Полезные материалы

Мелірування волосся в домашніх умовах

  1. Види мелірування волосся
  2. Навіщо робити мелірування волосся
  3. Мелірування волосся вдома
  4. Для мелірування волосся будинку запам'ятайте декілька хитрощів

Як зробити мелірування волосся в домашніх умовах Як зробити мелірування волосся в домашніх умовах? Дамам хочеться, щоб їх волосся грали відблисками на сонці, виглядали шикарно і при цьому натурально.

Якщо природа не обдарувала вас природно вицвілими пасмами, завжди можна звернутися в салон краси і зробити професійне мелірування.

У домашніх умовах того ж ефекту домогтися важче, зате - набагато дешевше. Та й поекспериментувати можна!

Для початку визначтеся, будете ви фарбувати волосся в поодинці або довіритесь подрузі / мамі / бойфренду. Останнього варто залучати, тільки якщо у нього спостерігається непорушна тяга до перукарського мистецтва.

Другим кроком розберіться в типах мелірування волосся і виберіть свій. Пам'ятайте, як десять років тому всі дівчатка висвітлюються пасма в каштанових кучерях до жовтого блиску? З тих пір технологія, мода і поняття про прекрасне пішли вперед.

При мелірованії волосся використовується кілька тонів (від трьох до п'яти), це гарантує плавні переходи кольору і натуральний вигляд.

Види мелірування волосся

Шатушь, бронд, омбре ... Якщо вам не знайомі ці слова, значить, ви давно не гортали дамські журнали і світську хроніку.

1) Омбр - це тип мелірування, при якому створюється чітка градація від темних "корінців" до світлих "вершкам". Перехід настільки явний, що зачіска виглядає контрастно і свіжо.

Разом з тим, при створенні омбре використовується багато фарб, щоб перетікання кольорів виглядало природно. При такому бойовому забарвленні відросло темні корені вам не страшні!

2) Брондірованіе - голлівудський шик. Береться багато тонів вашої колірної гами (без їдких контрастів і несподіваною рижіни) і змішується на голові по всій довжині.

Цей трудомісткий процес завершується тим, що оточуючим здається, ніби ви народилися саме такий. Зачіска виглядає ефектно і об'ємно, але нікому не зрозуміло, в чому фокус.

3) Шатушь і Мажімеш - два сприятливих типу мелірування. Це тонка робота з окремими прядками, що імітує природний вигоряння на тон-два. Майже непомітна, але оживляє будь-яку зачіску золотим сяйвом.

4) Каліфорнійське (або венеціанське) мелірування недалеко пішло від Шатушь по техніці.

Воно теж не шкодить волоссю, а головне, допомагає освітленим блондинкам виглядати природно.

При каліфорнійському типі локони мають глибокі темні корені (горіхові, каштанові), але поступово світлішають, і тому виглядають натурально.

Навіщо робити мелірування волосся

Ця процедура підходить всім, хто боїться міняти зовнішність кардинально, але мріє «освіжитися», надати зовнішності жвавість і новизну.

Темне локони дають більше блиску, виглядають пишніше, об'ємніше.

Це не тільки молодіжний тренд: прояснені пасма маскують сивину, омолоджують зовні і роблять шкіру візуально рівною.

Не можна промовчати і про мінуси мелірування. Це досить тривалий і виснажливий процес, самої впоратися з ним важко, а профі беруть дорого.

Якщо ви боїтеся зіпсувати волосся, робіть щадну процедуру: освітлює не більш, ніж на два тони, і користуйтеся безаміачними якісними фарбами.

Мелірування волосся вдома

1. Найпростіший і класичний спосіб - обзавестися спеціальною каучукової шапкою з дірочками, або ж скористатися пакетом. Захисна панамка надаватися на голову, гачком назовні витягують пасма волосся.

Коли ви дістали все необхідне, швидко пофарбуйте локони обраними тонами і засічіть час. Однак, зараз мало хто звертається до настільки древнім методикам. Коли ви дістали все необхідне, швидко пофарбуйте локони обраними тонами і засічіть час

2. Популярний спосіб - використання фольги, професійної або харчової, яку легко знайти на кожній кухні. Наріжте матеріал на смужки, підкладіть під вибрані пасма.

Завдали фарбу пензликом на один локон - завернули його в фольгу і притиснули. І так до самого кінця.

Цей метод дозволяє фарбувати пасма один під одним в різні кольори, робити багатошарове мелірування.

3. Гребінець з рідкими зубами - ще одне відмінний засіб для домашнього мелірування. В цьому випадку осветляющая суміш наноситься не на волосся, а на гребінець . Контрастні пасма виходять природними і хаотичними.

Для мелірування волосся будинку запам'ятайте декілька хитрощів

• Намажте шию, потилицю і особа (особливо віскі) жирним кремом. І фарбу, скрапленого на шкіру, буде легко стерти.

• Нанесення фарби на пасма починайте ззаду, з потилиці, поступово переходячи до верхнього шару.

• Верхній край фольги підгинайте всередину - так фарба не потрапить на ніжну шкіру голови.

• Користуйтеся рукавичками - бережіть ручки.

• Відрізи фольги повинні бути на кілька сантиметрів довше волосся, враховуйте підгини.

• Змивайте фарбу строго за розкладом, що не перетримуйте.

Так що все не складно.

Пам'ятайте, як десять років тому всі дівчатка висвітлюються пасма в каштанових кучерях до жовтого блиску?