Полезные материалы

Як плести чотиригранний джгут з бісеру

  1. Щоб зробити такий джгут необхідно приготувати:
  2. (Рисунок 1) Плетіння чотиригранного джгута з бісеру

Одним із самих основних прийомів бісероплетіння є джгут Одним із самих основних прийомів бісероплетіння є джгут. На сьогоднішній день існує декілька видів плетіння джгутом, з них найпростішим по праву вважають чотиригранних джгут.

Щоб зробити такий джгут необхідно приготувати:

- нитка капронову - 160 см (розрахована на виріб завдовжки 15 сантиметрів);
- бісер двоміліметровий (приблизно 500 штук).

(Рисунок 1) Плетіння чотиригранного джгута з бісеру


1 на малюнку 1 нитка, її довжина становить 160 сантиметрів;

2 цю нитку необхідно скласти навпіл, щоб вийшли два робочих кінця, кожен буде складати 80 см;

3 на будь-який кінець нанизуємо 1 бісеринку і поміщаємо її на середину нитки;

4 Потім необхідно насадити ще по 1 бісеринки на червоний і синій кінці нитки. Виходить, що на нитки три бісеринки.

5 Тепер необхідно насаліть четверту бісеринку і замкнути кільце. Для цього необхідно насадити бісеринку так, щоб і червоний і синій кінці нитки дивилися один на одного (обидві нитки в одну бісеринку вставляються). Ця бісеринка вважається кінцем першого кільця і ​​початком другого.

6 Тепер необхідно на кожну нитку (і на червону і на синю) насадити по бісеринки, як це було в п.4.

7- Так само, як і в п.5 закриваємо кільце, просунувши назустріч один одному обидві нитки через 1 бісеринку. Вийшло друге кільце

8- За тим же принципом плетемо третє і наступні кільця

9- Після того, як буде сплетено все 15 сантиметрів, цілком можна закінчувати виріб. Для цього необхідно на синю нитку насадити відразу 3 бісеринки і протягнути кінець червоної нитки через останню (третю). У підсумку виходить, що кільце замкнулося, а робочі нитки виявилися збоку вироби.

На цьому етапі завершується плетіння першого ряду чотиригранного джгута з бісеру. Тепер переходимо до другого ряду.

1 - у нас є ланцюжок, яка складається зі сплетених кілець по 4 бісеринки в кожному, зроблена вищевказаним методом. Тепер, щоб продовжити роботу дотримуватимемося того ж алгоритму, тільки з деякими поправками.

2 - на червоний кінець нитки необхідно насадити відразу 2 бісеринки.

3 потім, необхідно закінчити перше кільце другого ряду. Для цього потрібно протягнути через 3-ю бісеринку відразу і червоний і синій кінці нитки.

4 - тепер, на синій кінець насаджує одну бісеринку, а червоний кінець повинен пройти через бісеринку, розташовану в першому ряду вироби. При плетінні другого і подальшого рядів обов'язково буде використовуватися бісеринка ряду, розташованого вище.

5 щоб завершити кільце потрібно, знову ж таки, насадити на обидва, назустріч йдуть кінця нитки одну бісеринку 5 щоб завершити кільце потрібно, знову ж таки, насадити на обидва, назустріч йдуть кінця нитки одну бісеринку.

6 наступні ряди так само як і попередні.

7- у другому ряду має бути стільки ж кілець, скільки і в першому. При плетінні останнього кільця необхідно враховувати те, що потрібно буде вивести нитки на бічну поверхню виробу. Для цього потрібно на синій кінець нитки насадити 2 бісеринки, а потім на обидві нитки відразу насадити останню, що замикає бісеринку.

Плетіння триває поки не буде 4 ряди в джгуті (адже палять радіальний!) За вищевказаною алгоритму. В кінці, коли зроблений останній, 4-ий ряд кілець і нитки виведені в бік, їх необхідно зав'язати на 2 вузла і відрізати на 0,5-1 см вище вузла, а стирчать кінці закрити в виріб, просунувши їх через бісер. Плетіння триває поки не буде 4 ряди в джгуті (адже палять радіальний

ще записи