Полезные материалы

Маска для волосся з імбиром в домашніх умовах: відгуки, склад і рецепти

  1. показання
  2. Особливості приготування і зберігання

Імбир - пряність, яка отримала відмінні відгуки і знайшла широке застосування не тільки в кулінарії, але і в косметології, завдяки своєму унікальному складу і користь. При цьому він доступний, що робить популярним його використання вдома в якості засобу догляду.

При цьому він доступний, що робить популярним його використання вдома в якості засобу догляду

Зміст:

  1. Опис корисних властивостей
  2. Показання до застосування
  3. Як вибрати імбир і приготувати маску?
  4. ефективні рецепти
  5. Відгуки жінок

склад кореня

В корені цієї рослини (саме цю частину вживають, коли готується маска) містяться білки, жири і вуглеводи. Ці компоненти надають комплексне вплив на локони і шкіру голови:

1. білок зміцнює власний стовбур, робить його більш стійким до механічних пошкоджень і різних несприятливих впливів навколишнього середовища, зменшує випадання;

2. жири утворюють на поверхні волосинок захисну плівку, надають шовковистості, блиск, обсяг;

3. вуглеводи надають тонізуючий вплив на шкіру голови і фолікули, стимулюють зростання.

А клітковина імбирного кореня сприяє зростанню і зменшує випадання.

Також до складу входять:

  • вітаміни;
  • мінеральні речовини;
  • ефірні масла;
  • амінокислоти.

Всі ці складові благотворно впливають на волосся і шкіру, а в деяких випадках - зупиняють облисіння.

Окремо потрібно згадати гингерол, унікальна речовина, що отримало свою назву від латинського Zingiber - «імбир». Воно міститься в корені в великій кількості і надає специфічний пекучий смак цієї пряності. Крім поліпшення кровообігу і вираженого антисептичної дії має здатність злегка освітлювати локони, тому блондинки воліють маску з імбиром іншим.

Крім поліпшення кровообігу і вираженого антисептичної дії має здатність злегка освітлювати локони, тому блондинки воліють маску з імбиром іншим

показання

Невеликий огляд для тих, хто вирішив будинку оздоровити локони. Маска для волосся з імбирного кореня підходить жінкам всіх типів. Особливо ефективно діє імбир від випадання. Він як допомагає тим жінкам, у яких вже почався цей процес (аж до облисіння), так і застосовується в профілактичних цілях. Використання рекомендовано і для лікування себореї та інших захворювань шкіри голови.

Стилісти відзначають особливу користь масок для волосся у тих, хто за родом своєї професії змушений часто фарбувати, піддавати їх різним процедурам (начісування, укладка, завивка, сушка гарячим феном), що негативно позначається на цибулинах. Локони швидше відновлюються, їх легше розчісувати.

Не рекомендується застосування дівчаткам підліткового періоду, коли у них відбувається становлення гормонального фону. У цьому віці для усунення можливої ​​лупи і боротьби з засоленням голови в результаті посиленого виділення шкірного жиру краще використовувати рослинні засоби з більш м'яким дією.

Який імбир краще вибирати?

Якщо ви зібралися робити домашню маску, продукт найкраще брати свіжий. Але використовується для масок також порошок, його виготовляють з висушеного кореня. При цьому слід пам'ятати, що в імбирному порошку менше вітамінів, але більше пекучого речовини, тому необхідно правильно розраховувати пропорції. Краще за все шукати рецепт маски, виходячи з того сировини, яке є.

Продається також сушений імбир у вигляді скибочок. Вони дуже пекучі, тому, якщо ви хочете використовувати їх для маски, попередньо потрібно добре вимочити. Використання маринованого продукту виключено.

Особливості приготування і зберігання

Корінь для домашньої маски натирають на дрібну тертку, попередньо очистивши від шкіри. Якщо у вас великий шматок - відріжте частину, інше сховайте в холодильник. Імбирний корінь, натертий в кашку, так само як і готову суміш з ним потрібно використовувати якомога швидше. Чим довше зберігається приготоване засіб, тим менше від нього користі.

Маска для волосся наноситься тільки до миття голови: діюча речовина досить агресивно, у нього потужна проникаюча активність, тому тонка плівка з шкірного жиру, що покриває волоски, служить своєрідним захистом. За відгуками, для кращого ефекту можна злегка зволожити локони перед процедурою, окропивши їх водою з розпилювача.

Через підвищену активність речовин, що містяться в цій прянощі, рекомендується робити маски не частіше, ніж раз на тиждень, а краще рідше. Більш часте застосування доцільно лише тоді, коли проблема дійсно дуже серйозна (наприклад, сильне облисіння) і гірше вже навряд чи буде. У всіх інших випадках після 6-8 сеансів перериваються мінімум на два місяці. Зустрічаються в інтернеті поради вживати таку маску якомога частіше і без перерв вельми сумнівні. До цього ж розряду відносяться рецепти, в яких рекомендується поливати волосся нерозбавленим соком і втирати кашку з натертого імбирного кореня в шкіру голови. Це призводить до опіку, порушення цілісності верхнього кератинового шару волосяного стовбура, в важких випадках - до випадання і облисіння.

За відгуками фахівців, максимальна користь спостерігається, якщо злегка обробити коріння, основну масу розподілити по всій довжині, мінімально завдаючи на кінчики. Їх рясно обробляти не рекомендується. Застосовуючи імбир в якості основи маски, необхідно слідувати головному правилу використання всіх прянощів: знати міру і не перестаратися. Інакше все те, що є корисним в корені для волосся, може обернутися на шкоду вашим локонам.

Обов'язково перевірте, чи немає у вас індивідуальної чутливості. Якщо ви їсте продукт без жодних видимих ​​наслідків, це ще нічого не означає. Для тесту згин ліктя або зап'ястя натирають надрізаним коренем. Застосування можливо, якщо не виникло ніяких почервонінь, подразнень, свербіння і печіння.

Маска буває односкладних або складної, з додаванням інших натуральних компонентів. Маса може злегка підігріватися, але тільки на водяній бані (якщо до складу рецепта входять масла). Пряність нагрівання не боїться, вона не зменшує користь.

Після нанесення домашньої маски необхідно обгорнути голову плівкою, після чого укутати, годиться для цієї мети і вовняна шапочка. Маска більше півгодини не тримається, щоб уникнути пересушування і роздратування шкіри голови. Після використання змивати потрібно ретельно, щоб на волоссі і шкірі не залишилося частинок імбиру. Локони бажано обполіскувати водою, підкисленою оцтом, і з добавкою рослинних екстрактів.

Локони бажано обполіскувати водою, підкисленою оцтом, і з добавкою рослинних екстрактів

рецепти

1. Універсальної для всіх типів вважається маска для росту з імбиром, кавовою гущею і медом в наступній пропорції: по 2 столові ложки натертого кореня і гущі і одна столова ложка меду. Всі три складові ретельно перемішати, злегка підігріти на водяній бані для розчинення меду. Після кількох процедур відзначається поліпшення росту і якості локонів: вони стають більш густими. У відгуках відзначається непередаваний солодко-пряний запах після змивання кошти.

2. Імбир з додаванням реп'яхової олії і коньяку прискорить ріст нового волосся. Розігріте до температури людського тіла масло реп'яха додається в натерту імбирну масу (2 столові ложки), туди ж вливається столова ложка теплої коньяку.

3. Для росту і блиску, а також для зменшення жирності шкіри голови в домашніх умовах застосовується наступний рецепт: на півсклянки нежирного кефіру - по столовій ложці натертого імбиру і розтопленого меду плюс чайна ложка соку лимона.

4. Суміш меду, імбиру і житнього борошна, розбавлена ​​теплою водою, допомагає від випадання, добре живить цибулини.

Для запобігання або припинення випадання волосся або облисіння до складу масок додається яєчний жовток.

Відгуки

«Люблю все незвичайне, тому ризикнула спробувати для прискорення росту рецепт з імбирного кореня «Люблю все незвичайне, тому ризикнула спробувати для прискорення росту рецепт з імбирного кореня. Результат приголомшливий: волосся стали міцні, розчісується і укладаються легко, плюс аромат як від дорогого парфуму. Місяць так робила, змивала відваром ромашки (у мене волосся світле, я постійно їх ромашкою обполіскую) - взагалі світліше стали, з золотистим відтінком ».

Марина, Московська область.

«У домашніх умовах зазвичай маски для волосся використовуємо найпростіші - з кефіром, з яйцем, з якими-небудь настоями рослин або маслом «У домашніх умовах зазвичай маски для волосся використовуємо найпростіші - з кефіром, з яйцем, з якими-небудь настоями рослин або маслом. Але зустріла рецепт з імбиром, вирішила спробувати. Мені сподобалося: після застосування помітно збільшилася густота, навіть на вигляд стали здоровішими. Ну і зростання покращився, це моя перукар зазначила, вона мені посічені кінчики підстригає періодично ».

Люба, Москва.

«Взимку з локонами просто біда: якщо ходиш без шапки - сухі, ламкі, посічені, та й випадати починають від того, що голова мерзне «Взимку з локонами просто біда: якщо ходиш без шапки - сухі, ламкі, посічені, та й випадати починають від того, що голова мерзне. А в шапці ходиш - теж біда: тьмяні, свалявшиеся якісь. І тут подруга порадила рецепт імбирного маски. Звичайний корінь купила в маркеті, натерла, змішала з медом і іншими компонентами, як в рецепті вказано, спробувала - і на око результат відразу видно: заблищали волосся, стали пишніше. Тепер не боюся ходити в шапці, а іноді і без неї можу вийти ».

Ліза, Санкт-Петербург.

«Я обожнюю влаштовувати собі спа-салон вдома, доглядаю за тілом і локонами «Я обожнюю влаштовувати собі спа-салон вдома, доглядаю за тілом і локонами. Особливо мені подобається імбир: з нього в домашніх умовах можна робити шикарні маски. У мене волосся від природи сухі, неважливо виглядають без кондиціонерів і інших хитрувань, але корінь допоміг відразу. А моєму молодій людині запах сподобався - каже, дуже чуттєвий аромат ».

Аліна, Ростов-на-Дону.

Додати відгук

Який імбир краще вибирати?