Полезные материалы

Чи можна мити голову щодня? -

Чи можна мити голову щодня? Можна - але не звичайними шампунями, вони тільки сушать шкіру. Є інший засіб, недороге і безпечне.

Як часто потрібно мити голову? Єдиної відповіді на це питання немає. Одні радять влаштовувати водні процедури як можна рідше, лякаючи тим, що побутова хімія аж ніяк не корисна для здоров'я людини. Інші відмахуються «Нічого не хочу знати про шкоду шампуню, замазури ходити не буду!» І миють голову кожен день, а то і по два рази. Хто правий? Істина, як завжди, десь посередині. Моє ж завдання - розібратися, чи шкідливо часто мити голову, і розповісти про результати свого маленького дослідження вам.

Чому не можна часто мити голову?

Кілька слів про те, чому не можна часто мити голову. Основна причина - суша ефект шампуню, але вона далеко не єдина.

Чому не можна мити голову щодня? У чому конкретно полягає шкода частого миття? Чим рідше ви видаляєте захисний жировий покрив, тим менш інтенсивно він відновлюється. Володарі жирного волосся напевно помічали це самі: звикнеш мити голову щоранку - і щовечора зачіска перетворюється в сальні патли. Переможеш себе і почнеш відкладати водні процедури на день-два - і волосся виглядають чистими набагато довше.

Чим частіше ви миєтеся, тим більше ваша шкіра виділяє сала, тому що без нього банально сохне. Ви намагаєтеся висушити її ще сильніше, застосовуючи шампунь для щоденного використання - а волосся виглядає все гірше. Ось чому не можна часто мити голову. Додамо до суша впливу шампуню горезвісний шкоду хімічних сполук, що входять до складу сучасних косметичних засобів, до ладу не піддаються дерматологічних контролю.

Як часто можна мити голову без шкоди для волосся і шкіри?

Жирне волосся - раз в 2-3 дня.

Нормальні - 1-2 рази в тиждень.

Сухі - 1 раз в тиждень.

Щоденне миття голови з ранку - це щоденна сушка волосся феном. Той, хто часто використовує даний пристрій, сам добре знає, якими сухим і ламким стають волосся, як січеться кінчики ... Чи варто йти на такі жертви, своїми очима бачачи, що вони не додають вам привабливості? Думайте.

Чому волосся швидко жирніє?

Щоб розібратися, як вирішити проблему, спершу варто приділити кілька рядків тому, чому волосся швидко жирніє. Давайте подумаємо разом.

Часте миття - це лише одна з причин, чому волосся швидко жирніє, причому не головна. Головна - схильність. Якщо ви народилися з волоссям, схильними до жирності, то все життя так з ними і проживете. Але якщо ретельно доглядати за «проблемної» шевелюрою, сверхчастую миття вона не зажадає.

Догляд за жирним волоссям - це перш за все правильний підбір шампуню. Знайти свою лінію непросто - потрібно перепробувати дуже багато косметики. Особисто. Поради подруг тут безцінні в поганому сенсі цього слова, тому що якщо комусь шампунь підійшов, зовсім не означає, що він підійде і вам. Купівля дорогих засобів догляду теж не гарантує, що вони вас врятують. Часом висока ціна - це ціна за рекламу і красиву пляшку, а чудо-зілля насправді неякісне. Приклад того, що високоефективна косметика може бути доступною кожному - в одній з попередніх статей . Вітамінна маска з аспірином, рецепт якої там наведено, крім свого основного призначення - додання блиску і здорового вигляду волоссю, також непогано бореться з жирністю.

Відмова від коштів укладання - ще один крок до подолання проблеми надмірної жирності волосся. Якщо вранці ви зробили зачіску з їх допомогою, нічого дивного в тому немає, що через півдня вона втрачає форму, перетворюючись в неохайні бурульки. Це не жир, що виділяється шкірою, склеює волосся і позбавляє їх обсягу, а віск, лак або гель - в їх склад теж входять жири, тільки синтетичні.

Як помити голову без шампуню?

А ви знаєте, як помити голову без шампуню? Ваші бабусі напевно знають: запитайте у них або прочитайте в цій статті про користь яєчного догляду.

У самих проникливих з читачів напевно виникне питання: якщо шкода частого миття в тому, що шампунь сушить шкіру - може бути, замінити його якимось іншим засобом, більш м'яким? Мабуть, це найкраще рішення проблеми. Дехто, вирішивши боротися з жирністю волосся, купує дитяче мило - мовляв, косметика для малюків сама екологічна і хімічно нейтральна. Деякі навіть відправляються за новим шампунем в зоомагазин. Але все це, на жаль, напівзаходи. Набагато дієвіше звернутися до народної мудрості: наші предки століттями не знали ніяких засобів догляду, крім натуральних - і були здоровіші нас на порядок.

Далеко не всі наші сучасники знають, як помити голову без шампуню - а між тим, досить відкрити холодильник, і ви відразу знайдете недороге, виключно ефективний засіб для краси волосся, насичує їх вітамінами. Так, звичайно ж, це яйця. Розбиваєте в мисочку одно-два (залежить від довжини і густоти вашої гриви), гріє до температури тіла, наносите на волосся, збиваєте як звичайний шампунь, тримайте пару хвилин, змиваєте. Яйце не сушить, а навпаки, живить вашу шкіру. Чи можна мити голову щодня цим засобом? Можна - тільки намагайтеся все-таки обходитися без фену. Для цього ранкові водні процедури просто перенесіть на вечір.

Однак довговолосих варто попередити: після того як помили голову яйцем, обов'язково відразу розчешіть. Суху шевелюру привести в порядок буде набагато складніше, особливо якщо волосся у вас хвилясте і / або неслухняні.

Чи можна мити голову щодня?
Як часто потрібно мити голову?
Хто правий?
Чому не можна часто мити голову?
Чому не можна мити голову щодня?
У чому конкретно полягає шкода частого миття?
Як часто можна мити голову без шкоди для волосся і шкіри?
Чи варто йти на такі жертви, своїми очима бачачи, що вони не додають вам привабливості?
Чому волосся швидко жирніє?
Як помити голову без шампуню?