Полезные материалы

Домашнє застосування масла з виноградних кісточок для догляду за будь-яким типом волосся

  1. Ефективність масла виноградної кісточки для волосся
  2. Готуємо маски для волосся з виноградних кісточок
  3. Маски для волосся з маслом з виноградних кісточок: рецепти

Жанна Федотова

Якщо вас демонстративно не помічають, значить вами серйозно цікавляться

calendar_today 2 березня 2019

visibility 130 переглядів

Навчитеся використовувати в домашніх умовах масло виноградної кісточки для волосся - і їх чекає саме чудове перетворення. Прості в приготуванні і неймовірно корисні маски з цього косметичного масла впораються з випаданням волосся і їх ламкістю, посічені кінчиками і уповільненим ростом.

Виноград містить безліч флавоноїдів і органічних кислот, але набагато більшою концентрацією корисних речовин мають маленькі кісточки цієї ягоди. Не дивно, що саме з них виробляють унікальне за своїми властивостями косметичне масло, широко застосовується сьогодні в сучасній індустрії краси.

На полицях магазинів можна знайти великий вибір різноманітних засобів для догляду за локонами, до складу яких воно входить: шампуні, маски, бальзами-ополіскувачі, лаки, муси і ін. Однак ті, хто вважають за краще використовувати дари природи, йдуть не в магазин, а в аптеку, де продається натуральне масло виноградної кісточки: для волосся з нього можна зробити унікальні маски і компреси, не виходячи з дому.

Перетворіть свою ванну в справжній салон краси і станьте для своїх пасом косметологом, щоб подарувати їм життєву енергію і силу, красу і здоров'я. Застосовуючи масло виноградних кісточок в домашніх умовах, ви будете впевнені, що ніякі синтетичні домішки в вигляді лаурилсульфата натрію і парабенів не псують ваші локони.

Застосовуючи масло виноградних кісточок в домашніх умовах, ви будете впевнені, що ніякі синтетичні домішки в вигляді лаурилсульфата натрію і парабенів не псують ваші локони

Ефективність масла виноградної кісточки для волосся

При покупці даного засобу багато стикаються з труднощами вибору. Справа в тому, що можна знайти масло холодного віджиму і масло, вироблене методом гарячої екстракції. Перший варіант краще використовувати для приготування масок для волосся, так як такий продукт не піддається термічній обробці і високих температур.

У ньому зберігається максимальна кількість корисних речовин, якими так багата виноградна кісточка (токоферолом, стероїдами). В процесі віджиму олія збагачується жирними кислотами (лінолевої, олеїнової, пальмітинової, гексадекановой, стеаринової, октадекановой, альфа-ліноленової, пальмітолеіновой).

Всі ці речовини працюють на поліпшення краси і здоров'я локонів. Проникаючи в клітини, ведуть активну відновну і омолоджуючу роботу. При регулярному застосуванні домашні маски з масла виноградних кісточок:

  • Регенерують зсередини пошкоджену структуру волосся, позбавляючи кожен з них від перетинів і ламкості;
  • Повертають силу і блиск неживим, потьмянілим пасмам;
  • Прискорюють кровообіг, що доставляє волосяних фолікулів достатню кількість кисню, поживних елементів, які потрібні для нормальної діяльності клітин і підшкірних залоз;
  • Зміцнюють коріння волосся, дуже ефективно перешкоджаючи випаданню пасом;
  • Покращують зовнішній та внутрішній стан локонів, які постійно піддаються фарбуванню, хімічній завивці і іншим нещадним і досить жорстким і шкідливим перукарнях процедурам: масло з виноградною кісточкою робить їх блискучими, живими, еластичними;
  • Контролюють вироблення сала підшкірними залозами, позбавляючи жирні локони від нездорового, неприємного блиску і зволожуючи сухі пасма - тому дане косметичний масло вважається універсальним засобом, яке підходить для оздоровлення волосся будь-якого типу;
  • Зволожують, утримуючи потрапила в клітини вологу, особливо в тих випадках, коли клітинні мембрани тонкі і не можуть зберегти воду (це основна причина сухості волосся): зволожуючи, маски з маслом виноградної кісточки заліковують посічені кінчики і ефективно (а головне - дуже швидко) відновлюють сухі, ламкі пасма;
  • Захищають локони від високих температур, інтенсивного впливу ультрафіолету, перегріву: тому косметологи рекомендують застосовувати це чудовий засіб красуням, які не уявляють свого життя без прасок, фенів, щипців, термічних бігуді та інших інструментів з нагрівальними елементами;
  • Прискорюють в кілька разів їх зростання, навіть якщо до застосування масла вони дуже довго перебували в завмерлому стані;
  • Виводять шкідливі речовини, які скупчуються у великих кількостях в волоссі: у виноградному маслі, за твердженнями вчених, міститься унікальна речовина проціанід - він має здатність виводити будь-які скупчення продуктів розпаду, радіонуклідів, радіоактивних елементів, так що це засіб можуть використовувати ті, хто проживає у великих містах і працює з хімічними речовинами, випаровування яких обов'язково осідають на волоссі і коренях;
  • Омолоджують: в маслі виноградної кісточки міститься знаменитий вітамін вічної молодості і невичерпної краси (токоферол), він стабілізує вироблення колагену всередині клітин, а разом з ним синтезуються в достатній кількості еластинових волокна, що відповідають за пружність і молодість пасом.

Значний список корисних властивостей для волосся дійсно реальний. Складно відшукати проблему, з якою б не впоралося масло виноградної кісточки.

Його універсальність (здатність бути ідеальним засобом для будь-якого типу волосся) робить його дуже цінним косметичним засобом.

Але для того, щоб випробувати на собі його чудові властивості, потрібно вміти правильно його застосовувати в домашніх умовах: як і всі інші косметичні масла, воно вимагає грамотного використання.

Готуємо маски для волосся з виноградних кісточок

Щоб збільшити ефективність масок з виноградним маслом для волосся, намагайтеся дотримуватися певних правил, складених на основі рекомендацій косметологів і тих, хто вже практикував домашнє лікування локонів таким методом. Це дозволить уникнути деяких труднощів у застосуванні косметичного масла для волосся.

  1. Перед нанесенням масла на волосся голову краще як слід промити за допомогою будь-якого відповідного вашому типу локонів шампуню, але без додаткових засобів бальзаму, кондиціонер або ополіскувача. Після миття не використовуйте фен: пасма повинні просохнути самостійно, без сторонньої допомоги. Після цього прочешіть їх, як слід, - ваша голова готова до процедур краси і здоров'я.
  2. Деякі компоненти домашніх масок рекомендується злегка розігрівати до теплого стану на водяній бані. Це косметичні масла, мед, кефір. Не є винятком і масло виноградних кісточок. Оптимальна температура цих речовин для їх ефективного використання - близько 40 ° C. Якщо до складу масок входять яйця або окремі його компоненти (білок або жовток), а також ефіри, краще опустити температуру розігріваються коштів до 35 ° C, так як яйця можуть згорнутися, а ефірні масла втратити будь-яку цінність як косметичні засоби по догляду за волоссям.
  3. Маски для волосся, приготовлені на основі масел, краще збивати вручну.
  4. Дуже рідкісні випадки, коли масло виноградних кісточок, що застосовується для догляду за волоссям, викликає алергію (висип на шкірі, сльозливість, чхання, закладеність носа і т. Д.). Однак не варто сподіватися на те, що ця напасть обійде вас стороною. Приготувавши обрану маску, обов'язково перевірте її. Змастіть сумішшю тонку шкіру на зап'ясті, що володіє високою чутливістю. Споліскувати можна хвилин через 15, а ось за результатом краще поспостерігати довше: години 2-3. Якщо після закінчення цього часу ніяких неприємних відчуттів не з'явиться (свербіж, почервоніння), маску можна використовувати за призначенням.
  5. Для початку потрібно як слід втерти масло виноградної кісточки в корені і шкіру голови подушечками пальців. Потім рівномірно розподіліть маску на самі пасма: це можна зробити долоньками або за допомогою звичайної гребінця (гребінця). З огляду на відмінні відновлюють властивості масла виноградних кісточок, обов'язково потрібно занурити в приготоване засіб кінчики волосся, особливо якщо вони січуться.
  6. Щоб промаслені пасма не розпадалися, добре б їх закріпити на маківці (тільки шпилька або гумка не повинні бути тугими). Далі голова утеплюється звичайної шапочкою з мікрофібри (для душа) і махровим рушником. Шапочка легко замінюється целофановим пакетом, рушник - теплим шарфом або хусткою. Створення парникового ефекту посилить дію масла виноградних кісточок і інших компонентів маски на волосся.
  7. Приготоване засіб можна витримувати на голові до 1 години (при відсутності в масці гірчиці, червоного перцю, кориці та інших гострих приправ).
  8. Навчіться правильно змивати масляні маски, щоб не розчаруватися в них. Спочатку нанесіть на голову шампунь і, не змочуючи волосся, збийте його разом з маслом. Якщо це буде важко, злегка зволожите долоні. Після утворення піни на голові можна направляти на пасма струмінь води, яка повинна бути не гарячою, а ледве теплої або навіть кімнатної температури. Після того, як волосся будуть промиті, обполосніть їх відваром з ромашки (якщо у вас світлі локони), кропиви (Для темноволосих), кори дуба (для будь-яких пасом).
  9. Якщо ваша мета - зробити волосся більш блискучими і сяючими, застосовуйте маски з маслом виноградної кісточки раз в тиждень. Якщо ж у вас більш глобальна і серйозна задача - лікування волосся (зупинити випадання волосся, прискорити їх зростання, відновити пошкоджені кінчики), протягом місяця робіть їх раз в три дні. Після цього потрібно зробити перерву і оцінити результати лікування. Якщо вони вам помітні (волосся перестали випадати і сіктися, почали рости), можете живити їх яким-небудь іншим засобом, а до цього можете повернутися через пару місяців. Якщо ж нічого не змінилося, причини поганого стану волосся можуть критися всередині самого організму, тому краще звернутися до трихолога.

Прості і в той же час важливі правила домашнього використання косметичного масла виноградних кісточок для оздоровлення волосся можуть стати гарантією успішності заходу і ефективність обраної вами маски.

Головне - постарайтеся не заблукати в різноманітті рецептів.

Маски для волосся з маслом з виноградних кісточок: рецепти

Кожна з масок, залежно від що входять до її складу компонентів, вирішує якусь певну проблему шкіри голови і волосся. Орієнтуйтеся на їх призначення і на інгредієнти, які не повинні викликати у вас почуття дискомфорту, побічних ефектів і алергічних реакцій. Це дозволить вам насолоджуватися результатами після застосування ретельно обраної маски для волосся.

  • Компрес для лікування хворих волосся

Для самих зайнятих красунь є одна дуже хороша новина: масло виноградних кісточок самодостатньо і може бути ефективних без додаткових домішок. Просто потрібно нагріти його на водяній бані в необхідній кількості (воно визначається відповідно до довжини вашого волосся) і нанести на корені і пасма.

  • Зміцнююча маска з вівсяними пластівцями і оцтом

Дві столові ложки масла виноградних кісточок змішати з такою ж кількістю вівсяних пластівців, подрібнених до стану борошна. Розбавити все це однією столовою ложкою яблучного оцту. Використовуйте цю маску, якщо страждаєте від інтенсивного випадання волосся.

  • Маска для блиску волосся з коньяку, кокосового, мигдального і ефірних масел

Одну столову ложку масла виноградних кісточок змішати з такою ж кількістю кокосового і мигдалевого масел. Додати пару чайних ложечок коньяку і по дві крапельки ефірів розмарину і лаванди. Після такої маски волосся гарантований просто нереальний блиск, немов після салонної процедури ламінування, так що погляд від зачіски буде неможливо відірвати.

  • Зволожуюча маска з жовтка і мигдалевого масла

Одну столову ложку масла з виноградних кісточок змішати з такою ж кількістю мигдалевого масла. Розтерти їх з сирим жовтком, додати ефір іланг-іланг. Жовткова маска має прекрасні зволожуючі властивості, тому її рекомендується використовувати для лікування сухого волосся.

  • Масляний компрес для посічених кінчиків

По одній столовій ложці змішуються такі косметичні масла: виноградної кісточки, ши, касторка. Обробляються тільки кінчики на 30-40 хвилин. При регулярному застосуванні такого компресу підстригати посічені кінчики потрібно набагато рідше.

Обов'язково спробуйте вилікувати пошкоджене волосся в домашніх умовах за допомогою масла з виноградних кісточок: воно подарує вам приємні відчуття і чудові результати.

Ви відчуєте всі його переваги перед іншими маслами: воно набагато легше, швидко вбирається, не залишаючи жирного нальоту і відчуття сальності.