Полезные материалы

Бісерні шпалери зі стеклярусом: властивості, особливості, переваги

  1. Властивості і особливості
  2. переваги
  3. недоліки

Одним з найбільш вишуканих видів сучасних шпалер по праву визнані шпалери зі стеклярусом. В інтер'єрі вони виглядають дуже багато й незвичайно. При всьому своєму оригінальному зовнішньому вигляді наділені відмінними експлуатаційними показниками.

При всьому своєму оригінальному зовнішньому вигляді наділені відмінними експлуатаційними показниками

Властивості і особливості

Структурно шпалери зі стеклярусом - це основа з наклеєною зверху розсипом стеклярусу (бісеру). Залежно від основи класифікуються на кілька видів:

  1. паперові;
  2. Паперово-вінілові;
  3. Бамбукові.

Найдорожчий і якісний вид - бісерні шпалери на флізелін . Однак найбільшого поширення набула саме паперова основа, представлена ​​в найширшому різноманітності фактур, відтінків і візерунків.

Незалежно від основи, поверхня полотен може бути перламутровою (металізованої), матовою, з візерунком чи однотонною. Для декоративного покриття застосовуються елементи бісеру діаметром в 1-2 мм.

Є і міксовані варіанти, де діапазон фракцій бісеру більш широкий - від 1 до 4 мм.

Шпалери з бісером можна використовувати при обробці як приватного житла, так і статусних офісних центрів, ресторанів, клубів і т. Д. Довжина рулону дорівнює 10 м, а ширина 0,95 м. Особливо популярні артикули довжиною в 1 м. І шириною в 0 , 7 м.

За допомогою таких укорочених зразків можна задекорувати окрему ділянку стіни або створити панно. Зустрічаються також варіанти з параметрами 0,52 × 10 м, 0,68 × 8,23 м, 1 × 10 м, 053 × 10,05 м і ін.

Шпалери зі стеклярусом в інтер'єрі виглядають найбільш виграшно при правильно організованому освітленні, оскільки саме воно повинно підкреслити їх сяйво.

Вартість дуже неоднозначна - можна зустріти зразки ціною близько 2500 р. за погонний метр, що вважається відносно недорого. А є варіанти дорожче 20000 р. за рулон.

переваги

Найбільш значуща перевага, особливо актуальне для житлових приміщень - екологічність. Виробництво не характеризується використанням шкідливих сполук.

Клей, що використовується для приклеювання стеклярусу, нетоксичний і абсолютно нешкідливий. Процес експлуатації не супроводжується виділенням шкідливих парів.

Найменшими значеннями вологостійкості відрізняються паперові шпалери , А найбільшими - бамбукові. Однак, незалежно від типу підоснови, їм не властиво руйнуватися під впливом вологи.

Полотна стійкі до температурних перепадів, тому обмежень щодо використання практично немає. Таким чином, практичність - наступне гідність. Їх можна сміливо піддавати мийці, не побоюючись за цілісність поверхні.

Шпалери зі стеклярусом відомі надзвичайною міцністю та щільною структурою, що вбереже їх від розмокання або випадкового надриву при оздоблювальних роботах. Що випливає перевага - підвищена зносостійкість.

Їм не страшні механічні дії. Досягається такий ефект за рахунок надійного склеювання крупинок стеклярусу і своєрідного їх цементування. Пошкодити таке їх досить важко.

Пошкодити таке їх досить важко

Не менш важлива особливість - геометричне і колірну розмаїтість. Випускаються бісерні шпалери як стандартної десятиметрової довжини, так і укорочені, з довжиною в 1 м.

Це дозволяє підібрати варіанти до будь-яких конструкційних і стилістичними особливостями приміщення.

недоліки

Єдиний недолік - висока вартість, особливо це стосується продукції німецького виробництва. Найбільш прийнятним ціновим діапазоном відрізняються бельгійські полотна.

Шпалери зі стеклярусом в інтер'єрі незамінні для бажаючих оформити свою квартиру яскраво, але зі смаком. Грамотна комбінація таких шпалер з іншими типами полотен або обробкою іншого виду дозволить отримати приміщення, яке стане предметом гордості для господарів.

Шпалери зі стеклярусом, відео