Полезные материалы

Гнізда птахів на телефонних стовпах

  1. Запис відноситься до місця: Африка

В Пустелі Калахарі, Південна Африка, місцеві птиці Ткачі будують масивні гнізда, які здалеку схожі на гігантський стіг сіна, що застряг на дереві. Місцем для цих гнізд часто стають дерева, або сервісні стовпи, які несуть телефонні дроти. За ним птиці створюють структуру з великих палок, а потім будують стіни з сухих трав, щоб влаштувати окремі кімнати і поверхи, де кожна палата гнізда обустраіваается з більш м'якими травами і волокнами. Пучки соломи захищають вхідні тунелі від хижаків. Ці гнізда - найбільші, побудоване будь птахом, і досить великі, щоб надати більш ніж ста парам птахів житло. Деякі особливо міцні гнізда ткачів залишилися зайнятими для декількох поколінь, що охоплюють більш ніж 100 років.

Деякі особливо міцні гнізда ткачів залишилися зайнятими для декількох поколінь, що охоплюють більш ніж 100 років

Запис відноситься до місця:
Африка

Гнізда ткачів надзвичайно структуровані і надають птахам більш комфортну температуру щодо зовнішнього боку. Центральні палати зберігають високу температуру і використовуються для нічного сідати на сідало. Зовнішні кімнати використовуються для денної прохолоди і підтримують температури 7-8 градусів Цельсія всередині, в той час як зовнішні температури можуть коливатися від 16-33 градусів Цельсія.

Птахи набули статусу соціальних не тому, що вони живуть у великих колоніях, а тому, що вони, як відомо, ділять свої гнізда з декількома іншими різновидами включаючи сов, стерв'ятників, орлів, рудоволосих зябликів, попелястих синиць, і ще багатьох інших
Птахи набули статусу "соціальних" не тому, що вони живуть у великих колоніях, а тому, що вони, як відомо, ділять свої гнізда з декількома іншими різновидами включаючи сов, стерв'ятників, орлів, рудоволосих зябликів, попелястих синиць, і ще багатьох інших. Птахи ткача завжди готові вітати гостей. Більше жителів має на увазі більше очей, що спостерігають за небезпекою. І ткачі часто дізнаються від інших птахів, де можуть бути знайдені нові джерела їжі.

Ці прекрасні серії фотографій під назвою Асиміляція були створені фотографом Діллоном Маршем
Ці прекрасні серії фотографій під назвою Асиміляція були створені фотографом Діллоном Маршем.