку з яких-небудь причин (тремтячим рука, неправильно підібрана форма, недостатньо гострий інструмент), ви будете довго чекати, поки брови відросте (місяць або півтора);
  • Підстригаючи брови, ви можете вколотися або порізатися.

Що потрібно для стрижки брів?

Для виконання процедури в домашніх умовах вам потрібні такі інструменти:

  • Професійні ножиці або манікюрні ножиці з прямими лезами;
  • Спеціальна гребінець. Замість неї можна скористатися маленьким гребінцем з короткими і дуже частими зубчиками або ж щітку від туші;
  • Джерело освітлення. Найкраще підстригати брови при світлі дня, але якщо ви перенесли процедуру на вечір, простежте за тим, щоб тінь падала на нижню частину обличчя. В іншому випадку ви ризикуєте порушити симетрію дуг.


В іншому випадку ви ризикуєте порушити симетрію дуг


Порада! Якщо у вас не знайшлося ні гребінця, ні пензлика, змочіть волоски водою і підійміть за допомогою пальців. До речі, цей метод стане в нагоді і в тому випадку, якщо неслухняні брови не бажають тримати форму навіть після розчісування.

Стрижка брів - інструкція

Вирішивши самостійно підкоригувати форму брів ножицями, скористайтеся нашою інструкцією.

Крок 1. Продезінфікуйте інструмент хлоргексидином або медичним спиртом.

Крок 2. Визначтеся з бажаною формою і намалюйте її косметичним олівцем:

  • Сядьте перед дзеркалом;
  • Прикладіть до обличчя ручку, розташувавши її перпендикулярно внутрішнього куточка ока. Це і буде початок брови;
  • Перемістіть ручку так, щоб вона виявилася на середині зіниці або в 2-3 мм від краю райдужної оболонки - так ви знайдете ідеальне місце для формування вигину;
  • Прикладіть ручку у напрямку від крил носа до зовнішнього куточка очі. Ця цяточка і є закінченням дуги.


Ця цяточка і є закінченням дуги

Завдяки такій послідовності дій ви зможете не тільки уникнути грубих помилок, але заздалегідь побачите, чи підійде вам та чи інша форма.

Порада! Звичайно, сучасна мода досить демократична і не пред'являє до дівчат надто суворих вимог, але це не скасовує основного правила - при виборі формі брів потрібно враховувати форму обличчя і інші особливості своєї зовнішності.

Крок 3. Визначте, на скільки міліметрів потрібно обрізати довжину. Брови після стрижки повинні зберегти свій природний вигляд і не здаватися занадто тонкими або надто широкими. Від непропорційно коротких або довгих дуг також краще відмовитися - вони вас тільки зіпсують.

Крок 4. Зачешіть волоски вгору.

Крок 5. Акуратно обріжте все те, що виходить за промальовані лінію, приблизно на 2 мм вище від верхньої лінії. Тут діє той же принцип, що і при стрижці чубчика - коли волоски повернутися на місце, вони будуть однієї довжини.

Крок 6. Тепер зачешіте брови вниз і зріжте те, що виходить за нижню лінію.

Крок 7. Акуратно причешіть волоски у напрямку росту.

Крок 8. Область на переніссі обробіть щипцями.


Порада! Щоб дуги були однаковими, їх потрібно підстригати поперемінно. Не варто стригти повністю одну, а тільки потім - другу.

Поради, які допоможуть Вам правильно скоректувати і пофарбувати Ваші брови:

Як чоловікові підстригти брови?

Стригти брови можна не тільки дамам, а й представникам сильної статі. В цьому випадку процедура зводиться до легкої і ледь помітною корекції обрисів. Досить вкоротити тільки самі неслухняні і стирчать волоски, які надають особі «брежнєвський вираз». Якщо ж ви налаштовані на більш ретельну обробку, робіть все точно так же, як описано трохи вище. Єдиний нюанс - волоски потрібно зачісувати тільки в одному напрямку.

Що стосується інструментів, будинки замість манікюрних ножиць краще використовувати тріммер для бороди. Він ідеально підходить для густих чоловічих брів. В крайньому випадку зістрижіть надто довгі волоски машинкою. Головне, підібрати насадку потрібної довжини.


Головне, підібрати насадку потрібної довжини

Як часто потрібно підстригати брови?

Частота стрижки брів залежить від індивідуальних особливостей, тобто від швидкості росту волосся. У одних вони відростають вже через 2 тижні, іншим же достатньо виконувати корекцію 1 раз в 2-3 місяці. Велике значення має й пора року. Наприклад, в зимовий період волосся на тілі ростуть не так активно, що також сильно впливає на періодичність корекції.

І останній важливий фактор - це жіночий цветотип. темні брови , Властиві південній зовнішності, вимагають більш частих сеансів (кожні 2 тижні), в той час як блондинисті і руді волоски будуть рости повільніше (їм достатньо 1 стрижки в 1-1,5 місяця).


темні брови   , Властиві південній зовнішності, вимагають більш частих сеансів (кожні 2 тижні), в той час як блондинисті і руді волоски будуть рости повільніше (їм достатньо 1 стрижки в 1-1,5 місяця)

Щоб зрозуміти, як правильно підстригати брови, візьміть на замітку ще кілька корисних рекомендацій:

  • Якщо ви плануєте виконати повну корекцію брів (стрижка + вищипування), то спочатку подстригайте, а вже тільки потім беріть в руки пінцет;
  • Під час роботи не поспішайте - дійте акуратно, рука повинна бути твердою і впевненою;
  • Чи не зрізайте занадто багато, інакше волоски будуть стовбурчитися;
  • Чи потрібно стригти брови по всій довжині? Робити це зовсім не обов'язково - достатньо вкоротити найпроблемніші ділянки;
  • Не вірте тому, що волоски після стрижки стають кущистими і жорсткими. Ось побачите, вони все одно зростуть на ту довжину, яка закладена в цибулині.

По секрету...

Ви все ще намагаєтеся наростити вії і зробити красиві брови в домашніх умовах?

І ви вже замислювалися про радикальні заходи? Воно й зрозуміло, адже густі брови і довгі вії - це показник здоров'я і привід для гордості.Поетому ми рекомендуємо прочитати історію жінок, яким вдалося наростити вії і збільшити густоту брів швидко, ефективно і без дорогих процедур ...

Про важливість брів в загальному образі було сказано вже чимало, а в 2014 році мода на акуратні, оформлені, але природні брови отримала новий пік відродження. Внаслідок чого даним етапом повсякденного макіяжу зацікавилися практично всі дівчата. Особливо часто у них виникає питання про те, як підстригти брови, і чи можна взагалі це робити.

Чи можна стригти брови?

Деякі представниці прекрасної статі не торкаються до ножиць під час оформлення брів, оскільки бояться непоправних змін, нібито наступних за цією процедурою. Чи мають під собою підстави міфи, пов'язані зі стрижкою брів, або їх породили ті, хто погано розумів будова волосся і принципи його зростання?

Дівчата, які побоюються стригти брови, найчастіше вважають, що волосся при відростанні стане жорстким, більш темним, або змінить свою структуру: наприклад, почне витися. Хтось, навпаки, боїться, що стрижені волоски не виростуть знову, і якщо надати невірну форму, нічого виправити вже не вийде. Все це, можливо, не позбавлене певної частки правди, але в цілому ж - має мало спільного з реальністю.

Та структура волоса, що закладена природою, разом з іншими його характеристиками, незмінна. Єдине, на що здатна вплинути стрижка брів - на швидкість росту, а також напрямок, проте останнє твердження також нерідко заперечується фахівцями. Тому відповідь на питання про те, чи можна стригти брови, позитивний, але важливо це зробити правильно: як і у випадку з проріджуванням за допомогою пінцета, для повернення до вихідного стану може знадобитися кілька місяців.

Кому необхідна стрижка брів?


Кому необхідна стрижка брів

Куди складніше визначитися з тим, в якому випадку можна і потрібно стригти брови, а в якому без даного етапу їх оформлення краще обійтися. Тут, безумовно, найкраще довіритися професіоналу, але при мінімальних знаннях про морфології обличчя можна розібратися з цим питанням самостійно.

  1. Першочергово варто запам'ятати, що в стрижці потребують тільки брови, мають дуже довгі волоски. Якщо Ви можете поставити їх вертикально, і кінчики ледь визирнуть за верхню межу брови, ніякої необхідності в стрижці для Вас немає.
  2. По-друге, і при наявності довгих волосків можна обійтися без застосування ножиць, якщо основна маса волосся темна, а брови негусті і світліше на кілька тонів. Завдяки своїй довжині вони візуально виглядають гущі, і її зменшення призведе до того, що на тлі загального полотна волосся такі брови стануть губитися. Зате при наявності світлого волосся , Але темних довгих брів останні необхідно підстригати, якщо Ви не бажаєте їх фарбувати перманентним барвником, висвітлюючи через подібну процедуру.
  3. По-третє, найчастіше, стрижці піддаються брови, мають волоски, що не піддаються укладанню. Зокрема, зростаючі вниз: яким би чином вони не розчісували, яке б кількість фіксуючий засіб на них не накладалося, вони все одно опускаються. Це знищує вибудувану форму і робить образ сумним, а повіку - опущеним. Безумовно, впливає це і на погляд. У таких брів навіть при відсутності необхідної густоти забирається довжина, рівно настільки, щоб її надлишок не порушував форму.

Крім того, важливо розуміти, що стрижка брів може бути частковою: від основи до кінчика ножицями працюють в самих крайніх випадках. Найчастіше майстри під час корекції прибирають зайві кінці волоса біля основи брови, де розташовані самі неслухняні екземпляри.

Всім, хто бажає зробити стрижку брів, слід знати, що цей процес нарівні з проріджуванням пінцетом практично нескінченний. Одного разу проведена процедура призводить до того, що її доводиться повторювати постійно. Ледве-ледве відросло волосся погано піддається укладанню, тому, якщо Ви захочете відростити їх назад, протягом 3-4 тижнів (а то і більше) доведеться ходити з недбало волосками, що стирчать, що, втім, не так давно стало трендом в індустрії краси.

Самостійна стрижка брів: форма і інструменти


Самостійна стрижка брів: форма і інструменти

Оформлення брів починається з підбору правильних інструментів, а стрижка неможлива без початкового побудови форми. Тому, крім ножиць, Вам знадобиться олівець або тіні, а також віск. Варто приділити кілька слів ножиць, як головним помічникам в цій процедурі. Ідеальні манікюрні ножиці з прямими лезами - будь-який їх вигин здатний порушити бажану форму. І, безперечно, леза не повинні мати зазору при змиканні, інакше волоски будуть лише шматувати, а то і висмикувати, але не зрізати.

Спочатку слід підібрати форму, обережно намітивши її тінями або олівцем. З тією ж метою допустимо використовувати водостійку гелеву або рідку підводку, яка підходить Вам по відтінку. Головні тут - верхні і нижні лінії: заповнювати весь простір немає необхідності, якщо Ви не плануєте відразу минути етап промальовування і заштриховки, а тільки бажаєте обстригти зайве.

Що стосується грамотного підбору форми, то тут чимало нюансів, від яких залежить сприйняття Вашого образу і вираз обличчя в цілому. По-перше, пам'ятайте, що по ширині підставу брови дорівнює 1 / 3-1 / 2 райдужки ока: це - найгармонійніша пропорція. Точка зламу - наступний важливий орієнтир. Її розташування у кожної школи вираховується індивідуально, і не можна сказати, який з варіантів виглядає природніше. Але припустимо дати загальну рекомендацію: намічайте злам на проміжку від середини зіниці до 2-3 мм від зовнішнього краю райдужної оболонки. Хвостик же повинен піти вниз, завершуючи на тому рівні, де починалося підставу.

Ці правила дозволяють вибудувати грамотну верхню лінію, по якій в більшості випадків і остригають волоски брови. Однак не можна не згадати нижню межу, з якої нерідко виникає набагато більше питань. Як і верхня, вона повинна бути рівною: ніяких раптових переходів від широкого підстави до вузького тіла і не менш вузькому, ледь помітного хвостику. Звуження відбувається повільно і протягом всієї довжини брови рівномірно.

Тепер, коли форма створена, можна приступати безпосередньо до процедури стрижки брови. Для цього йоржиком (його ще називають брашингом), схожим на кисть, якою наноситься туш, волоски зчісуються вниз. Це дозволяє перевірити критичність їх довжини. Якщо кінчики НЕ визирають за нижню межу, сенсу в роботі ножицями по всьому тілу брови від заснування до хвостика немає. В іншому випадку, вони знімаються швидким і акуратним рухом лез, які розташовуються чітко паралельно проведеної лінії. Кінчики лез повинні дивитися в бік підстави брови, тобто проти напрямку росту волосків: інакше волоски пригладжують, і довжина зрізається в повному обсязі.

Наступний момент - перенаправлення волосків вгору все тим же брашингом. Це необхідно, якщо на попередньому етапі виявилося, що по нижній межі зрізати нічого. Ймовірно, і така перевірка покаже, що довжина Ваших брів відповідає всім можливим нормам, і ножиці краще відкласти. Однак тут уже мірки дещо інші: волосок в будь-якому випадку повинен підніматися над верхньою межею, інакше його просто не вдасться згодом укласти. Але оптимальна його висота - 1-1,5 мм. Причому, такий параметр ставиться для волосків, що були поставлені не вертикально, а під кутом в 45-30 градусів. Волосок визирає сильніше, ніж на зазначені 1,5 мм? Зайве можна віднести; ножиці знову тримаються проти напрямку його росту.

Більшості ж дівчат досить вкоротити ті волоски, що знаходяться біля самої основи брови: в деяких випадках їх довжини недостатньо, щоб укласти в загальну масу, але в той же час кінчики стирчать в різні боки над промальовані лінією. Цю зону допускається прибирати рівно по верхній межі створеної Вами форми без збереження відступів в 0,5-1 мм.

Але постарайтеся не захопитися: якщо продовжити зрізати за такою схемою інші волоски по всьому тілу брови, Ви отримаєте брови-йоржики, які вже мають мало спільного з природними, але доглянутими і акуратними бровами , Адже волоски почнуть стовбурчитися, а густота значно знизиться. І будь-який заповнення форми кольором стане виглядає ть ненатурально. Крім того, це додасть образу зайвої недбалості.

Багато жінок незадоволені своїми занадто густими бровами з неслухняними волосками, які стирчать в різні боки. Деякі мріють змінити форму або вигин, шукають поради, як підняти брови. Для вирішення проблем не варто відразу ж звертатися в салон або записуватися до майстра. Існує кілька простих способів, як правильно вищипнути або підстригти бровки в домашніх умовах.

необхідні інструменти

Перш ніж стригти брови самостійно, слід вивчити їх природний вигин і форму, запастися необхідними інструментами. Є кілька способів, як зробити ідеальні брови . Найпопулярнішими є стрижка тріммером, вищипування щипчиками або медичним пінцетом. Якщо триммер для брів в основному використовують чоловіки, то пінцет є будинки практично у кожної дівчини.


Скинь зайву вагу без хімії!

Формула схуднення проста - спалювати калорій більше, ніж надходить в організм. Але як цього домогтися на практиці? Виснажувати себе складними і часто небезпечними дієтами - дуже ризиковано. Витрачати багато грошей і часу на спортзал - не кожному по можливостям. Помилка вcех XУДEЮЩІХ! Девчoнкі, xудейтe проcто, вoт рeцепт: до завтpaка ...

Необхідно заздалегідь приготувати на вибір:

  • Пінцет для брів. Їм зручно щипати довгі волоски, коректуючи вигин або форму. Коригування густих брів займає приблизно 10-15 хвилин. Зручніше використовувати металевий пінцет, однак пластмасовий менше травмує шкіру. Вискубувати волоски слід після стрижки, коли краю взяли потрібну форму і потребують лише в невеликої корекції. Чубчик в цей час прибирають шпильками, щоб не заважала.
  • Тример для брів. Цей прилад необхідний, якщо виправити становище може тільки стрижка брів. Користуватися ним слід обережно, адже один невірний рух руки здатне видалити багато волосків. Зручніше за все використовувати прилад з насадкою, яка регулюють необхідну довжину волосинок при домашньої стрижці. Необов'язково постійно стригти брови тримерами, можна скористатися звичайними манікюрними ножицями.
  • Спеціальні щипці для брів. Вони схожі на манікюрні ножиці, зручні в роботі. Таким інструментом користуються багато майстрів салонів під час корекції.
  • Кругле настільне дзеркало з збільшує ефектом. Щипати і стригти брови потрібно при хорошому освітленні, розправивши їх воском, безбарвним гелем. Бажано мати поруч настільну лампу, щоб світло падало на лоб.
  • Маленька гребінець або щітка для згладжування волосків. Можна замінити її ватяними дисками, акуратно провівши ними вздовж лінії росту.


Можна замінити її ватяними дисками, акуратно провівши ними вздовж лінії росту

Ножиці або пінцет для брів перед кожним застосуванням слід дезінфікувати спиртом, потім ретельно промивати. Щипати і стригти брови чужими інструментами не рекомендується. Якщо після вищипування шкіра червоніє, стає болючою, слід припудрити її тальком, змастити живильним кремом. Тальк закриє розширені пори, не допустить освіти запальних процесів у волосяних цибулинах.


Тальк закриє розширені пори, не допустить освіти запальних процесів у волосяних цибулинах

Правила стрижки та корекції пінцетом

Щоб правильно підстригти густі брови, необхідно спочатку їх розчесати. Якщо немає щіточки, підійдуть ватяні диски або власні пальці. Закріпити форму можна воском або безбарвним гелем. Після підсихання моделює складу слід ще раз перевірити, чи правильно лежать волоски. Тільки після цього починається процедура стрижки. Робити корекцію потрібно в спокійній обстановці, усунувши всі відволікаючі фактори і гучні звуки.


Покрокова інструкція:

  1. Після розчісування дивимося, які волоски виступають за лінію зростання і стирчать в різні боки. Якщо їх багато, використовуємо триммер для брів. Акуратно ведемо приладом по передбачуваної лінії, дотримуючись обраної форми. Краще не поспішати і діяти повільно, щоб підстригти бровки рівно і красиво.
  2. Коли стрижка брів тримерами або ножицями закінчена, знову розчісуємо їх. Перевіряємо, чи немає нерівностей, різких ліній. Коригуємо форму пінцетом, видаляючи окремі волоски по верхньому і нижньому краю. Пінцет для брів потрібно тримати правильно, щоб було зручно щипати волосинки однією рукою.


Пінцет для брів потрібно тримати правильно, щоб було зручно щипати волосинки однією рукою

Тим, хто шукає способи, як зробити брови густіше, підійде вищипування пінцетом. Стрижка брів ножицями лише прибирає довжину, роблячи волосинки коротше, акуратніше на вигляд. Перед стрижкою бажано вимити бровки шампунем, змастити відваром ромашки або кропиви для додання м'якості. наносити жирний крем не слід, інакше ножиці будуть ковзати по шкірі. Це може привести до випадкових порізів.


Це може привести до випадкових порізів

Якщо щипати або стригти брови важко через світлого відтінку , Слід попередньо підфарбувати їх косметичним олівцем. Це допоможе дотримуватися потрібної форми, правильно проводити лінію від перенісся до скронь. Деякі купують пінцет для брів з підсвічуванням, щоб видаляти всі волоски, навіть практично непомітні.


Деякі купують пінцет для брів з підсвічуванням, щоб видаляти всі волоски, навіть практично непомітні

Щоб підстригти довгі бровки правильно, слід спочатку вивчити форму особи, напрямок росту волосинок. Занадто тонка лінія буде виглядати вульгарно, зрощені у перенісся волоски додадуть особі похмуре і серйозний вираз. Стригти брови або щипати, залежить від їх густоти, кольору, природної форми.


Стригти брови або щипати, залежить від їх густоти, кольору, природної форми

Кілька важливих правил:

  • Пінцет для брів краще використовувати при наявності певних навичок. Якщо немає досвіду вищипування, можна видалити зайві волоски.
  • Тример для брів повинен бути зі спеціальною насадкою. Вона допоможе змінити форму точним рухом руки, відкоригувати форму вигину.
  • Манікюрні ножиці для стрижки треба купувати маленькі, з короткими плоскими лезами.
  • Використовувати триммер треба не частіше ніж один раз на місяць. Щипати волосинки пінцетом рекомендується раз в 3-4 тижні по мірі їх відростання.
  • Якщо волоски підстригти занадто коротко, вони будуть стовбурчитися, стирчати в різні боки. Допускати цього не можна, інакше красиву форму надати не вийде навіть гелем з сильним моделює ефектом.
  • Деякі дівчата використовують леза для гоління, збриваючи ними волосинки по верхньому і нижньому краю. Робити це категорично заборонено, до того ж через 4-5 днів на цьому місці з'явиться темна щетина. Виглядати це буде дивно і некрасиво.


Виглядати це буде дивно і некрасиво

Існує тільки один спосіб, як зробити брови густіше при їх неправильному вищипуванні - це використання олівця. Маскувати лисини потрібно тонкими штрихами у напрямку росту від перенісся до скронь. Волоски ростуть довго, близько 3-4 тижнів, тому видаляти їх слід точними вивіреними рухами. Від проведення процедури не повинні відволікати ні гучні звуки, ні хвилювання або тремтіння рук.

Як часто потрібно підстригати брови?
Чи можна стригти брови?
Кому необхідна стрижка брів?
Фотогалерея: Як правильно підстригти брови?
Брови втратили форму, а волоски перестали вкладатися так, як треба?
Що потрібно для стрижки брів?
Як часто потрібно підстригати брови?
І ви вже замислювалися про радикальні заходи?
Чи можна стригти брови?
Чи мають під собою підстави міфи, пов'язані зі стрижкою брів, або їх породили ті, хто погано розумів будова волосся і принципи його зростання?