Полезные материалы

трава

Чи можна кролику траву? Чи можна замінити сіно травою?

Трава - це основа раціону дикого кролика. Це продукт, що ідеально підходить його травній системі. Трава сточує зуби кролика, як і сіно. Незважаючи на це, часто від господарів кроликів можна почути, що трава викликає здуття і діарею. Як ви розумієте, це невірно, якщо правильно привчити кролика до харчування травою. Сіно - це замінник трави для міських жителів і додатковий продукт для кроликів, що мають можливість харчуватися різноманітною травою. Дикі кролики харчуються травою, корінням рослин і деякими дикими рослинами, такими як кульбаба, подорожник і т.п. Декоративний кролик так само може харчуватися подібним чином, при цьому ви можете замінити частково або повністю траву сіном.

Сіно / трава
Сіно / трава?
Трава - ідеальний продукт, в ній багато клітковини, волокна і вона забезпечує гідратацію травної системи, що дозволяє знизити ризик накопичення вовни в травній системі і поява шлунково-кишкового стазу. Високий вміст абразивних елементів трава забезпечує сточування зубів кролика. Тому, якщо у вас є можливість збагатити раціон кролика травою - зробіть це!

Якщо ви хочете замінити частину сіна травою - це можливо. Ви можете випустити вашого кролика, наприклад, на траву на дачі або нарвати йому трави в екологічно чистому місці. Ви можете додати в траву такі рослини, як кульбаба, подорожник, конюшина і т.п.

Висловлювання типу «кролику можна давати траву до віку 6 місяців, так як трава провокує діарею» не мають під собою підстав. Якщо ваш кролик харчується правильно, маючи в раціоні зелень і овочі , І якщо ви привчаєте його до трави поступово - ніяких проблем не буде. Кролик може харчуватися соковитою їжею не тому, що вчора йому стукнуло 6 місяців, а тому, що ви, його господар, підготуєте його травну систему до такого раціону. Кролик будь-якого віку, що харчується неправильно і не має в раціоні соковитою їжі, напевно погано зреагує на велику кількість свіжої трави (див. статтю про діареї ). Навпаки, кролик, який звик до соковитою їжі і траві з раннього віку, буде готовий до появи в раціоні свіжої трави.

Якщо травна система вашого кролика відреагувала на траву діареєю, здуттям - це не вина трави, а вина поганий стан самої травної системи, зіпсовані часто неправильним харчуванням.

Якісне сіно складається з різних видів рослин. Серед інших, в ньому містяться їжака збірна, костриця, тонконіг лучний, конюшина повзуча, червона конюшина, люцерна. Оскільки це досить поживний сухий продукт, тому кролику, що харчується сіном, необхідна вода.

Природно, перевага сіна в тому, що його ви можете купити цілий рік. Сіно залишається базою харчування кролика, що живе в місті. Це також продукт, який дозволяє збалансувати харчування кролика, так як у кроликів, що харчуються тільки соковитою їжею без сіна, можуть з'являтися діарея або нез'їдені цекотрофи (в травну систему надходить дуже багато вологи).

Це також продукт, який дозволяє збалансувати харчування кролика, так як у кроликів, що харчуються тільки соковитою їжею без сіна, можуть з'являтися діарея або нез'їдені цекотрофи (в травну систему надходить дуже багато вологи)

Обов'язково дотримуйтесь наступних правил:

  • ніколи не випускайте на прогулянку на траву кролика, ніколи до цього не харчувався травою і соковитою їжею! Його травна система не може переварити такий насичений новий соковитий продукт. Таке різке введення трави в раціон напевно спровокує діарею або здуття.
  • привчайте кролика до свіжій траві поступово. Якщо ви збираєтеся вигулювати кролика на дачі на траві - починайте вводити траву в раціон поступово, як мінімум за тиждень до першої прогулкі.траву не обов'язково висушувати перед тим, як нагодувати нею кролика, якщо кролик привчений до соковитою їжі
  • навесні, оскільки трави знаходяться у фазі росту, в них міститься величезна кількість протеїну. Навіть якщо Ваші кролики харчуються натуральною їжею, весняні трави можуть привести до збоїв роботи шлунково-кишкового тракту. тому весняну траву потрібно починати давати поступово.
  • переконайтеся, що на зібраної траві немає сечі собак, кішок, Дурги тварин
  • ніколи не збирайте траву біля доріг, у дворах багатоповерхівок, в будь-яких місцях, де їздять машини
  • обов'язково прищепити кролика від міксоматозу і ВГБК , Регулярно глістогоньте кролика (попередньо здавши кал на аналіз), якщо він харчується свіжою травою
  • переконайтеся, що ви не збираєте траву на газоні, обробленому хімічними речовинами.
  • не давайте траву, скошену газонокосаркою. Вона нагрівається при контакті з лезами, відбувається ферментирование (бродіння), така трава викличе сильні проблеми з травленням

Джерело фото та інформації http://www.margueritecie.com

Чи можна кролику траву?
Чи можна замінити сіно травою?
Сіно / трава?