Полезные материалы

Прощайте, прищі!

Фото: true-beauty.ru

Боротися з юнацькими прищами можна по-різному. Або звернутися до фахівців ( дерматологів , Косметологів), або, довірившись рекламі, почати ставити на собі експерименти з різними засобами. І, нарешті, можна просто не помічати проблему, дотримуватися гігієни шкіри і чекати, коли організм сам приведе себе в норму. Наші люди зазвичай віддають перевагу другому варіанту і нерідко шкодують про це.

Наприклад, різні спеціальні лосьйони для підлітків, які нібито смерть вбивають прищі і на корені припиняють їх спроби відродитися, нерідко містять досить великі концентрації спирту або навіть ацетону. Від такого «коктейлю» погано буде не тільки прищів, але і шкірі, тому, перш ніж купити такий лосьйон, варто його випробувати - помазати шкіру на згині ліктя. Після використання лосьйону ділянку ніжної шкіри не повинен лущитися, свербіти або червоніти.

Регулювати швидкість вироблення шкірного сала можна за допомогою рослинних засобів. Для цього підходять екстракти ялівцю, морської гірчиці, розмарину і масла чорної смородини, енотери (примули вечірньої). пори звужують екстракти білої верби, берези, бука, лавра, мирта, шавлії, евкаліпта і листя чорної смородини.

Увійшли в моду пілінг-креми. Зазвичай вони містять природні отшелушивающие матеріали на кшталт дрібно подрібнений шкаралупи абрикосових кісточок або кедрових горіхів. Бажаючи «очиститися» з голови до п'ят, дівиці надраювати себе кожен день, хоча молодим дівчатам цю процедуру рекомендується проводити не частіше, ніж раз на тиждень, про що виробники чесно повідомляють на тюбику: зловживання «жорсткої» очищенням швидше зашкодить, ніж допоможе.

Кому не вдається побороти прищики, намагаються їх хоча б приховати. А декоративна косметика може таїти в собі небезпеку - речовини, здатні викликати закупорку сальних залоз і утворення нових прищів. Підступ в тому, що для більшості людей косметика абсолютно безпечна, а людям з проблемною шкірою вистачить неприємностей, навіть якщо всього один інгредієнт володіє такими властивостями.

Найбільш небажані губні помади і рум'яна, особливо якщо вони містять червоні пігменти D & C Red # 27, D & C Red # 40, D & C Red # 9. Фірми, що дорожать маркою, зазвичай підходять до рецептурою своєї продукції відповідально, а ось від косметики маловідомих фірм краще відмовитися, тим більше, якщо вона дуже дешева. Рум'яна можна замінити тінями для повік відповідного відтінку. І пам'ятайте головне: як би не хотілося спати, ніколи не залишайте декоративну косметику на ніч!

Ще по темі:

Догляд за проблемною шкірою: позбавляємося від акне

Набридли прищі? Шість способів запобігти акне

Проблемна шкіра

Прищі - дитяча проблема дорослих людей

Поради косметолога: Як доглядати за шкірою обличчя взимку

"Партеся" з приводу підліткових вугрів

Бєляков Андрій