Полезные материалы

Жіночий епілятор: рейтинг, як вибрати і правильно користуватися

  1. Достоїнства і недоліки
  2. переваги
  3. недоліки
  4. різновиди епіляторів
  5. дискові
  6. Пінцетний
  7. пружинні
  8. Портативні лазерні
  9. Популярні моделі
  10. акумуляторні епілятори
  11. електричні епілятори
  12. Як вибрати
  13. Як користуватися
  14. Відмінність від інших способів видалення волосся
  15. Як доглядати за пристроєм місце

Епілятор - своєрідна «паличка-виручалочка» для тих випадків, коли вирішити проблему із зайвими волоссям треба екстрено і не виходячи з дому, коли немає можливості витрачати час і гроші на епіляцію в салоні, а інші методи з різних причин не підходять.

Принцип дії епіляторів - руйнування волосяної цибулини шляхом висмикування волосся разом з нею, завдяки чому ефект зберігається до місяця. Це відбувається завдяки так званої мультіпінцетной системі, на основі якої виробники епіляторів виготовляють ці прилади. Суть цієї системи в тому, що вбудовані попарно диски під час обертання на заданій швидкості захоплюють навіть дуже коротке волосся (0,5 мм) і різко витягують їх разом з цибулинкою. Більшість приладів працюють на 2 швидкостях:

  • Перша - для позбавлення від коротких і тонких волосся, які на більшій швидкості ламаються, а не видаляються повністю;
  • Друга - для більш жорстких і відросло волосся, працює швидше, відповідно, час терпіння малоприємних відчуттів менше (для сильно відросло волосся може знадобитися триммер).

Перша - для позбавлення від коротких і тонких волосся, які на більшій швидкості ламаються, а не видаляються повністю;   Друга - для більш жорстких і відросло волосся, працює швидше, відповідно, час терпіння малоприємних відчуттів менше (для сильно відросло волосся може знадобитися триммер)

Достоїнства і недоліки

Депілятори постійно вдосконалюються, але при цьому мають як переваги, так і недоліки:

переваги

На щастя, плюси переважають над мінусами:

  • відносно не дорогі (залежить від моделі);
  • зручно перевозити;
  • в комплекті бувають додаткові насадки (тріммер і ін.);
  • немає складнощів в тому, як правильно користуватися пристроєм місце у себе вдома;
  • неможливо порізатися;
  • боляче зазвичай тільки на початку;
  • підходять для будь-якого волосся;
  • не пошкоджується шкіра;
  • можна знайти депілятор не тільки для жінок, але і чоловічий варіант;
  • можна вибрати потрібну швидкість;
  • ефект - 2-4 тижні (у кого скільки, т. к. волосся у всіх ростуть з різною швидкістю).

Ці переваги - вже привід, щоб зважитися на придбання, але до покупки слід знати і про мінуси.

недоліки

У епіляторів є протипоказання і мінуси, але останніх завжди було небагато:

  • чутлива шкіра може почервоніти;
  • на місці світлих тонких волосся можуть відрости темні і жорсткі;
  • можливі вростання;
  • не кожен підходить для особи;
  • не у всіх є триммер та інші потрібні насадки;
  • на великій швидкості волоски можуть ламатися, що призведе до ефекту «щетини»;
  • спочатку дуже болісно;
  • є протипоказання: варикоз, вагітність, шкірні освіти, захворювання або пошкодження.

Мабуть, це все, чим депілятор може не догодити. Недоліків мало, а гідності ростуть в кількості, що і пояснює зростаючу популярність цих приладів. Але незважаючи на більшість переваг, не можна ігнорувати протипоказання.

різновиди епіляторів

Іноді важко визначитися, який епілятор краще. Але сьогодні випускається кілька різновидів цих пристосувань, що дозволяє вибрати прилад виходячи зі своїх вимог:

дискові

У депілятор, вбудовані металеві або керамічні диски, які в момент змикання при швидкому обертанні вхоплюють волосся і виривають їх з цибулинами. Дисковий депілятор - прабатько Пінцетний епіляторів.

Дисковий депілятор - прабатько Пінцетний епіляторів

дисковий епілятор

Пінцетний

Ці види епіляторів працюють, як дискові, але оснащені металевими пластинками, які під час кожного обороту при обертанні щільно защипують волосся і витягають з коренем.

пружинні

Самий застарілий вигляд, що видаляє волоски шляхом вигину вбудованої спіралі або пружини і захоплення нею волосків. Пружини часто ламаються і вимагають заміни. Зараз, в 2016 році, їх практично не випускають через швидкої зношуваності.

Портативні лазерні

Промінь лазера нагрівається і руйнує волосся і його корінь, буквально припікаючи їх. Одночасно з нагріванням відбувається охолодження шкіри, тому опіки малоймовірні і біль відчувається менше. Зараз є моделі лазерних епіляторів для салонів і домашнього використання.

Зараз є моделі лазерних епіляторів для салонів і домашнього використання

Лазерний епілятор

Популярні моделі

Топ-місця в 2016 році зайняли понад десятка моделей епіляторів. Це вже давно зарекомендували себе бренди, рейтинг яких завжди на висоті, плюс новинки (Венера, NO! NO! 88oo і ін). Серед них існує якесь підрозділ між працюючими від акумулятора і від мережі, де кожен епілятор має свій рейтинг, набраний до 2016 року.

Серед них існує якесь підрозділ між працюючими від акумулятора і від мережі, де кожен епілятор має свій рейтинг, набраний до 2016 року

Епілятор NO! NO! 88oo

акумуляторні епілятори

  1. Braun 9-969 Silk-epil Широка голівка може обробити відразу велику площу. Вищипуються навіть дуже коротке волосся. Можлива суха або волога обробка. Йде з вбудованою насадкою для пілінгу і підсвічуванням. Працює на акумуляторі близько 40 хвилин, заряджається при включенні в мережу на 1 годину. В комплекті - щітка і сумочка.
  2. PhilipsHP Прилад оснащений керамічними дисками для видалення короткого волосся, є масажна насадка для підйому волосся і кращого їх захоплення. Має 2-швидкісний режим роботи. У комплект входять щітка для очищення приладу і епілятор для ділянок з ніжною шкірою. Є підсвічування. Працює близько 40 хвилин, заряджається акумулятор 1 годину. Вириває волосся майже безболісно, ​​але досить галасливий.
  3. Braun 7561 Silk-epil Водний, працює на акумуляторі (можна використовувати під час душу або ванни), з плаваючою головкою, 40 пінцетами, підсвічуванням і масажером. Має 2 швидкості, в комплекті - охолоджуючі серветки і щіточка для чищення. Досить дорогий варіант.
  4. Braun 7175 Silk-epil В епілятор вбудовані 20 пінцетів, головка - плаваюча. Йде з підсвічуванням, що охолоджує рукавицею для знеболювання і масажними насадками. Епілятор може працювати під водою. Оснащений системою захисту від перегріву, в комплекті є футляр для зберігання. Працює на акумуляторі 40 хвилин.
  5. PanasonicES-EUПлюси: компактний міні епілятор з 3 насадками. Підходить для ніжної шкіри, можна використовувати в воді. Є триммер, щіточка для очищення, прилад легко мити. Мінуси - не працює від мережі, акумулятор довго заряджається (до 15 годин). Цей міні епілятор входить в топ завдяки зручності у використанні і придатності для особливо чутливих зон.
  6. BeurerHLE Епілятор для видалення волосся у чоловіків. З підсвічуванням і 3 насадками (для пілінгу чутливої ​​до видалення волосся чоловічої шкіри, епіляції і гоління) і 2 швидкостями. Можна працювати на сухій і вологій шкірі. Цей чоловічий варіант має 20 пінцетів, зручну миючу голівку і щіточку для чищення. Працює на акумуляторі.
  7. Венера. Венера виконує 3 функції: бритва, триммер і електропемза, і це істотні плюси приладу. Видаляє волоски з корінням, без заломів. Обертається пемза позбавить стопи від ороговілості і натоптишів без попереднього розпарювання. Тример зручний для обробки важкодоступних місць. Працює на акумуляторі. Завдяки багатофункціональності в 2016 році Венера набрала дуже високий рейтинг. Мабуть, найкращий епілятор для тих, хто віддасть перевагу заощадити і придбати прилад 3 в 1.Особой популярністю Венера користується у жінок.

Акумуляторний епілятор Braun 7561 Silk-epil7

електричні епілятори

Топ електричних приладів для епіляції, що займають найвищий рейтинг в 2016 році серед інших, очолюють такі моделі (це лише короткий огляд):

  1. Braun 5329 Silk-epil. Епілятор з масажером, охолоджуючим ефектом (рукавицею) і 40 пінцетик. Справляється з короткими і тонкими волоссям, має 2 швидкості, підсвічування. Йде з чохлом для зберігання і щіточкою. Мінуси - шумить, немає додаткових насадок, хоча триммер при видаленні дуже короткого волосся не був би зайвим.
  2. RowentaEP. Майже безшумний прилад з щільно прилягає до шкіри головкою для видалення всіх волосся. Головка широка, з 24 пінцетами, її зручно мити. Хороший епілятор для обробки пахв, бікіні, є насадка для пілінгу. Два режими швидкостей. Зберігати можна в додається сумочці. Стрімко набирає рейтинг.
  3. PanasonicES-WU. Цей електричний епілятор працює з невеликим натиском на шкіру для зниження болю. Має 24 особливо розташованих пінцета для видалення всіх волосся з одного разу. Мінуси - режим швидкостей всього 1, додаткових насадок і підсвічування немає. Щіточка для чищення додається.
  4. PhilipsHP. У епілятора плаваюча головка, керамічні диски. Працює з вібрацією, є масажна голівка, 2 швидкості. Є підсвічування, щітка і футляр. Недорогий, зручний, але трохи шумний варіант.
  5. Bradex Интекс. Епілятор нитковий електричний, створений для видалення волосся на обличчі і грудях. Хороший домашній варіант для корекції брів і видалення вусиків. Ні лез, тільки нитку. Принцип роботи - захоплення і різке висмикування рослинності з корінням. Не дуже боляче, ефект - до 3 тижнів. Нитки легко замінити при необхідності. Впевнено увійшов в топ 2016. Дуже високий рейтинг.

Електричний епілятор RowentaEP

Примітка: електричні епілятори можна використовувати у воді, т. К. Вони працюють від мережі.

Хочеться відзначити і новинку - японський світловий епілятор NO! NO! 88oo. Це мініатюрна альтернатива лазерної епіляції (принцип їх роботи дуже схожий). Уповільнює ріст волосся, зручний для особи. Це абсолютно безболісний епілятор, що дозволяє позбутися від рослинності назавжди. Світловий епілятор NO! NO! 88oo підходить для будь-якого типу і кольору волосся. Рейтинг депилятора в поточному 2016 року вже дуже високий. Протипоказання ті ж, що до використання інших типів епіляторів і до лазерної епіляції.

Як вибрати

Щоб не ходити по магазину в повній розгубленості з німою благанням в очах «Порадьте епілятор!», А самостійно знайти підходящий варіант, важливо уявляти собі, як правильно вибрати епілятор. Зараз, в 2016 році, при величезному асортименті, при покупці треба звертати увагу на наступні моменти, інакше мучитися з вибором можна скільки завгодно довго:

  • Виробник. Не варто економити на невідомих нікому брендах. Купуючи такий товар не можна бути впевненими в його якості. Тому краще купувати прилад, який заслужив високий рейтинг.
  • Харчування. Мати прилад, що працює на акумуляторі, зручніше (не потрібно залежати від електрики).
  • Гарантія. До кожного купується приладу повинен додаватися гарантійний талон з адресою виробника, куди можна звернутися у разі неполадок.
  • Знеболення. Для зниження хворобливості депілятор повинен бути з масажними насадками, системою охолодження або іншими пристосуваннями, що володіють охолоджуючим ефектом (рукавиця, знімний контейнер для льоду).
  • Ефективність. Кращий результат дають епілятори з керамічними дисками (волосся видаляються повністю, не обламуючи).
  • Тример. Необхідний тим, у кого відростила довжина волосся, тому він часто вбудований в чоловічий пристрій водою. Тример спочатку зістриже зайве, плюс відлущить відмерлі клітини, одночасно позбавить від врослого волосся. Добре підійде тим, хто рідко видаляє волосся. Багато хто використовує триммер для профілактики вростань (схильність до вростання теж визначається як протипоказання до епіляції).
  • Зручність корпусу. Перемикати швидкості, міняти насадки і приладу Завжди в руці має бути комфортно. Щодо насадок теж потрібно заздалегідь зрозуміти, скільки їх потрібно, щоб не переплачувати.
  • Ергономічність. У цьому сенсі краще купувати акумуляторні епілятори. Вони працюють не від мережі, а розташуватися з ними можна всюди, де подобається, незалежно від розташування розетки, що дуже зручно.

Маючи уявлення про те, як вибрати епілятор, навряд чи вийде помилитися і придбати неякісний товар.

Як користуватися

Не всі відразу може вийти ідеально через елементарне незнання, як правильно користуватися пристроєм місце, але навик з часом прийде. Допоможуть в цьому наступні поради:

  • перший раз включати меншу швидкість (так можна трохи зменшити біль);
  • волосся не повинні бути коротше 0,5 мм;
  • розпарити шкіру, щоб зменшити біль (для електричних епіляторів шкіра повинна бути сухою);
  • вести прилад проти росту волосся (щоб не треба було проводити повторно);
  • Не тисніть на шкіру;
  • водити пристроєм місце під невеликим кутом (диски краще захоплять волоски);
  • чутливі зони протерти льодом (щоб зменшити біль);
  • шкіра повинна бути натягнута;
  • після обробки протерти шкіру спиртом і дитячим кремом.

Зрозуміти, як користуватися пристроєм місце і який його принцип дії, легко. Основне завдання - пам'ятати про протипоказання і звикнути до больових відчуттів, неминучих на початку, тоді і зникне питання «що краще - бритва або сам пристрій».

Відмінність від інших способів видалення волосся

Є суттєва різниця між тим, як правильно робити епіляцію епілятором або будь-яким іншим методом. Саме тому хтось віддає перевагу саме цей прилад, хтось - бритву і т. Д. Так як працює епілятор і чим відрізняється від інших способів? Це покаже порівняльний огляд:

При використанні верстатів волосся видно вже на наступний день, після епілятора вони ростуть через 2-3 тижні. Верстати травмонебезпечні, прилад - немає. Це дуже істотна різниця, і всі плюси тут на боці депилятора.

Для шугаринга і ваксинга на дому потрібні пристосування, інструменти, матеріали і час. Видалення волосся епілятором не вимагає нічого, крім його самого і крему по догляду за шкірою після обробки. Різниця і в тому, що прилад купити дорожче, але ця витрата - одноразова, а працювати він буде довго і виправдає свою вартість.

Електробритва більше призначена для особи. Депілятор - для будь-якої частини тіла. Електробритва іноді може бути замінена на епілятор Венера (вище говорилося, що Венера має і функцію бритви).

Депілятор - абсолютно домашній варіант, а ваксинг або шугарінг якісніше зробить фахівець. На відміну від воску і цукру, акумуляторними епілятора можна їх проводити в воді. Тому для багатьох вже не стоїть питання - епілятор або віск і ін.

Крем-депілятор (навіть професійний) відрізняється від епілятора тим, що може залишити роздратування або хімічні опіки.

Як доглядати за пристроєм місце

Епілятор вимагає до себе належного догляду, що забезпечить його тривалу безперебійну працездатність:

  • перед застосуванням протерти голівку спиртом;
  • після використання змивати залишки волосся після обробки з головки;
  • водні епілятори можна мити прямо під струменем води;
  • електричні чистити щіткою з комплекту;
  • щітку мити з милом після використання;
  • епілятор і його вимиті деталі сушити на розкладеному рушник;
  • протирати корпус приладу;
  • після висихання знову протерти депілятор спиртом;
  • прибрати на зберігання в сухому вигляді в спеціальний чохол (сумочку, футляр).

Користуватися приладом легко навчитися, і ні у кого не виникає запитань на кшталт «як голити ноги епілятором». Та й ефект від його роботи - незаперечний, больові відчуття - питання часу, догляд - дуже простий. Тож не дивно, що все більша кількість жінок (і навіть чоловіків) вибирають саме цей прилад для видалення волосся.

Так як працює епілятор і чим відрізняється від інших способів?